Probleem kullerfirmaga

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
cbjuss
Posts: 246
Joined: Sun Jan 20, 2008 17:43
Location: Õismäe

Probleem kullerfirmaga

Post by cbjuss »

Lugu sihuke... Tellisin Schweighoferist.Nende tellimislehel on ära määrata ,kas postiga või kulleriga . Mina tellisin postiga.Nemad saatsid mulle kinnituse,et postiga .Hiljem,kui arve meil tuli oli seal juba kirjas,et GLS teenusega.Mina imestasin aga olgu pealegi.Seal meilis oli ka GLS träkingu viide. Seal kirjas et Eestimaal on nende partner Lexsystem.See mingi ülebaltikumi kulleriteenindus.Ja nüüd siis probleem, Träkingu järgi on mu pakk kohale jõudnud,aga kätte pole antud kuna mulle ei ole pihta saadud.Mina tahtsin siis teada et mis edasi saab. See Lexsystem on siuke imeline firma millel pole aadressi, telefon ei vasta ja nende kodulehel olevale kontakt meilile pole kah vastust.Nende äriregistri aadressil Pärnu mnt.160a ei olnud sihukest kontorit kirjas (käisin hommikul seal ukse taga aga uksest sisse ei saanud- noh lukus oli)Kas keegi teab sellest imefirmast midagi? Kuidas nendega kontakti saab?
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Mulle ajas kevadel nende numbri välja Konkurentsiameti postiside inimene. Võib ka sealtkaudu või lausa GLS Euroopa keskusest asja ajada. See on tegelikult üks leedukate suur sigadus Eestis, mis vääriks raputamist.

Copy-paste:

Tere

Meie uurimise tulemusel niisugune firma nagu Lux System OÜ ei tegutse enam Eestis.
Lux System OÜ reg.aadressil Pärnu mnt. 160 A-301 ei ole ning telefonid ei vasta.
Lähim Lux System esindus on Vilniuses;

Verkiu 29
09108 Vilnius
Lithuania


Tel:
+370 5 2738500

info@lexsystem.com
www.lexsystem.com

Vilniuse esindus andis Eesti kontaktiks tel. nr. 58016405.
See number peaks olema kontaktiks, et saada saadetis kätte.

Samas soovitame ühendust võtta Vilniuse esindusega informatsiooni saamiseks.


Lugupidamisega,
Xxxx Yyyyyyyy
Postside peaspetsialist

... pakk toodi järgmisel päeval koju kui mölluks läks, aga kuu aega "munesid" enne. Nad lihtsalt valetavad, et ei saa kätte paki adressaati.
Last edited by [J] on Wed Jun 18, 2008 12:45, edited 1 time in total.
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Tundub,et ma olen ka samas situatsioonis!
Hetkel on tellimus jõudnud Poola,näis kuidas edasi läheb.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

GLS on minuteada üleeuroopaline kulleriteenus aga Leedu Lexsystem ei oma üldse Eestis kehtivat postiteenuse osutamise tegevusluba !!!
Last edited by [J] on Tue Jun 17, 2008 19:42, edited 1 time in total.
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

huvitav.minu pakk näitab eilse seisuga LT seega leedus näis kuna siis eestisse.loodan et jama ei teki nagu eespool,ei viitsi küll hakata otsima oma pakki mööda eu.
tellisin sama et postiga aga saadeti GLS-iga,huvitav kas siis tuuakse koju??
tuleb siis kohe nr kirja panna.
Last edited by seriff on Tue Jun 17, 2008 19:44, edited 1 time in total.
53457079



Ridali lennuklubi.
cbjuss
Posts: 246
Joined: Sun Jan 20, 2008 17:43
Location: Õismäe

Post by cbjuss »

Erwin anna teada edaspidist operatiivinfot .Nagu ma aru saan kipub asi krooniliseks minema . Ma just saatsin igavese pika meili schweighoferisse- näis,kas nemad suudavad midagi ära teha.(btw- kaugel XXXL ehitus on?)
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Veel LOHUTAVAT copy-pastet minu poolepäevasest telefoni- ja mailirünnakust:

Teie lohutuseks pean ütlema, et olen ka varem kuulnud, et pakid tulevad veel läbi Lex Systemsi või M&M. need pakid ilmuvad väikeste firmade kaudu tavaliselt välja, aga kahjuks või õnneks see ei ole Fedex.

