Kuuendad Lennupäevad Linnumäel !

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

martc wrote:Autos kahjuks ruumi pole :( mõtlesin ,et tuled oma autoga...........või sebime kola jaoks haagise :?: siis mahuks...........
võin ise koos telgiga tulla tsikli seljas, lennuvahendid siis veaks sinu autoga
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Mina plaaniks 30 või 31.07 kohale tulla. Äramineku peale ei ole mõelnudki :D Aega mul selleks augusti keskpaigani :D
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nii, nüüd aeg inimesi kokku lugeda, keda juba päris palju :) Selleks kirjutage mulle PS
1. Millal tulete
2. Mitmekesi tulete

Siis tean lõnatoidu peale mõelda ja siis kui palju kalu merest välja püüda ja kui suur laar õlutit käima panna :)
rain421
Posts: 187
Joined: Thu Feb 20, 2014 20:07

Post by rain421 »

Olen nii palju head selle ürituse kohta kuulnud,et patt oleks mitte tulla.
Võtan pruta ja taksi ka kaasa:)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Oled teretulnud ja siis saab neid häid inimesi veel rohkem :wink: Just, ära pattu tee :) Kas TAKSI on lennuk või kutsu( lastesõber noh see pikk madal neljajalgne , et mitu last ulatuvad korraga paitama) ? :) Meil mudellendur- veteran koerad ikka ka rivis :)
rain421
Posts: 187
Joined: Thu Feb 20, 2014 20:07

Post by rain421 »

Ikka neljajalgne ja lastesõber on ka :)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote: et mitu last ulatuvad korraga paitama) ? :)
Nu laste suure arvu vastu on ka teistsugused lahendused välja töötamisel. Mina kavatsen jällegi kaasa võtta tervelt *kaks* RC-koera... Krt, kas meil on lennu-; ratsu- või siis hoopis koerapäevad? ;)
rain421
Posts: 187
Joined: Thu Feb 20, 2014 20:07

Post by rain421 »

Kas härra Cuprumi jutust võib välja lugeda seda,et igasugustel Lennupäevadel ei ole lapsed ja koerad teretulnud?
Nii palju kui ma olen käinud oma lennukeid või multikoptereid lennutamas,on ka koer alati kaasas olnud ja senimaani pole küll veel keegi midagi nurisenud:)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ei, ei Cuprum on meil veteranide klubist ja teab väga hästi kui mõnusalt kõik ennast koos tunnevad :)
Cuprum kas Su kutsud lennutunde on võtnud? Tean ,et paljud käivad merekoolis aga meil on lennupäevad :) Mujal maailmas on nähtus ,et koerad kannavad kiivreid ja motikaveste ning sõidvad uljalt kaasa oma peremeestega motikate seljas. Meil tuleb ju suuri lennukeid ka kuhu pisikesed kutsud sisse mahuvad. Ja teada on et "ammustel aegadel"lendasid nad lausa kosmoses ringi :) Nuu laste arvu võib ka lennupäevadel suurendada ja meie kätt ette ei pane :wink:
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

rain421 wrote:Kas härra Cuprumi jutust võib välja lugeda seda,et igasugustel Lennupäevadel ei ole lapsed ja koerad teretulnud?
Nii palju kui ma olen käinud oma lennukeid või multikoptereid lennutamas,on ka koer alati kaasas olnud ja senimaani pole küll veel keegi midagi nurisenud:)
Sorry, kui end ebaselgelt väljendasin... Kontekst oli selles, et lennupäevadel on alati olnud palju ja teretulnud lapsi. Situatsioon, mille vastu võitlemisest ma rääkisin, oli see, et mitte igale lapsele ei jätku silitamiseks koera. Lahenduseks:
1. Võtta kaasa pikemad koerad, et mahuks korraga rohkem lapsi ühele koerale ligi
2. Võtta kaasa rohkem koeri, et igale lapsele siiski jaguks koer, keda silitada

Prosper:
Nu meil rohkem maalähedasemad loomad. Nemad pigem hõivavad automudelitega sama levelit, või siis pisut alumisemat - sõltub sellest, kas Sa suudad lisaks kaladele ka mõned mulla-mutid organiseerida. Nagu ma mäletan, siis saartel on nondega probleeme.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Olen ikka vanaks jäänud :) Muidugi tuleb meelde et sul on need luukarvalised 3cm sabaga :)
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Soojenduseks pite viimasest kolmest eelnevast Linnumäe megaüritusest...

https://www.flickr.com/photos/125357504 ... 559250054/
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

linnumäe

Post by särts »

Kas Rakvere kandist on Hiiumaale minejat,kellel vaba ruumi?Või hoopis lubadega meest kes sõidaks väikebussiga,lööks kamba kokku,võtaks töölt bussi ja läheks Saaremaa kaudu.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tean ,et Rakvere kandist kohe mitu tulijat. Hoidke omadega sidet ja muidugi sõudke kohale :)
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

mitut? ehk oskad öelda kes on tulekul,siis saame ehk nendega suhelda(olen ise kh vaikselt huviline tulla)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Valev ,Raimo, ja Särts on huvilised. Ja kui keegi veel siis vabandan sest kõik nimed ei jää meelde. Aga muidugi võtke punti ja teretulemast. Veel ütlen ,et kui sadamatest räägite siis Rohuküla on mandri peal ja Heltermaa Hiiumaal :) :) Sõru on Hiiumaal ja Triigi on Saaremaal, kui sealt poolt tulete. Ning Virtsu on mandril ja Kuivastu on Muhus :) :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Väike info kõigile! Võtke kauss ja lusikas ning ujukad kaasa. Rada niidetud ja ettevalmistused teie tulekuks käivad :)
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Pakkuda (müüa) 1 praamipilet (ühele inimesele) väljumisega 1.08 kell 11:30 Hiiumaa suunal Rohukülast ning tagasi 3.08 kell 13:00 Heltermaalt.
Last edited by Riff on Thu Jul 31, 2014 8:52, edited 2 times in total.
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Jaaaa ma tean,,alles kolmapäev,aga kyylikul kõik pakitud! (siis ei pea homme väga jooksma asju kokku)

Image

Bixleri kastis kükitab easystar avaldas oma hiiumaa soovid täna:
*Tiimi lend.lennuki juhtimine jagatakse kolme piloodi vahel ära.
*Lennukist üle hüppamine(seisva mootoriga muidugi)ehk keegi suudab 2m kõrgusele hüpata?

