M: saatja kinnas, soojendaja, pael. Lenda iga ilmaga.

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
User avatar
FPVmarko
Posts: 449
Joined: Tue Jul 12, 2011 2:42
Location: Võru _________ tel 5345I682
Contact:

M: saatja kinnas, soojendaja, pael. Lenda iga ilmaga.

Post by FPVmarko »

Müügis 3 asja - koos või eraldi.
Tavaar on uus ja pakendis.

Image
Saatja kinnas. Hind 16 €
Ära lase halval ilmal lõbu rikkuda. Vihm ja lumi, külm või tuuline - ikka abiks nii kätele kui saatja kaitseks. Eesti suvi lühike ja ülejäänud ajal võiks käpad soojas olla. Kindaid on olemas 4tk.
Mõõdud 40 x 31 x 17 cm ja mahutab ära igasuguse saatja - auto või lennu. Pealmine aken on paksust pehmest kile-kummi materjalist. Põhi on nahalaadne veekindel paksem materjal.
____________________________________________________


Image
Välja pakkuda eriti lux soojendusseade mille saab krõpsuribadega kenasti kindasse paigaldada. Hind 18 €
Universaalne kütja rehvidele, näppudele, akudele (eelsoojendatud lipo annab jaheda ilmaga sõidukile korraliku jõulisa). Võib ka kalale, matkale või metsa seenele võtta. Fotod

Reguleeritav temperatuur 30-80 'C
Termosensor hoiab ühtlast sooja.
Toide 7.4v - 12v (2s - 3s lipo)
Soojaelementide mõõdud: 310x80 mm
Voolutarve: 12v juures max 5.2A ja 7.4v juures max 3A
Ühendus: 2 x Alligator Clips

Käte soojendamiseks kindasse soovitatakse 2s akut, näiteks 4000mAh. Nii saab täpsemalt reguleerida ja ei põleta näppe kui ka kogemata võimsuse põhja keerad.
Andmete järgi arvutades: 3s 2500mAh aku kestab 50% võimsusel tund aega (~50 kraadi C'). Reaalselt jätkub käte jaoks soojust 2 tundi kõvasti 10-15 kraadises pakases.

Enamus kindapiloote aga laseb ilma soojendajata ja ka väga viis. Kütja tuleb kasuks kui pikem tegutsemine või karmim ilm.
Juba väike soe lisab rõõmu niisis ei maksa saatja korterit üle kuumutada. Aalarm olgu lipol küljes. Võib ka muid akupakke kasutada, Ni-MH või otse auto akust.
____________________________________________________


Image
Hind 2.5 €
Korralik lai kaelapael, klõpsuga kergesti lahti ühendatav. Sobib saatjakindaga väga häste ja hoiab pealmist kile üleval, et saaks vabalt kange väänata.
____________________________________________________

Asukoht Võru, saadan kuhu vaja. Maksikiri 1.4.- või Smartpost 2.7.- Post24 2.5.-

Kino osakond
Image Image

.
Kiku
Posts: 173
Joined: Tue Jan 26, 2010 22:55
Location: Tallinn, Mustamäe

Post by Kiku »

Kuigi on tore, et sa sellega tegeled, konkurents on tervitatav, oleks minu meelest tore kui sa oma edasimüügi ettevõtlusele teeksid eraldi veebilehe või teise alafoorumi. Ma näen seda foorumit kui võimalust tavalistel hobilistel oma kasutatud ja mittevajaliku kraami teistele pakkuda ja seda mitte kasu teenimise eesmärgil. Aviaatori lehekülg oleks sulle heaks näiteks
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Minu arust on küll tore kui selline info siin foorumis liigub. Nagu ma aru saan, pole kaubavalik pidev ja pole mõtet poe kodulehte pidada. Ja kui hind on soodne, pole minu asi, palju keegi vahelt juurde saab või ilma jääb :)
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
rydos
Posts: 22
Joined: Mon Oct 08, 2012 1:53

...

Post by rydos »

Tere,
mina kui algaja, kes ma alles oma lennuki saabumise teekonda vaatan, olen kyll väga rahul sellega, et info yhest kohast leian. antud myya on olnud ka.igati abiks lennuki komplekteerimisel! seda isegi mitte temalt ostes, minu arvates on need kuulutused isegi väga informatiivsed!

ps mingist aviaatori lehest kuulen esimest korda:-(

Kõike paeimat.[/code]
rydos
Posts: 22
Joined: Mon Oct 08, 2012 1:53

...

Post by rydos »

Tere,
mina kui algaja, kes ma alles oma lennuki saabumise teekonda vaatan, olen kyll väga rahul sellega, et info yhest kohast leian. antud myya on olnud ka.igati abiks lennuki komplekteerimisel! seda isegi mitte temalt ostes, minu arvates on need kuulutused isegi väga informatiivsed!

ps mingist aviaatori lehest kuulen esimest korda:-(

Kõike paeimat.[/code]
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Mingi aviaator

Post by aviaator »

Kodulehe millest jutt oli leiad aadressil : http://www.aerodroom.eu/

Edu sulle :)

Aivar
User avatar
FPVmarko
Posts: 449
Joined: Tue Jul 12, 2011 2:42
Location: Võru _________ tel 5345I682
Contact:

Post by FPVmarko »

1 soojendaja ja 3 kotti veel üle. Paelu pole.
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Puldi "kinnas" on täiesti möödapääsmatu jahedamal ajal. Soovitan seda kinnast! Eelmine talv sai FPVMarkolt sama ostetud.

NB! äärmiselt ebaeetiline on müügiteemat selliselt kaaperdada! Teema puudutab väliseid linke.
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
FPVmarko
Posts: 449
Joined: Tue Jul 12, 2011 2:42
Location: Võru _________ tel 5345I682
Contact:

Post by FPVmarko »

Soojendaja läinud.
2 kotti saadaval ja 7 paela.
Post Reply