Arvan et GLS oskab teile täpselt õelda, kellega need pakid peaksid välja ilmuma.
cbjuss
Posts: 246
Joined: Sun Jan 20, 2008 17:43
Location: Õismäe

Post by cbjuss »

Härrased üks asi veel- kui kellegil veel asi nihuks läheb -pommitage schweihofferi meilidega ja tehke kõva kisa, ehk siis hakkab jälle postiga saatma või GLS lööb Baltikumis korra majja ja vahetab tolle Lexi mõne soliidse firma vastu
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

varem nad saatsid postiga 7päeva ja käes,nüüd tegin tellimuse siis tuligi üllatus et mis GLS.
eks näis Paipecub tellis ka just samal ajal,siis on meid siin hulgim kes ootama hakkavad. :evil:
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Ma just nüüd õhtul tellisin. Krt oleks lugend seda topicut, oleks mujalt vaadanud. No näeme :?
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Oh see GLS ja jama nendega... VÄGA TUTTAV TEEMA! Tunnen kaasa. Asja rikub alati ära see Lex Systems. Kunagi oli neil endil esindus Eestis, siis oli firma Cisis (enamvähem toimis) ja nüüd on mingi umb-venelaste firma Madara tänaval. Üritan kohe numbri välja otsida... Seal, vähemalt viimati kui ma oma asju taga ajasin, oli kogu firma peale üks inimene kes suutis riigikeeles rääkida.

Lex Systems leedu üldnumber oskab õnneks inglise keeles suhelda, olen sinna ka korduvalt pidanud helistama. Kunagi jäi üks pakk kuskile Lätti kaduma ja Saksast Eestisse läks täpselt 30 päeva aega. Saatmine maksis mul vist 40€ kuskil.

58016405 on siinse GLS/Lexsystems osapoole number... kui see ei toimi, siis helista Cisis'esse (tel 670 1081) ja küsi neilt, kes on uus GLS partner Eestis ja küsi kontakti.

Kui keegi viitsiks GLS-i kaebekirja kirjutada, võib vabalt ka minu allkirjaga sellel arvestada.
Lauri Laidna - www.pistik.com
pipercub
Posts: 516
Joined: Wed Dec 13, 2006 13:10
Location: Tartu

Post by pipercub »

Huvitav, minu arvel pole mingit träkingu numbrit. Maksin krediitkaardiga.
cbjuss
Posts: 246
Joined: Sun Jan 20, 2008 17:43
Location: Õismäe

Post by cbjuss »

Oot oot aga ma olen miski kullerfirmaga Madara tänaval asju ajanud, Siis panid nad mulle postkasti paberitüki oma aadressiga ja ma leidsin selle järgi nende asukoha sealt üles.See oli üks vana kole veoauto garaazibox kus ühes nurgas seisid pakid hunnikus ja teises nurgas oli tabureti peal arvuti.See kõik oli hiigelsuure ja keerulise kujuga õue tagumise nurga taga,aga ma sain asjad aetud.Aga toda firma nime ma küll enam ei mäleta.Võibolla peaksin ma igaks juhuks sealt läbi käima ja küsima oma paki suhtes
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

SEE ON SEE KOHT JAH, kes Eestis Lex Systemi / GLS asjadega tegeleb...
Lauri Laidna - www.pistik.com
cbjuss
Posts: 246
Joined: Sun Jan 20, 2008 17:43
Location: Õismäe

Post by cbjuss »

