TALVEPÄEVAD 15-16 märts 2014!!!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

TALVEPÄEVAD 15-16 märts 2014!!!

Post by Marek »

Enamusele sobis 15-16 märts.
Kuna Keks ise hõivatud siis püüan aidata infot edastada ja koguda.

Osavõtu tasu 30 EUR inimese kohta - paluks maksta enne üritust. Osavõtust teada anda mulle PSi või siis siia teemasse.

Osavõtutasu kanda: Svetlana Keks 221022929935

Keksi eelmiste aastate info, mis siiani kehtib:
Hinna sees on söögid (laupäev-pühapäev), ööbimine, puhtad voodilinad, saun soe öö otsa. Kohvi/tee, snäkid... nälga keegi ei jää. Omalt poolt tuleks siis kaasa võtta sauna õlled ja muud vajalikud joogid.
Kui võimalik, siis võtke oma saunalinad ja plätud kaasa, kes sauna plaanivad minna. Kohapeal on küll olemas, aga ma pole kindel, kas kõigile jätkub.

Kokku on võimalik mahutada ööbimisega kuni 54 inimest. Majas tube neljaseid, kolmeseid, kaheseid ja kaheseid suure voodiga tube.

Kõik kes eelmine aasta käisid, teavad kuhu tulla, kes ei käinud, siis asukoht kaardil on siin:
http://maps.google.com/maps?q=59.403576 ... 9&t=h&z=17
Peterburi maanteelt, keerata Toila poole, KOHE peale Toila asula märki keerata paremale, sõita otse niikaua kuni tulevad suured ümmargused vilja kuivatid, kuivatitest paremalt mööda ja keerata jälle paremale, siis on vasakut kätt suured kuused tee ääres, kui kuused saavad läbi, keerata vasakule keelu märgi alt sisse, oletegi kohal.

Nagu ikka iga aasta olnud on, kes kaugemalt tulijad, või kellel reede õhtul üksi igav kodus, võite tulla juba reede õhtul kohale! Eelnevalt tuleks siis kindlasti sellest teavitada.

Muidu võiks olenevalt võimalusest umbes 12 paikku laupäeval kohal olla, muidu jääb lendamiseks valget aega väheks.

Igasugused ettepanekud on teretulnud! Üks suur projektori ekraan on seinas nagu alati. Kui kellegil on võimalus videoprojektor kaasa võtta, siis oleks hea kui oleks vähemalt kaks projektorit + üks ekraan veel.

Muusikariistad samuti teretulnud. Kitarrid, võimud, viiulid, kõlarid jmt.
Last edited by Marek on Mon Mar 17, 2014 0:02, edited 1 time in total.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Rääkisin täna Keksiga ja uuendasin infot. Palun siis mulle PSi osalusest teada anda ja enne üritust Svetlana arvele raha üle kanda.
Ruumidesse paigutamine kohapeal.
Loodetavasti tuleb lumi ka maha või siis läheb nii soojaks, et saab muru rada kasutada :)
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Ning neil kellel puudub auto siis kysige julgelt...autosi tuleb cr igast linnast,kellelgi ikk vabu kohti.mina tulen rakverest ja kindlasti üks koht vaba!
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

SEBs sai vana arvenumbri formaati kasutades ülekande tehtud. Kui mõnes pangas tekib probleem, siis uus Euroopa formaat peaks olema Svetlana Keks arveldusarve: EE942200221022929935
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tere inimesed! Hetkel on raha üle kandnud järgmised:
Tiit (RC Kratt) 2 inimest
Tanel (STan) 2 inimest (reedel)
Marek (reedel)
Cuprum 2 inimest
Ropka (reedel)
Stanislav (Stayazz) (reedel)
Kleemann
Kpe
Kuno (reedel)
Tõnis (Trebla) (reedel)
Lauri (Submarin) (reedel)
Imre+
Ivar (Ik) - ei jõudnud kohale
Tarmo (tarts) (reedel)
Margus (korsten)
Prosper+1 - sulas
Kristjan + 1
Riho - ei jõudnud kohale
KristoR
Mart (Kyylik) + 1 + 1 (ööseks ei jää)
Andres (Matsa - kannab kohe raha üle) - loodetavasti koos Hubsani armeega ja varuosadega (reedel)
Raimo (Riff) (ööseks ei jää)
Taavi + 1 (sula) (reedel)