*Lennuk soovib endiselt särtsu lennukile õhu lennuvälja mängida.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

hiiumaa

Post by särts »

*Lennuk soovib endiselt särtsu lennukile õhu lennuvälja mängida.
Just,ja siis parajal hetkel gaas põhja ja särtsu lennukist filee!
User avatar
STan
Posts: 288
Joined: Fri Jun 14, 2013 14:19
Location: Tallinn

Post by STan »

Ma juba kohal :D
X650F V4 + APM 2.7
HK Club Trainer
HK500CMT
Calmato 40 Trainer
FMS Mini F4u
Phantom wing v2 FPV + Fatshark Predator V2 + APM 2.7
HK250GT
ZMR250
Skyhunter FPV + Fatshark Dominator V3
Yuneec Q500 4K
Yuneec H
Sickle 46e F3A
VQ YAK-9
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

hiiumaa

Post by särts »

Tuleme kah homme Rakvere/Tapa pundiga.Tänud FPVmarko-le kiire reageerimise eest uppujate päästmisel,vajalikud varuosad saadud ja paigaldamisel.Meie punt tuleb kõik soojustuse najal-vahukad.Kyylik liiga kaua norinud,kohapeal klaarime arved õhus(lindid on punased).
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Re: hiiumaa

Post by kyylik »

särts wrote:Tuleme kah homme Rakvere/Tapa pundiga.Tänud FPVmarko-le kiire reageerimise eest uppujate päästmisel,vajalikud varuosad saadud ja paigaldamisel.Meie punt tuleb kõik soojustuse najal-vahukad.Kyylik liiga kaua norinud,kohapeal klaarime arved õhus(lindid on punased).

Bring it on!!!!!
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

... Kohe astume Triigi sadamast laeva peale - Hiiumaa hoia alt !
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Möödas on järjekordne megaüritus, mis õnnestus täielikult. Arvatavasti oli see selle aasta viimane suurem kokkusaamine. Prosper kostitas meid kõige heaga, nagu iga aasta. Sügav austus temale ja abilistele, et võisime järjekordselt kõik Hiiumaad, toredate inimeste seltskonda ja hobi nautida.

Mõned minu pildid siin:
https://www.dropbox.com/sh/guym6bxpmdaf ... dWFrJa_UFa
(kui keegi tahab mõnda pilti originaalsuuruses, siis andke teada)
AndrusT
Posts: 541
Joined: Mon Mar 05, 2007 19:41
Location: Tallinn

Post by AndrusT »

Korralduslik pool oli igati hea. Turvalisus oli seekord parimal tasemel. Ilm soosis üritust väga hästi. Osavõtjate arv oli väidetavalt kõige suurem, samas kohapeal olles sellist tunnet ei jäänud. Samuti tundus lennumasinaid eelnevast korrast vähem olema.

Mõtteid järgnevateks kordadeks:
1. Öist rahu vajavate osavõtjate jaoks peaks olema telkimise võimalus oluliselt kaugemal või piirama öist lärmi laagris. Kõigile ei meeldi täis juua ja kella 1 - 2 ajal öösel tümakat kuulata.
2. Ühest suurest telgist kipub väheks jääma, seltskondlik tegevus ja töö mudelitega (sh. laadimine) võiksd olla eraldi telkides.
3. Lennupäevade programmi võiks võtta mingit liiki vaatemängulist võistlust, näiteks õhuvõitlus, mingite märkide tabamine, õhust otsimine või trikilennud või midagi muud naljakat. Hobupäevadelt tulnud külastajad küsisid ka minu käest võitluse kohta, st. üritus meelitaks ligi rohkem publikut, kui mingil kellajal midagi konkreetset toimuks.

Kõike paremat,
Andrus
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Tore üritus oli jh! ka mõned pildid (kyyliku,raivo ja särtsu tripist)eriti polnd aega pildistada..

https://plus.google.com/photos/10556969 ... banner=pwa
musträhn
Posts: 116
Joined: Tue Jul 12, 2011 23:19
Location: Saaremaa

Post by musträhn »

Suured tänud ja kiidusõnad korraldajale! Oli tõsiselt mõnus nädalavahetus, aga eestlasele kohaselt peab natuke virisema ka, minu jaoks natuke liiga palava ilma olite kütnud.
Järgmine aasta jälle!
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

musträhn wrote:Suured tänud ja kiidusõnad korraldajale! Oli tõsiselt mõnus nädalavahetus, aga eestlasele kohaselt peab natuke virisema ka, minu jaoks natuke liiga palava ilma olite kütnud.
Järgmine aasta jälle!
minu lennukil on isegi joodiku päevitus:D
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Marek wrote:...
Mõned minu pildid siin:
https://www.dropbox.com/sh/guym6bxpmdaf ... dWFrJa_UFa
Kas see kollaste tiibade ja hallika kerega biplaan on iseehitatud või ostetud? Mõni Stearmani variant?
Post Reply