Veebruar 2013

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tore, et kõik olid, ma kutsusin üles juba mitu päeva tagasi ja keegi ei reageerinud. Nii ei näinudki põhjust ärgata.
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

:D Andsin teisipäeval nõusoleku Elmo Nüganeni lavastuses osalemiseks . Täna siis käisime ,juba aastateks riiulile tolmama jäänud ,,lama kopteritega", Estonia teatris HR ja PR Ilvest ,,turvamas".Videost ei paista seda,et lendasime Stradivariuse viiulite kohalt mitu korda üle ja presidendi juurest mööda, trotsides otseülekande telesüsteemidest tekkivaid leviprobleeme (näha on minu vana roheline militaarne Comanche,mis sai kunagi kiiremaks ehitatud, tänase aeglase lennu jaoks aga mitte kõige sobivam.) Teine oli Taivo Murumäe,kes kunagi ka Talendijahis lendas ümbrikuga. Lend algab umbes 55.17 ! http://uudised.err.ee/index.php?0&popup=video&id=54401
Tahaks kuidagi edasi anda tunnet mida tundsin kägardunult kaamerakraana vahelt kopterit juhtides ja pärast kopteri sisselülimist eelnevalt jooksnud ümber maja juhtimispositsioonile ,ning veel täpselt õiget hetke tabada. Tegelikult oli see vinge kogemus enda jaoks. Telekas tundub tühine liigutus. :D
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Väga lahe, usamees. Kui alguses kuulsin, et skaalamudeleid otsivad, siis eeldasin, et ikka 450 ja suuremaid, aga krt mänguasju tahtsid saada sinna :)
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

no minu lennuk crashis täna igaljuhul kassiga,,st eilsest jäi lennuk põrandale,nüüd kui vaatasin siis oli prop auklik ja tundus et tiiba oli ka vist maitstud,ma arvan et nüüd peab kass ise mootori otsa ronima et asja heastada.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Tee kassist lennuk! :wink:
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Naabrimees rääkis, et tema olla lasknud vintpüssiga Maarja-Madgaleena kiriku kuke sisse augu. Sai siis kontrollimas käidud, auk oligi olemas ja neid oli seal lausa mitu :D

Image
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

kas homme tapal veitc lendamist teeme? (kui ilm kannatab)
Post Reply