tehingud okidokis

Ostu-müügi tehingute tagasiside ja muud seesugused arvamused-kommentaarid-arutelu!
Post Reply
User avatar
ArdiK
Posts: 190
Joined: Sun Mar 06, 2011 21:48

tehingud okidokis

Post by ArdiK »

Kas kellegil on kogemusi okidoki.ee saidiga? Sooviks sealt osta kaamerat multikopteri peale. Pakkusin hinnaks 20€ ja vastati et hind sobib. http://www.okidoki.ee/item/2111073/
Tundub pehmeltöeldes kahtlane see lehekülg.
User avatar
coolix
Posts: 332
Joined: Wed Mar 02, 2011 21:34
Location: Pärnu
Contact:

Post by coolix »

Olen ise seal kasutaja ja olen ostnud sealt mõningaid asju. Aga asi ikkagi imelik kuna paljud kasutajad halva mõttega olen saanud ise ka korra petta.
Floater jet
Alien x-mod quad(FPV),
User avatar
pohjakas
Posts: 249
Joined: Fri Mar 16, 2012 9:09
Location: Tallinn

Post by pohjakas »

petta võib alati saada kui ei tee tehingut käest-kätte. pole vahet milliselt saidilt ostad,pätte on igalpool,kahjuks :? kuulutusel on esindajaks mingine pandimaja ja mingi firma nimi ka isegi,äkki siis veidi turvalisem :)
okidoki pakub ka varjandina läbi tema osta,okidoki deposiidiga :)
User avatar
ArdiK
Posts: 190
Joined: Sun Mar 06, 2011 21:48

Post by ArdiK »

pohjakas wrote:petta võib alati saada kui ei tee tehingut käest-kätte. pole vahet milliselt saidilt ostad,pätte on igalpool,kahjuks :? kuulutusel on esindajaks mingine pandimaja ja mingi firma nimi ka isegi,äkki siis veidi turvalisem :)
okidoki pakub ka varjandina läbi tema osta,okidoki deposiidiga :)
Seda võimalust ma uurin jh.. niisama mingit raha kellelegi ette ei kanna :wink:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Aga mine ise kohale sest aadress ka seal olemas ju :) Makseviis oli kirjutatud sularaha 19 euri. Pandimajadega on vist nii ,et keegi toob raha puuduses sinna midagi ja siis ei tule järgi enam. Peale seda läheb ese müüki. Pole iial viinud ega ostnud miskit pandimajast ning ei oska öelda kas tegemist saab olla ka varastatud asjadega. Aga küsi ostes ikka mingi paber,et Sind hiljem varguses ei süüdistataks.
User avatar
ArdiK
Posts: 190
Joined: Sun Mar 06, 2011 21:48

Post by ArdiK »

Aadress on olemas jh aga pole pealinna hetkel asja :?
Ja alles ma kuulsin uudistest, et politsei alustab regulaarseid reide pandimajadele, et leida varastatud esemeid.
Post Reply