fullsize helicopterite crashid

Postita siia naljakaid ja erilisi pilte ja videosid, mis on mudelismiga seotud
Post Reply
User avatar
Ropskar
Posts: 177
Joined: Thu Oct 19, 2006 22:04

Post by Ropskar »

Viiendast ma ei saanud aru. Miks võib helikopter lennata mingi elamurajooni tänaval?! :shock: :?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Nagu näha, siis 99% pilootide süü. Väga õpetlikud videod ka rc-helikopteri pilootidele :) näiteks see, kus kopter veest õhku tõusta üritas - võis ju ette arvata, mis järgmiseks juhtub. Ja eks maa lähedal mängib efekti kõvasti ka maapinna kuju ja läheduses objektid, mis turbulentse jne tekitavad. Emalaevale maandumine seetõttu vist keeruline ongi, et järsku on "maapind" kümneid meetreid kõrgemal ja mõjutab kopteri tõstejõudu seeläbi.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
tarts
Posts: 838
Joined: Thu Sep 14, 2006 20:01
Location: Tallinn
Contact:

Post by tarts »

Samalt lehelt, ainult et mudelitest:
http://www.youtube.com/watch?v=FudOkrN4 ... ed&search=
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Kurb vaadata aga mis teha....
Need kes seal üritasid tagurpidi oma kõrgus rekordeis saavutada noh nii 1mm maast...pole siis imestada...ise on loll
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
tola555
Posts: 348
Joined: Thu Mar 15, 2007 13:24

Post by tola555 »

ma ei saa üldse aru miks lennutatakse teiste inimeste kõrval. Isegi need rc piloodid seal "1mm" rekordit tehes on täitsa kopteri juures :shock: . Kopteri jupid võivad ikka väga invaliidiks teha. Sellistel asjadel peaks olema toite katkestaja kui mingi ebanormaalne mats käib vastu keret. Autodel on seda tehtud lausa lõhkelaengutega, et rebib ahela katki kindlas kohas.
ttr
Posts: 85
Joined: Wed Jul 05, 2006 16:59
Location: Tallinn

Post by ttr »

/.../
Teiseks mis kasu toitekatkestajas, kui mehhaaniline liikumine toimub ikka edasi. Või tahad teha mingit pidurelementi kui toide kaob?
Suht arusaamatuks jääb värk :) Aga kõik on võimalik. ;)
Nonii, milles on probleemi. Võtke püksid jalast ära, ei-ei mitte teie. Sealt kus teie vaatate on hardcore, mina näen asja softi poole pealt.
Post Reply