Kuuendad Lennupäevad Linnumäel !

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ostetud. Soome mudelist lennutas, kahjuks nime ei tea.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Möödunud juba nädal ja aeg mõelda mida tehtud sai. :) Kuuendad Lennupäevad nüüd ajalugu ja järel head mälestused. Ilm teadagi korralik ja seltskond koos peredega üle saja (arvan ,et kõik ei saanudki üle loetud ) . Minu arvates polegi tähtis see nimeliselt(kuigi nimekiri mul on :) ) vaid see ,et traditsioon jätkub ja suvel kõik kokku saavad Hiiumaal. Sel ajal teadagi muid naudinguid ka. Andrus märkis ,et platsil polnudki korraga nii palju rahvast, jah just sellepärast ,et käidi ka teisi üritusi kaemas. Pole ka kohustuseks teinud 24h platsil olla. Muidugi keskööst hommikuni oli lõõgastumine päeva palavusest ja veeprotsetuurid koos mõningate trikkidega oli vabastav igapäeva kiirest ja pingelisest elust. Maha sai seda pinget laetud korralikult ja nii jäi ka maha Mart kellele "raske ESE" jalale kukkus. Tuvastati ,et ühest luust sai lausa neli tükki .Selle aasta KRÄSSI KUNNI auhind läkski Mardile (auhind kätte antud ) . Kuna lennukeid musta kotti ei aetud siis läksid arvesse piloodid . Teise koha pälvis Aivar ninaluuga. Ta püüdis Ikarose kombel jalad maast lahti saada, kuid ei valinud selleks pehmet ja siledat lennuplatsi vaid kivisema maastiku :roll: Eks haavad kaunistavad meest.
Lennuvahenditest olid kohal väga suured (aitähh Gunnarile ) ja väga väikesed (teadagi Matsa Hubsanitega). Sinna vahele igatsorti ja igas suuruses lendavaid aparaate. Automudelistid ikka platsil ja eks nende osavad hüpped on ka osa lendamisest. Muru aitas niita Ville ja SUPER piloteerimist demosid Tarmo ja üli kindla käega Margus kes võib vile välja vedada vaata et igast lennukist. Ropka näitas ,et sõjalinnud tulevad välja igatsorti olukordadest. Piloodid olid kõik tasemel ja nimepidi lugedes läheks väga pikale. Saarlased on tasemel ja järgmine aasta näeme lendamas ka kohale toodud AIRBUSsi. http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=7666 Taniel tutvustas motoplaani (kui mul ikka õige nimi meeles) ja tegi Linnumäe kohal ka lennu( paljudel nüüd "hammas verel" ) Mait lendas lohega ja jäi ilmaga siiski viiki :) . Rakvere poisid näitasid õhuvõitlust ja et taevas oleks puhas meie kohal, juhuslikest "sõpradest" , siis selle eest kandis hoolt "katja" oma kahe maa- maa tüüpi raketiga. Ohutuse püüdsime tagada parimal viisil ja eks ikka annab paremaks minna. Püüame musaga järgmised korrad mitte liialdada ja tõesti teha kaks laagriplatsi telkimiseks :) Hea mõte ka kaks telki. Lennupäevade orkester lasi kuuldavale ka parimad lennualased muusikapalad ja surnud suitsukala aitas elustada elav hiiu õlut.
Eks meenutage isegi mis ja kuidas need kolm päeva (ning paljudele ka rohkem) möödusid.
Ja kui rahvas soovib siis oleme valmis ka korraldama järgmised seitsmendad Linnumäe Lennupäevad. Kohtume Hiiumaal !!!!
Tean ,et monteeritakse ka mitut videot meenutamaks toimunut. Aitähh TEILE MUDELISTID !!
Meil leiunurk asjadest mis maha unustatud.(ma ei räägi südametest ja hingedest :) ) Andke teada ka sellest mis mul ringi joostes nägemata jäi.
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

:D Panen alustuseks kah natu pilti. http://youtu.be/j42NAVlPeq4
Video lennupäevist vaja kah kokku nikerdada aga pidin ikka, vaatamata ,,lapitekk-näole,, tööle siirduma ning nüüdseks jube väsinud. Mõne aja pärast seega, ehk ikka. Üritus ise ,nagu alati oli väga äge ja jätkuks Prosperil vaid jaksu ning tahtmist seda edasi vedada . Meil kogu pere ülirahul ! Seekord ei suutnud kuidagi Hiiumaad seljataha jätta ,isegi siis kui see ajaloolises kaitserajatises ,, näkku hüppas,, :lol: https://plus.google.com/photos/11626201 ... cm2x6uF2gE
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest -Laual oli uus 18 kanaliga Futaba pult ja uus 2m tiivaga kopter ,proovisme seda öösel Usamehega lennutada-olime küll kuulnud jutte ,et keegi muusik Steven on tulnud uue kopteriga LLpäevadel...........
Aga kui jalaluu raginal löögist purunes ja samas Usamees langes kohutavast jalalöögist näkku minu kõrvale, nägin maas vedeles enne teadvusekaotust patsiga meest profiilis vilksamisi ning sain aru,et Steveni liignimi oli Segal.........
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