Muudetud 17.03.2014 kell 01:23

Korraldajal vaja enne toimumist teada palju inimesi tuleb. Olge mõistvad ja ärge jätke viimasele hetkele! Palun täna/homme ära maksta ja teada anda, kes tulevad - söökide/jookidega vaja ju arvestada.
Last edited by Marek on Mon Mar 17, 2014 2:23, edited 28 times in total.
User avatar
Stayazz
Posts: 379
Joined: Mon May 09, 2011 10:02
Location: Tallinn

Post by Stayazz »

Marek wrote:Stanislav (mis on foorumi nimi?)
See on mina! :)
MIKADO LOGO 550SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 600SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 700VTX (VBar Neo)
VBar Control
________________________________
Team MasterCard
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tänud tublid maksjad! Täiendan nimekirja jooksvalt.

Osad saabuvad reede õhtul ja selle eest eraldi maksma ei pea - ainult võtke vist omale suupisteid ja märjukest ise kaasa.

Üksikud on teatanud, et laupäeval ööseks ei jää ja tulevad ainult päevaks vaatama. Siis leppisime kokku, et 15 eurot on osavõtt (süüa saab ka). Maksta ikkagi ülekandega ja ette.

Erand korras (nt pangaarve Soomes vmt) saab maksta ka sulas kohal. Isiklikult kogun ja pean siis kohal arvet + nimekirja 8)

Reede õhtul plaanime IL-2 Sturmovik 1946 mitmikmängu. Kes tahab osa saada võtku läpakas ja joystick kaasa! Et sihik oleks täpsem, siis õlled ka!

Andke palun PSi teada, kes juba reede õhtul saabuvad!
Last edited by Marek on Tue Mar 11, 2014 20:25, edited 1 time in total.
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

[quote="Marek"]...Isiklikult kogun ja pean siis kohal arvet + nimekirja...[/b]

quote]

Image
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Kas teeme siis hubsani ja muude pisi masinate raja kh laupäevaks? st.tean kas sebin poest mingit toru ja siis väänab sellest mõned kujundid välja?
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Kas projektorit vaja läheb? Proovin siis töö juurest ära vedada.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Hubsanid ja muud mutukad

Post by RC Kratt »

Hubsanite võistluse teeme ikka :D Ma võtan kaasa meie "võistlusredeli" :D
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Re: Hubsanid ja muud mutukad

Post by kyylik »

RC Kratt wrote:Hubsanite võistluse teeme ikka :D Ma võtan kaasa meie "võistlusredeli" :D
kas teen mingid kujundid? 30-40cm suurused? ehk keegi reedel viskab pilgu peale ja suudab kuhugi pikema nööri kinnitada.riputaks siis kujundid sinna külge.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Kui projektori toote, siis võtke võimalusel valge lina või ekraan kaasa.

Hubsani võistluse teeb kindlasti! 8)

Submarin pilt on väga õige ja tundub, et ta ise ka pildil :)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Marek wrote:
Reede õhtul plaanime IL-2 Sturmovik 1945 mitmikmängu. Kes tahab osa saada võtku läpakas ja joystick kaasa! Et sihik oleks täpsem, siis õlled ka!
Krt, ärge siis Cairo lennuvälja kohal tsiviillennukeid alla tulistama kukkuge, kui tahate, et ma ikka ühes tükis laupaks kohale jõuan.
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Marek wrote:Kui projektori toote, siis võtke võimalusel valge lina või ekraan kaasa.
Ekraan ei mahu mulle hästi autosse, Tallinna piires saaks vedada aga pika tee peal hakkab see jurakas pinda käima. Äkki seal kohapeal mingi lina olemas?
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Krt, ärge siis Cairo lennuvälja kohal tsiviillennukeid alla tulistama kukkuge, kui tahate, et ma ikka ühes tükis laupaks kohale jõuan.
Vaata ise ,et üle Ukraina ei lendaks :roll: Pole meil vaja läpakate ka joystickidega vehkida. Aga vaatamata õllele peab sihik nii või naa paigas olema, eriti tänu globaalsele kirele sõjamängud reaalseks muuta. Aga kui soov, saadame mõned droonid teed puhastama. Esmalt hoiatame porgandiga aga kui seda läbi ei näri ,läheb jutt juba tõsisemaks :wink:
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