Nonii minu võitlused lex süsteemi vastu on selleks korraks jõudnud võiduka lõpuni - kätte sain! SUURED tänud Laurile.Telefoni nummer oli õige ja isegi vastati ja veel riigikeeli.Tööaeg on seal 10-17 ,asukoht on Madara 33-5 see 5 seal tähendab korpuse numbrit,ehk kõige Endla tänava poolsemat osa tolle suure õue peal. Seal garaazi ukse peal on isegi piske silt nimega Lex system.Asi toimib siiski.Soovin teile kõigile edu - kes te järgmistena süsteemiga võitlusse asute
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

sain täna hommikul kätte, aadres jah madara tn jne aga nemad andsid edasi els-ile ning eesti posti kuller toimetas koju kätte.
pakk oli juba eilse seisuga eestis.
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Samal ajal Saksast näiteks DPD-ga paki kättesaamine on puhas rõõm. Korduvalt olen positiivselt üllatunud. Kuna firmaga sai kolitud, siis ka uus aadress. Mehed käisid vanale aadressile pakki ära viimas, ei saanud pakki üle anda. Pärast helistasid mulle, küsisid mis uus aadress on ja tõid sinna ära.

Seega, kui kunagi vähegi valida saab, siis soovitan saksast DPD-ga pakki tellida. DHL on ka ok, aga Eestis on Eesti Post nende koostööpartner, seega siinmail läheb asi venimiseks ja kohale ei tooda normaalselt.
Lauri Laidna - www.pistik.com
pipercub
Posts: 516
Joined: Wed Dec 13, 2006 13:10
Location: Tartu

Post by pipercub »

Sain oma paki ka lõpuks kätte, toodi pealelõunal koju. 9 päeva maksmisest - pole paha. Ainult, et mulle ei saadetud träking-numbrit.
User avatar
andrias
Posts: 171
Joined: Mon Sep 03, 2007 11:33
Location: Tartu

Post by andrias »

Niih, ilmselt on kättesaamis probleem lahenenud. Ainlt, et jah 6 eurise postikuluga vist enam läbi ei saa. Ka mulle pandi "sunniviisiliselt" GLS 15 euri, mis teeb odavate pakkide tellimise sealt mõttetuks
targutamise maailmameister e. Annaks jumal häda, küll abi ikka saab.
Trainer Mex-S. Tigre 45
Kanal 70
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

mul on ka üht-teist DHLi kohta ette heita. seda siis Deutche Posti osapoolel
kogun vanu vene lennukimootoreid
ahtik
Posts: 61
Joined: Sat Mar 24, 2007 19:22

Post by ahtik »

Ropa, et pakid jäävad Staufenbergi pidama? ;)

Ma olen sel aastal 3-4kordse ürituse ohver, kus püüdsin amazon.co.uk kaudu raamatuid tellida.

Saadetakse DHL abil ja jääb Staufenbergis (Saksamaal) trackingu järgi pidama. 20 päeva pärast tuleb e-mail, et raamatud jõudsid tagasi UK amazoni ning ostusumma hüvitatakse. Kirjad Eesti Postile, DHL'le ja Amazonile ei toonud mingit lahendust.

Eelmisel aastal saadeti samuti DHL abil ja siis jõudis ka standard deliveryga kolme päevaga kohale.

Pärast sellist 3-4kordset ebaõnnestumist loobusin ning tellisin raamatud amazon.de lehelt (jah, iroonia, Staufenbergiga samas riigi portaal). Ja sealt on senimaani kõik ideaalselt kohale jõudnud! Ja saadetakse UPS või mõne muu kaudu, DHL pole seni olnud. Postitasu on küll amazon.de kaudu oluliselt soodsam, kuid raamatute hinnad oluliselt kallimad ja valik nõrgem :(