martc wrote:Et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest -Laual oli uus 18 kanaliga Futaba pult ja uus 2m tiivaga kopter ,proovisme seda öösel Usamehega lennutada-olime küll kuulnud jutte ,et keegi muusik Steven on tulnud uue kopteriga LLpäevadel...........
Aga kui jalaluu raginal löögist purunes ja samas Usamees langes kohutavast jalalöögist näkku minu kõrvale, nägin maas vedeles enne teadvusekaotust patsiga meest profiilis vilksamisi ning sain aru,et Steveni liignimi oli Segal.........
:lol: He He hE He ! Mart ma praegu naersin omal need, Steveni tahajärgedest toimetatud õmblused, vist lahti ! :lol: Ho Ho Ho oi ma ei või :lol: Mart ! Ülikõva. Kuna mul oli ju pilt täitsa kinni pressitud siis nüüd tean kah lõpuks, mis tegelikult juhtus :lol: :lol:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

:D :D Nüüd kus kõik "ausalt" ära rääkisite siis minu "pisivaled" enam peale ei lähe. See laulumees on kasutanud neid samu nippe ka oma filmides. https://www.youtube.com/watch?v=qy63L6ZEaIY Tundus jah kuidagi déjà vu. Ta läheb närvi just 18 kanali peale. Te oleksite pidanud ikka 3 kanaliga pulti näppima oleks paremini läinud :) noh umbes nii https://www.youtube.com/watch?v=5VIaYxfuUeA
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

usamees wrote:
martc wrote:Et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest -Laual oli uus 18 kanaliga Futaba pult ja uus 2m tiivaga kopter ,proovisme seda öösel Usamehega lennutada-olime küll kuulnud jutte ,et keegi muusik Steven on tulnud uue kopteriga LLpäevadel...........
Aga kui jalaluu raginal löögist purunes ja samas Usamees langes kohutavast jalalöögist näkku minu kõrvale, nägin maas vedeles enne teadvusekaotust patsiga meest profiilis vilksamisi ning sain aru,et Steveni liignimi oli Segal.........
:lol: He He hE He ! Mart ma praegu naersin omal need, Steveni tahajärgedest toimetatud õmblused, vist lahti ! :lol: Ho Ho Ho oi ma ei või :lol: Mart ! Ülikõva. Kuna mul oli ju pilt täitsa kinni pressitud siis nüüd tean kah lõpuks, mis tegelikult juhtus :lol: :lol:
Kopterite ja lennukite kaamerasalvestusi üle vaadates avastasin ,et sellest kõigest, isegi kaadrid salvestunud :lol: http://youtu.be/BsitCrWEIUw
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Ma vist järgmine aasta ei osale... Noh nii igaks juhuks :-)
Aga muidu oli ju väga tore üritus!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

:D Diagnoosis mainitud RASKE ESE oli konspiratsioon. :D Ära muretse Kalle keegi ei murra lahti seda mõistatust. 8) Tänu Sulle sain teada kuidas uppujat päästetakse. Ja järgmine aasta püüame ilma herilasteta.Ei näinud küll mis konditsioonis Sina lahkusid .Küll märkasin Sinu ümber tiirutanud tigedat isaherilast. Kas sutsata ka said ? :wink:
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Igast soost herilasi oli seekord tõesti palju! Ühtegi eriti tigedat ja konkreetselt minust huvitatut ei täheldanud. Ja ei sutsanud ma ka seekord kedagi. Õnneks! Konditsioon oli väsinud ja õnnelik. :-) Mis saab veel parem olla, kui lahkuda terve lennuvahediga aasta suurimalt mudellennuürituselt.
Siiski püüame järgmine kord kaubandus- ja teenindustsoonis ilma raskete esemete kukkumiseta kahe inimese kokkupõrke tagajärjel hakkama saada :-). Õiseks soovikontserdiks nihutame telkimisala ajutiselt veidi kaugemale. Keegi võiks siiski ikka kitarre kaasa võtta. No juhuks, kui Kajaka Sven jälle käima tuleb. Las mängib parem ühe "Emalenduri polka"
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