prosper wrote:
Krt, ärge siis Cairo lennuvälja kohal tsiviillennukeid alla tulistama kukkuge, kui tahate, et ma ikka ühes tükis laupaks kohale jõuan.
Vaata ise ,et üle Ukraina ei lendaks :roll: Pole meil vaja läpakate ka joystickidega vehkida. Aga vaatamata õllele peab sihik nii või naa paigas olema, eriti tänu globaalsele kirele sõjamängud reaalseks muuta. Aga kui soov, saadame mõned droonid teed puhastama. Esmalt hoiatame porgandiga aga kui seda läbi ei näri ,läheb jutt juba tõsisemaks :wink:
ära porgandiga jända!kas pole kuulnud,et (minu) toiduga ei mängita:D
User avatar
Stayazz
Posts: 379
Joined: Mon May 09, 2011 10:02
Location: Tallinn

Post by Stayazz »

trebla wrote:
Marek wrote:Kui projektori toote, siis võtke võimalusel valge lina või ekraan kaasa.
Ekraan ei mahu mulle hästi autosse, Tallinna piires saaks vedada aga pika tee peal hakkab see jurakas pinda käima. Äkki seal kohapeal mingi lina olemas?
Mina lähen pika Volvoga, võin võtta kaasa sinu ekraan! :)
MIKADO LOGO 550SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 600SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 700VTX (VBar Neo)
VBar Control
________________________________
Team MasterCard
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ega reedel keegi juba Tartu kandist ei ole tulemas? Ik-lt (Ivar) vaja joystick kaasa haarata :) (Kardlast).
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Üks võistlus veel on Flight Simulator X Pilon race ;) Viimane kord minu pool Lauri, Tartsi ja Ropkaga oli päris lahe.
Ostke joystikud :) Ropka ostis selle Gembirdi. Väristab ja 8-way HAT-switch nupp on ka.
http://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type ... &maxPrice=
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Hakkasin eile õhtul IL-2 Sturmovik 1945 näppima. Päris äge, aga reso annaks soovida:D Kees conf.ini näppimisega reso parandada ka saanud?
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Stayazz wrote: Mina lähen pika Volvoga, võin võtta kaasa sinu ekraan! :)
Ekraan on kokkupandult 1,77 m pikk. Mul jääks see autos istme seljatoele või käigukangile tolknema, maanteel sõites väga ebamugav ja ohtlik ka.
Võta reedel ühendust, siis laeme sulle peale.

Mingi tõenäosus on olemas, et saan ise ka reede õhtul startida (kui täna HK250FBL-i lennukorda saan) :)
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
Stayazz
Posts: 379
Joined: Mon May 09, 2011 10:02
Location: Tallinn

Post by Stayazz »

trebla wrote:Võta reedel ühendust, siis laeme sulle peale.
OK!
MIKADO LOGO 550SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 600SX (VBar Neo)
MIKADO LOGO 700VTX (VBar Neo)
VBar Control
________________________________
Team MasterCard
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Enamus on nüüd selge ja kõik tundub, et toimib. Võtke siis suusad ka ikka kaasa!
Nägudeni! 8)
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

hei.
kui oleks kodumaal tuleks kindlasti ise ka.aga kuulda et ilm suht jama loodan et ei keera üritust vussi.
siin 20+ kraadi ja päike lisab juurde.

terv seriff ja head lennukat nädalavahetust teile.
53457079



Ridali lennuklubi.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Kes ja millal osaleb on nimekirjas, mida olen pidavelt täiendanud. Pöörake tähelepanu enne, kui postitate! Transa probleemid peaks olema ka lahendatud.
Kleemann
Posts: 74
Joined: Mon Jan 09, 2012 20:06
Location: Tartu

Post by Kleemann »

Tuul peaks väga EMHI järgi pea olematu olema. Saab vihmakindlaid lennukeid ja muid lendajaid katsetada.. :)
Angaar: Aerobird Swift, Multiplexi Twinstart 2, Blizzard, Funjet, Cularis, PVC toru ja Easyglider PRO ristand ning FPV kola koos EagleTree OSD ja träkkimisega.

Pole olemas lolle küsimusi, probleem on selgitajas..
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Kuidas Teil seal läheb ka?
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Tule kohale ja siis näed. Lund ei ole ning päike paistab :D
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

täitsa pekkis mis teed olid öösel,hea et kraavis ei käind..

hubsanid piloodid vs cuprum

http://www.youtube.com/watch?v=bJhIadif ... e=youtu.be
Post Reply