Nutitelefonile simulaator

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
taevataat
Posts: 26
Joined: Sun Sep 18, 2011 22:31
Location: Tartu

Nutitelefonile simulaator

Post by taevataat »

Kas keegi teab mõnda head telefoni simulaatorit. Vahel hea kusagil järjekorras istudes ajaviiteks lennata. Tasuta olen mõned tõmmanud, aga ega nad väga ei toimi. Reageerimisaeg puldilt lennukile pikk ja seetõttu halb lennata.
User avatar
Climatix
Posts: 286
Joined: Sun Oct 16, 2011 17:44

Post by Climatix »

kas sa mõtled rc simut või lihtsalt lennu simulaatorit? Xplane android tundub olevat päris huvitav
taevataat
Posts: 26
Joined: Sun Sep 18, 2011 22:31
Location: Tartu

Post by taevataat »

X-Plane 9 just tõmbasin. See pole küll RC simu, aga vahet pole. Mina sellega veel lennata ei oska. Ei saa hästi menüüle pihta
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Said ka nutitelefoni endale? :D
Need simud üldiselt mõtetud, ajaviiteks käib küll. Parem mängi Vihaseid Linde.


Sven
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

taevataat wrote:X-Plane 9 just tõmbasin. See pole küll RC simu, aga vahet pole. Mina sellega veel lennata ei oska. Ei saa hästi menüüle pihta
X-plane androidil ju suht lihtne lennata, viivitusi erilisi ka just pole. Startimiseks vaja Throttle põhja (üles) tõmmata, Brake maha ja kui hoog sees, natuke Flapsi allapoole sikutada. Lennu ajal saab teliku sisse tõmmata (Gear), kui valitud lennmasinal siuke on. Kõrgus-, kalde- ja pöördetüürid on juhitavad telefoni kallutamisega. Ekraani ülemises osas saad vaadet, lennumasinaid ja muud värki valida. Minu arust kõige hullem lennuproge on androidile Airfix Dogfight, juhtiminenagu oleks RC mudeli moodi aga tunnetus on suht jube.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
taevataat
Posts: 26
Joined: Sun Sep 18, 2011 22:31
Location: Tartu

Post by taevataat »

Jah tänu õpetusele sain ka x-plane lendama. Seda telefoni kallutamist ma ei teadnud. Omamoodi huvitav. Tänud!
Post Reply