Super Kinetic crash

Suured ja väikesed õnnetused mudelitega...
Post Reply
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Super Kinetic crash

Post by kyylik »

Image

Et siis nagu natukene kurb õhtu oli.AGA! alati peab olema ka midagi head ju,nimelt ei tabanud lennuk autot.kahjuks küll valis kukkumiseks auto taga olnud tugeva kattega tee:D

AGA MÕISTA MÕISTA MIS JUHTUS???????????????
vihjeks,asusin metsa servas,tuuline jne.viskasin lennuki poole gaasiga külg tuulde,algul oli lennuk natukene ebastabiilne... lõin gaasi põhja ja tulemus selline... niisiiis ,mis pakute mis juhtus või mis oli vääääga valesti läind:D?
User avatar
Grim reaper
Posts: 33
Joined: Mon Aug 27, 2007 20:53

Post by Grim reaper »

Küülik nägi porgandit maas ja sööstis esimesena kallale ?
Baja 5T SS,carbon tuning
KONTAKT:555 628 95
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Tegid pisikese immelmanni pöörde?
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

vastus on: kõrgus tüür oli valetpidi:D alati kontrollin enne lendu üle,aga täna läks meelest.hoitatuseks see siis kõigile uutele ja vanadele!!!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tegid pisikese immelmanni pöörde?
See on küll viimaseaja parim sõna :)
Mul tuli IMM (imre kohe meelde). Mis pöördeid siis Imm võiks teha. No kui ta küljes oleks lüliti siis lülitaks end seliti ja küliti :) :D Lennukiga juhtus siis sama ,et kohe küliti ja siis seliti.
Aga Kyylik sai selle pöördega kohe mitu erinevat lennuvahendit. Nüüd liim ja tikud ning homme lendama.??
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Jh.juba on homseks standby:)
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

jeii!.. lendas,kuigi vajalikud jupid on juba välja vaadatud,ei saanud ma eile rahu ja liimisin jõhkral lennuki kokku,kere oli savi,aga prop ja mootori kinnitus olid kh pilbasteks,wooowwww...isegi lendas täna:D nagu uus! :D ma küll arvasin et kui gaas 100% peale panna siis prop lendab pilbasteks.

kahjuks eilne crash peale ei jäänd,,aind sekund lendu ja siis heli mida salvestas posti peal olnud kaamera(lennuk crashis kaamera taha).kui keegi vaatab siis heli põhja! :D

http://www.youtube.com/watch?v=aR2rs3TE ... e=youtu.be
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Niisiis olen nüüd lennanud sellega mingi tund ehk kokku(peale seda eelmist crashi)kui keegi peaks veel taolise lennuki tellima siis : NB! kindlasti soovitaksin paigaldada kere sisse v.külgedele pisikesed torud vms.kuna täna maandudes riivas tiib rohtu ja viskas lennukil saba ette.kohe murdus saba küljest.st üks kokku liimitud vahust kere pool nagu.Parandamine muidugi mega lihtne,liimi tilk vahele ja korras! peale seda on liimist tulnud lahti üks kõrgus tüüri laba.Et CG paika saada on nüüd ml mootori taga üks katkine servo raskuseks,toimib:D
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Saba võis sul eelmisest kukkumisest juba nõrgeneda, kohe polegi näha aga seest juba pude.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
HenriS
Posts: 5
Joined: Sat Apr 06, 2013 23:42

Post by HenriS »

kyylik wrote:jeii!.. lendas,kuigi vajalikud jupid on juba välja vaadatud,ei saanud ma eile rahu ja liimisin jõhkral lennuki kokku,kere oli savi,aga prop ja mootori kinnitus olid kh pilbasteks,wooowwww...isegi lendas täna:D nagu uus! :D ma küll arvasin et kui gaas 100% peale panna siis prop lendab pilbasteks.

kahjuks eilne crash peale ei jäänd,,aind sekund lendu ja siis heli mida salvestas posti peal olnud kaamera(lennuk crashis kaamera taha).kui keegi vaatab siis heli põhja! :D

http://www.youtube.com/watch?v=aR2rs3TE ... e=youtu.be
Offtopic, kuid loodan, et ei pahandata
Räägi, mis liimi kasutad või mida soovitate?
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

no ma liimisin mingi odava supperatackiga vms.kuna see vedeles ml sahtlis.siiani pole veel liimitud osad lahti tulnud
User avatar
ArdiK
Posts: 190
Joined: Sun Mar 06, 2011 21:48

Post by ArdiK »

HenriS wrote:
kyylik wrote:jeii!.. lendas,kuigi vajalikud jupid on juba välja vaadatud,ei saanud ma eile rahu ja liimisin jõhkral lennuki kokku,kere oli savi,aga prop ja mootori kinnitus olid kh pilbasteks,wooowwww...isegi lendas täna:D nagu uus! :D ma küll arvasin et kui gaas 100% peale panna siis prop lendab pilbasteks.

kahjuks eilne crash peale ei jäänd,,aind sekund lendu ja siis heli mida salvestas posti peal olnud kaamera(lennuk crashis kaamera taha).kui keegi vaatab siis heli põhja! :D

http://www.youtube.com/watch?v=aR2rs3TE ... e=youtu.be
Offtopic, kuid loodan, et ei pahandata
Räägi, mis liimi kasutad või mida soovitate?
Vahust lennuki liimimiseks kasutatakse UHU por liimi. Seda olen ise ostnud kontoritarvete poest.
Post Reply