Süsinikust plaat (carbon fibre) 2mm A5 150x210 Müüdud

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

Süsinikust plaat (carbon fibre) 2mm A5 150x210 Müüdud

Post by Riho »

Ostetud siit:

http://www.ebay.co.uk/itm/251211720710? ... 1497.l2649

Kahjuks ei sobinud mulle...
Hinnasoov: 8 eur
Kellel soovi saadan reaalsed pildid e mailile
Last edited by Riho on Sat Mar 09, 2013 12:12, edited 2 times in total.
F2D
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Oskad öelda kas on puhas süsiplast või kevlari või klaasriidega mõned kihid?
Palju selline leht kaalub?
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

Post by Riho »

Oehh wrote:Oskad öelda kas on puhas süsiplast või kevlari või klaasriidega mõned kihid?
Palju selline leht kaalub?
Kaaluks on 102g
Nagu mina arvan ja müüja väidab et: Rigid Panel Not Vinyl Wrap
F2D
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

...

Post by Riho »

Müüdud :!:
F2D
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

süsinikplaat

Post by särts »

Nonii,plaat siis TÄIELIK TÜNG.1 kiht suurekoelist süsinikku ülejäänu viletsa kvaliteediga klaas(laguneb kenasti kihtideks,vaiku nagu polekski).Ühesõnaga lollidele imitatsioon mitte tarbematerjal.HK 0.5mm vähemalt sama tugev.Aga ilusa pildiraami saab küll.
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

Post by Riho »

Mikser11 wrote:Ei taha õel olla, aga lollidelt tulebki raha ära võtta. Noppeid ebay tootekirjeldusest:

"This sheet has a polishable, UV stable high gloss carbon fibre surface finish on one side and performance E-glass fabric on the reverse.

This single-sided 'wet lay' sheet is our standard grade carbon fibre sheet but nonetheless is very tough and suited to a wide range of applications where a gloss carbon finish is only required on one side. The sheet is therefore ideally suited for none-structural and semi-structural applications including interior trim, door cards, inserts, dial surrounds, display/presentation use. If you need a full 100% carbon, double sided engineering grade sheet then please take a look at other listings for our pre-preg carbon fibre sheet."


Must-valgel on kirjas, et tegu on dekoratiivkasutuseks mõeldud E-klaasist? saastplaadiga. Isegi inglise keele mittemõistmine ei ole siin vabanduseks, sest Google Translate annab selgesõnalise vastuse : Lehel on seega sobib ideaalselt mittekandvaks kasutuseks (:
Sa ei kõla üldse õlelalt... Paraku on sul tõsi jutt et ma tegin kiire emotsonaalse ostu lugematta tootekirjeldust! Piinlik lugu on see et müüsin edasi selle teisele foorumi kasutajale ja nüüd natuke halvasti tunnen ennast :? Proovin leida ostjaga migi lahenduse
F2D
User avatar
Mikser11
Posts: 96
Joined: Sat Oct 27, 2012 12:51
Location: Tallinn

Post by Mikser11 »

Heh, jõudsin vahepeal oma postituse juba ära kustutada kartuses liiga palju kära tekitada (:

Aga jah, harv on juhus, kui hiinlased ebay-s üldse mingi korraliku tootekirjelduse suudavad kokku panna - antud juhul oli aga täiesti korrektne inglise keel ning asja omadused mustvalgel kirjas...
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

süsiplaat

Post by särts »

Ma ise eriti ei põe.Ei olnud seda tükki enne,ei ole ka nüüd.Ega sellepärast veel ükski lennuk maapeale ei jää ja peale tööd saab lasta silmal puhata ilusa materjali peal kui tagant ei vaata :lol: .Mis puutub pilukatesse siis HK plaat on seni minu vajadused küll rahuldanud.
Post Reply