Meenutusi lapsepõlvest.

Arutelu kõikvõimalikest veesõidukites - paadid, kiirkaatrid, allveelaevad, jahid, purjekad, jet-skid jms
Post Reply
chrysler
Posts: 37
Joined: Fri Mar 19, 2010 17:42
Location: Lõuna Eesti

Meenutusi lapsepõlvest.

Post by chrysler »

Pean kohe mainima, et minu lapsepõlv möödus sellel ,,imelisel,, nõukogude ajal, kus rohi oli rohelisem ja taevas sinisem, meil õitses kommunism aga kääriv kapitalism lõhnas kuidagi meeldivamalt. See selleks.
Ma ei pea ennast küll prügikorjajaks aga kui sugulane suvilast niisuguse asja ära viskab, ei saa ma seda niisama vedelema jätta. Tähendab koju vedasin. Ise mäletan et kusagil 80 ja algus, kui käisime Leningradis ekskursioonil, siis nägin sihukest kaatrit ,,Junõi Tehniku,, poes. Hinda ei mäleta aga ilmselt ta rahapuudusel ostmata jäi.
Sellel kojuveetud asjandusel on muidugi mustmiljon detaili puudu, aga ehituseks algmateriali küllaga. Joutube annab sihukesele asjale nimeks Tuletõrjekaater LL-2.
Pikkadeks talveõhtuteks nüüd ehitamist koos lastega küllaga.
Parimat Jaanus.
Image
Image
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Sellega oleks sul võistlustel lööki küll kui kõik korda teha ja asju veel peale panna .Muidugi parem oleks kui see laseks vett,annab heli ehk signaa töötaks,lambid vilguks :) Vot siis oleks tip top :P
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
priitom
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2011 22:07
Location: Viljandi

Post by priitom »

Huvitav elukas see LL-2 :)
Ets
Posts: 70
Joined: Mon Oct 22, 2007 14:30
Location: Hiiumaa

Post by Ets »

Nüüd tegid küll kadedaks....
mäletan seda kaatrit küll ja mida kõike suvel kooli vaheajal selle nimel korjatud sai, et raha kokku saada...taarat, kadaka ja kibuvitsa marju :)
User avatar
Wreckie
Posts: 359
Joined: Mon Jan 07, 2008 17:11
Location: Kagu-Eesti, Tallinn

Post by Wreckie »

Huvitav, 3-4 aastat tagasi sai üks selline ära visatud/ära antud. Ei mäletagi enam täpselt kuidas või kuhu. Võibolla on minu masin rändlusesse sattunud. Isegi sain sellise algselt selle sugulaselt, aga kummist mootori ülekanded olid katki ning pidi ise midagi nuputama.
Post Reply