Teiste euroopa amazonidega pole katsetanud, aga amazon.co.uk'st odavamat pole ka leidnud :(

ps. sry, et ehk offtopic, samas üsna standard logistikaprobleem.
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Käisin madaras,sain kõik kätte.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

aeg on edasi läinud ja Saksast tulevad suured pakid ikka GLSiga

tracking toimib endiselt hästi, iga tööpäev ühes riigis, lõpuks helistavad ja küsivad millal pakk koju tuua

tuule käes telefonis sain aru et nüüd pesitsevad nad kuskil rae vallas
kogun vanu vene lennukimootoreid
k3rpzor
Posts: 70
Joined: Mon Feb 13, 2012 18:26
Location: Hiiumaa

Post by k3rpzor »

Kui mina tellisin, saatis Itella postkasti kirja, käskis helistada, sest neil polnud mu numbrit. Järgmine päev tõi DPD paki ära
Nüüd peaksid kõik GLS pakid läbi Itella.

Vabandust, läks meelest ära, et Itella saatis kirja.
Last edited by k3rpzor on Fri Jan 11, 2013 21:51, edited 1 time in total.
User avatar
Mikser11
Posts: 96
Joined: Sat Oct 27, 2012 12:51
Location: Tallinn

Post by Mikser11 »

k3rpzor wrote:Kui mina tellisin, saatis DPD postkasti kirja, käskis helistada, sest neil polnud mu numbrit. Järgmine päev oli pakk käes.
Nüüd peaksid kõik GLS pakid läbi DPD minema.
Mulle on viimasel ajal Tartus GLS-Expressi pakke toonud Itella kirjadega auto. Itella on siis seesama firma, mis haldab ka SmartPosti.
rydos
Posts: 22
Joined: Mon Oct 08, 2012 1:53

...

Post by rydos »

GLS ametlik esindaja eestis on itella
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Minul läks GLS'iga väga hästi.

7/19/13 11:00 AM Delivered Estonia
7/19/13 7:55 AM Out for delivery on GLS vehicle Estonia
7/19/13 7:15 AM Inbound to GLS location Estonia
7/19/13 7:15 AM Inbound to GLS location Estonia
7/18/13 8:49 PM Outbound from GLS location Lithuania
7/18/13 1:43 PM Inbound to GLS location Lithuania
7/17/13 10:12 PM Outbound from GLS location Poland Strykow
7/17/13 10:10 PM Inbound to GLS location Poland Strykow
7/16/13 11:10 PM Inbound to GLS location sorted as Business-Small Parcel Germany Neuenstein
7/16/13 3:26 AM Outbound from GLS location Netherlands Utrecht
7/15/13 10:11 PM Outbound from GLS location Netherlands
7/15/13 10:11 PM Inbound to GLS location Netherlands
7/15/13 5:42 PM Information transmitted, no shipment available now Netherlands


Ainuke asi, mille üle kurdaks on see, et kuller siin ei tohi oma linnaosast välja sõita, juhul kui mind kodus pole. Alguses ütles, et õhta poole liigub ka ringi ning siis tuli, "ah reede on ju täna, et siis õhtul neile ei sobi" :D
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
nemo
Posts: 157
Joined: Sun Sep 30, 2012 19:04
Location: Siin ja seal
Contact:

Post by nemo »

Mul tuli Hobbykingist pakk kenasti GLSiga Eestisse, täna hommikul anti Itellale üle.
Eelmistest kordadest meeles, et hommikul riiki saabunud pakk sama päev juba minuni jõudnud. Täna hommikul saabunud paki puhul päev otsa oodanud kõnet ja ükshetk vaatan, et tahvlis töötaval tracking app'l teavitus. Avan ja vastu vahib järgnev:15/08/2014 20:13 - Not delivered because consignee not in, Estonia
Mul trepikoja uks 24x7 lukus ja tundub, et helistamine liigne kulu
The ground is the limit not the sky
  • Eachine Racer 250
  • KingKongSmart100
  • Fox EPO Glider 2.32m
  • Taranis ja FrSky kampott
  • 1/10 SCT
  • Camera: Runcam 2
Võsalendur
Post Reply