KST-KINGMAX 2,4 mhz 8 kanaline saatja

Saatjad, vastuvõtjad, servod, elektroonika jms
Post Reply
stnabaum
Posts: 50
Joined: Sun Oct 04, 2009 11:22

KST-KINGMAX 2,4 mhz 8 kanaline saatja

Post by stnabaum »

Ostsin Kingmax 2,4 mhz saatja ja vastuvõtja.(Hiina) ja tekkis kohe ületamattu probleem.Nimelt lülitades toite taha (11,1 v lipo laetud) käivitub alguses ilusti,aga umbes 5 kuni 10 minuti pärast kukub saatja pinge 8,3 või vähema voldini,vilgutab ekraani ja karjub nii -mis kole.klõpsutades eri kange,taastub hetkeks nimipinge,seejärel langeb.Muidugi võiks öelda,et Hiina kräpp,mis sealt tahta,aga satub vahel ka töökindlaid asju.Näiteks Turnigy 9 kanaline on praegu päris in.Poed kaubast tühjad.Niisiis kas keegi oskaks ütelda kust toitesüsteemist tuleks viga otsida või visata sama teed prügikasti?Kahju oleks natuke--ikkagi 130 euri maksis
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Tundub, et saatjas miski võtab voolu ülemäära palju. Vaata luubiga, kas pole kuskil kontaktide või radade vahel üleliigset tina. Või on aku nõrk.
Või on mõni detail hapuks läinud. Hästi ei tahaks uskuda, et see päris kräpp on. Hiinlased vast ikka testivad ka oma toodangut, vahest.
Aga mine sa tea. Kui hätta jääd, siis saan ise üle vaadata.
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
stnabaum
Posts: 50
Joined: Sun Oct 04, 2009 11:22

Post by stnabaum »

Oleks tore küll kui saaksid asja ülevaadata ja ära parandada.Akud on olnud korralikud(lennutan nendega helikopterit)Kuidas saaks kontakteeruda.Ma ise tulen Tallinnasse (koju)2 juunil,ehk siis Eestis olen laupäev ja pühapäev.
Minu telefon on +3725131023
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Eks see, kas õnnestub saatja terveks ravida, selgub pärast diagnoosi panemist.
Aga helista mulle, kui Tallinnas oled. Lepime siis kokkusaamise aja ja koha kokku.

Mihkel
5027330
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Saatja vastuvõtja

Post by aviaator »

Tahan meelde tuletada, et selle raha eest 130 eur oleks saanud siitsamast Eestimaalt korraliku uue Futaba saatja vastuvõtja 2,4 6 kanaliga koos garantiiga, või ka muu tuntud tootja oma.

Antud repliik on lihtsalt ajendatud sellest , et kahju kui tehakse mõtlematuid oste ja raha läheb vett vedama.

Loodan et foorumis on asjatundjaid kes oskavad aidata vea kõrvaldada

Aivar
Post Reply