Hiiumaa klubi koduleht uuendatud.

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Hiiumaa klubi koduleht uuendatud.

Post by prosper »

Siinkohal pean TÄNU avaldama mitmele KODANIKULE. SIIM JÄNES (ussimuna) ja TIIT TÕNURIST (RCKratt).Tuli kord mõte ,et peaks miskit uuendama (minu idee :roll: ) ja see sai teoks. Me oleme rahul hea tulemuse pärast. Vanal lehel tegi super töö ära galerii koostamisel Teet Kitkas. Kahjuks teise kohta kolimisega ei olnud meil võimalik seda ümber tõsta ja see töö tuleb jälle ette võtta. Ma tean, et aastate pikkune ja palju mahtu ning aega nõudev töö tuleb taas ette võtta. Teet lubas seda mõne aja möödudes teha. Meenutused võistlustest ning kokkusaamistest jõuavad Teieni peagi. Aga olge lahked ja tutvuge http://www.mudeliklubi.ee/
Igatsorti nõu ja abi ning tähelepanekud on vaid tuul meie (tuule)veskile.
Tehke häält kui ei meeldi ja kiitke kui julgete :D
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Väga meeldib ja edu ning tuult tiibadesse! 8) Olete õigel teel!
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Mingi hämaram osa minu ajust käsib mul järjest tugevamalt Hiiumaale kolida.............................
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Na, mes ma senne peele oska öölda? Kui ma soole täitsa ausald ütle, siiss oo see ikke köikse helem koht soo pia sees. Kui teitel kinnelgil akkamist üle jeeb, tulgu Iiumaale vaatme, ähk annab sii ka midad ee tehje! Kui sa nüid muistsid, mes ma soole ütlesi... :lol:
martc wrote:Mingi hämaram osa minu ajust käsib mul järjest tugevamalt Hiiumaale kolida.............................
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

martc wrote:Mingi hämaram osa minu ajust käsib mul järjest tugevamalt Hiiumaale kolida.............................
No kas ikka tasub välismaale emigreeruma hakata?
Õiged tegijad vahetavad välismaiste kolleegidega kogemusi ja panevad kodumaal ka asjad õigesti käima.
:)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Soovitus ,et ehk google tõlgib :) Aga pane lähtekeeleks HIIU mitte HIINA :D
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Ma tahaks teada, et milla ma oma passi ja kodakontsuse siis kätte saan? :lol: Loodan, et see väga valus ei saa olema!
Ning kas Päälinna Õhuasjade Ühingi liikmed selle dokumendiga savika bussis tasuta reisida ka saavad? :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Na, suutsin ära tõlkida......kohalikust keelest arusaamine on emigreerumisel üks tähtsamaid asju...... :roll:
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Mul Ämm sünni poolest saarlane, olen vist aastatega mingi nakkuse saanud, mis mõistmist hõlbustas :roll: :oops:

Kiidan ka vahele ilusat klubi kodulehte ja au tema autoritele!
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nähh kui sünnikohast rääkida siis olen mina "mägieestlane". Aga eks mulle seal juba lõpused hakkasid kasvama ,et meresse ära armusin :) . Mis savikojast rääkida siis nii libeda ja kleepuva sisse ma küll astuda ei soovi :roll: (Täiesti isiklik). See saareelu sobib mulle rohkem vaatamata sellele ,et olulisem osa elust ka Eestist kaugemal on oldud.
Loogika ütleb, et inimesed kes sarnaselt mõtlevad sobivad hästi kokku. Paljud kes juba tee leidnud ühise (mõtte)tegevuse juurde on meile vaid rõõmuks. See hulk inimesi on samuti meile eeskujuks sest kõik suured saavutused on paljude väike panus selleks.
Kogu FOORUMILE Aitähh. Siit saame teadmis, mõtteid, sõpru, nalja ja palju muud mis meile jõudu annavad oma tegevuse positiivseks elluviimiseks.
Mart Sa oled super! Ilma googleta desifreerisid head mõtted :)
Nähh ja andke mulle vaid näole küll ma teid kiidan siis 8) !!
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

titan wrote:Ma tahaks teada, et milla ma oma passi ja kodakontsuse siis kätte saan? :lol: Loodan, et see väga valus ei saa olema!
Ning kas Päälinna Õhuasjade Ühingi liikmed selle dokumendiga savika bussis tasuta reisida ka saavad? :D
Aga pea seda meeles, et hiidlane on alles siis inimene kui lumi maas :)
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tiit ,varsti saad passi kätte ja see pole üldse valus :) Praegu käivad läbirääkimised passi tegijaga ja just vesipildi ning turvasüsteemide üle.
Nagu kõik siin Hiiumaal on ka pass väga turvaline. :) Loodame ,et pildi jaoks meil ikka vett jagub. 8)
Post Reply