Piirangud reisilennukiga lennates

Kõigest mis teiste alateemade alla ei mahu
Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Piirangud reisilennukiga lennates

Post by lauri »

http://www.iltalehti.fi/matkajutut/2013 ... 4_ma.shtml

Lühidalt: tahetakse piirata lennukitesse kaasavõetava (ära-antava) pagasi "liitiumisisaldust". Pikemalt artiklis. Vajadusel Google tõlgib. On kellelgi antud teemal lisainfot?
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Huvitav kas kaubalennukid, täis meie tellitud akusid, peavad nüüd miskid turvakastid kasutusele võtma või on sellel määrusel miski muu eesmärk ? Kas miskit juhtunud sellega juba? Mismoodi rändab kinomeeste tehnika punktist A punkti B ? Kuidas võistlustele minnakse siis? Kui seatakse keelde siis peab pakkuma lahendusi. Mismoodi siis arvuteid kaasa vedada?(Hmm ,see mu ainuke pagas ka lennureisil praegu)
Olen kuulnud kord juttu sellestki ,et ülekaalulistelt hakatakse lisa küsima ja wc läheb tasuliseks lennuki peal 8)
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Electriflite ka näiteks sellest aastast enam akusid välismaale ei postita (ehk siis lennuposti ei kasuta):

"New legislation being introduced on 14th January 2013 means we can no longer ship batteries internationally. Until we have clarification of the new rules, or find some alternative means of shipping batteries overseas, we will no longer be able to supply batteries to international Customers after 11th January 2013."

Eeldan, et samamoodi lennukeeld nende akudel :roll:
Täpne 3D skanneerimine, võta ühendust.
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Mõni kasutab sõna "anti-dumping" ning lisab maksu. Sarnaselt 2013 ja 6. märts alates.

See teema on seotud päikesepaneelidega.
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
Post Reply