Hobbykingi soodus

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
rydos
Posts: 22
Joined: Mon Oct 08, 2012 1:53

Hobbykingi soodus

Post by rydos »

Tere,

minge aga kõik facebooki jagama HK reklaami, 100 veel puudu! esmaspäeval siis shoppame.

If you share this 1000 times - HobbyKing will hold the biggest Cyber Monday Sale that our industry has ever seen.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Hmmm ja räägitakse ,et Jõuluvanad elavad kuskil külmas Soomes :roll: ,Sõidavad oma saa(b)nidega mööda ilma ringi ja jagavad kingitusi. Ajad muutuvad tasapisi. 1000 pikka paid ja kingitus on lupsti sinu riiulil nagu nunnu. Mnul pole kontot kahjuks :( nii ,et tehke minu eest ka.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Mul pole kontot kahjuks
Mis jutt see nüüd on!? :shock:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

ma mõtlen ikka "näoraamatut" :roll:
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

...jõuluvana, või hobbykingi näoraamatut :roll:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
motosass
Posts: 7
Joined: Wed Apr 01, 2009 20:03
Location: Türi

Post by motosass »

Tervist, kui kellegil on plaanis Hobbyking`ist midagi tellida, siis võimalusel ma oleks ka käpp (oleks vaja ainult 2 vastuvõtjat ja 1 Antenni). Ausalt sealt tellimine käib mul suht üle mõistuse.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

motosass wrote:Tervist, kui kellegil on plaanis Hobbyking`ist midagi tellida, siis võimalusel ma oleks ka käpp (oleks vaja ainult 2 vastuvõtjat ja 1 Antenni). Ausalt sealt tellimine käib mul suht üle mõistuse.
Mõttekas oleks alati jah pisemaid asju koos teiste tellimustege tellida ma olen nii aru saanud , kuna aint nende tellimiseks läheks see vist liiga mõttetuks,
:)
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

ufo wrote:Mõttekas oleks alati jah pisemaid asju koos teiste tellimustege tellida ma olen nii aru saanud , kuna aint nende tellimiseks läheks see vist liiga mõttetuks,
Kusjuures see ei pruugi üldse nii olla. Saadetise kulu tuleb vastavalt paki kaalule ja suurem pakk ei ole alati kaalu kohta odavam. Väikest asja eraldi tellides võib pääseda tolli- ja käibemaksust, kui summa on teatud väärtusest väiksem. Kui keegi kambast ostab asja, mida saadetakse ainult EMS ekspressiga tuleb jällegi saatmise kulu päris suur. Väiksema paki kohalejõudmine peaks olema ka kiirem, sest komplekteerimine võtab vähem aega ning toll ei hoia maksuvaba kaupa kinni.
Post Reply