Kas keegi seletaks nüüd üheselt, miks on nägu katki. Mõistujuttu lugedes ei saa mitte midagi aru.
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Riff vaata seda linki https://plus.google.com/photos/11626201 ... 4575836193 seal Aivari seljataga varjab ennast süüdlane :) Aga eks muu jutt on ka natuke tõsi :wink:
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

Riff wrote:Kas keegi seletaks nüüd üheselt, miks on nägu katki. Mõistujuttu lugedes ei saa mitte midagi aru.
Vaja oli ju ka natuke nostalgilist turnimist. Ma ju nii vana ,et sellised kohad toovad noorusaja meelde :lol: Ja nii ta läks : https://picasaweb.google.com/1162620104 ... directlink
User avatar
RC Kratt
Posts: 78
Joined: Wed Dec 14, 2011 13:07
Location: Suurupi-Tallinn

Linnumäe 2014 video

Post by RC Kratt »

Hiiumaa suvise ja kuuma lennuürituse kokkuvõte on näha vastvalminud videos:
http://youtu.be/F2uhpzlhk2M
Hiiumaa Mudeliklubi Pealinna Õhuasjade Ühing
koperdajad.eu
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

:) Niuh njauh ei läinudki rohkem kui kolm päeva :) See teeb sooja eriti siis kui tulevad külmad ja vihmased sügisõhtud. Aitähh Tiit,et lasid tõde sedamoodi paista :) Ja ma ei saa lisamata jätta ,et tänu teile meie SÕBRAD saavad lennupäevad alati nii T O R E D A D. Ma arvan ,et kui siin erinevad projektid plaanivad silda mandri ja saarte vahele siis meil teiega on see sild juba valmis ja see on pikem kui balti kett :) Järgmine kord anname teile juba kodakondsuse teenete eest :) Mis mul muud vanduda kui " johhaidii MUDELLENDURID on ikka vinge rahwas"
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

:lol: Naeran siin pisut enda üle. Läks pisut aega , et Linnumäel salvestatuga tegeletud saada . Seekord oli abiks haigestumine, mis millegi muuga tegeleda eriti ei luba ja ka tööst natukeseks vabastas. :D Avastasin ootamatult ! Arvutis sorteerides, ununenud videolõigud Linnumäe päevilt .
Suured suured aitähid veel-kord ,alati SUPER ürituse eest ,Hr prosper,ile ja tema toredale perele ning ka teistele kaasa aitajatele ,meie kogu pere poolt !
Tuleks järgmine juba rutem ja tegijatel jätkuks ikka tahet jaksu ja jne.
https://youtu.be/eyJk-Ut8nUU
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nii Aivar , haigus ei ole küll mingi önn aga eks paljudel meist saabki siis muid ,tagaplaanil olevaid ,tegemisi ära tehtud. Sama ka minuga :) Ja see vanasõna ei kehti minu jaoks juba ammu ,et kes vanu asju meelde tuletab sel......... 8) Hea meenutada ikka. Ning seitsmendad tulevad ju kindlasti kuna ettevalmistused juba käivad.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Hiiumaa

Post by särts »

Vaata siis,et ilusa ilma ka ära broneerid selleks ajaks! :lol:
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Ja lennuload tuleks ka kõigile hankida :wink:
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

trebla wrote:Ja lennuload tuleks ka kõigile hankida :wink:
kuna antud lubade teema on nii ulmeliseks aetud.on vaja seal luba v.mitte?
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

Hr Andresele : Lennupäevadel hakkab minu sõdalane ilmselt lõpuks peale tuulesahina ka mootori häält tegema :lol: Soetasin viimaks komplekti MrRcsound,ilt Ameerikamaalt. Kõlarite asemel kasutatakse 50mm läbimõõduga transducer-eid . Kõlariks muutub kere ise ! . Poleks arvanud et nii pisikesed asjad suudavad nii kõva häält teha ( videos ei kosta kõik nii äge nagu tegelikkuses ) ! Nupust vajutusel, helivalikus on mitmeid paljusilindriseid mootoreid . See siin aga on Merlin : https://youtu.be/cqGX3Neg27Q & https://youtu.be/t4XVGlIsCYY
Last edited by usamees on Sun Apr 26, 2015 0:21, edited 3 times in total.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Muidugi saavad kõik lennata :) Muidu poleks ju lennupäevad. Aivar ,ootan huviga :) ( hea ,et sa seda maha ei müünud :wink: )
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

7. päevade kohta teema puudub

suve nädalavahetuste paikapanek on täies hoos...kiirustame

kas 1-2 kuupäevad seekord?
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Suveoäevad

Post by särts »

Sobiks hästi lääne-Viru võsakatele.
Post Reply