September 2014

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

September 2014

Post by Bluesmell »

Ilus ilm - Käisin Goblinit piinamas:

https://www.youtube.com/watch?v=zheSqr1wag4
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

See õhust filmitud osa oli küll äge! Ootan nüüd järge.
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

See õhust filmitu oli vist veidi varasem lend...
Aga täna sai ikka endiselt Tartu mnt.-l kütust põletatud :) Kas keegi homme soovib ühineda?
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Aga meie saime täna uue "sõbre" lennuväljal.keegist päris kopter,isegi kohalik päris lennuki piloot ütlest et see on j** *** *** ***! nimetavad teda veel ameeriklaseks.täna siis tiirutas lennuvälja raja kohal jne.kolisime siis särtsu ja raivoga meie mudeli platsile et talle mitte jalgu jääda kuna to tegi väga kummalist lendu.. ja siis kui saime oma platsile ja särts kenasti oma lennukiga meie platsi kohal siis tüüp arvas et teeb ägedat ja sööstis madalalt risti üle meie platsi .. ma korra isegi arvasin et nüüd käib mats. (eelmine kord oli umbes sama) Nii et kui rakveres lennutate ja siuke punakas pisi kopter seal siis parem maanduge! ehk tahab ta jälle nalja teha.
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Kas Tartus,Raadil, veel lennata saab? Homme plaanis seal kandis olla.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Ma vaatan et hiidlased kuulsad..tv3-s oli keegi õpetaja hiiumaal,korra isegi visati pilt mudelitele:D kle prosper..kui palju teid seal lennutamas on? 90% igal hiidlasel on lennuk?
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nu varsti saab meid jälle teles näha. Klubist ka saatelõik tulekul :) See tegevus annab terve saate jagu ning rohkemgi materjali. Just Thilo on ka meie klubis ja lendame juba kaua aega koos ning teeme muudki huvitavat. Päris 90% pole veel aga 89 % kindlasti. :wink: Minuarust on mudelism parim lastele tegutsemiseks. Ja mitte ainult lennukid - kopterid vaid ka autod ning raketid ja paadid. See on ikka väga reaalne tegevus. Ja muidugi sõpruskond. Teeme ka matkasid ja väljasõite , laagreid ning võistlusi. Peaasi, et huvitav oleks. Varsti alustame ka neljadas Hiiumaa kohas ringiga :) Oleks vaid juhendajaid rohkem. Peale selle on suured ka veel. Ja ikka tahaksime pildil püsida :) Ideedest puudus ei ole ja jõuaks vaid rohkem. Kahju ,et päevas vaid 24 tundi on :(
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Oleks see vaid nii lihtne.on mulje jäänd et saartele kolimine.töö leidmine ja kõige raskem " elukoha saamine on suht võimatu." oleks utoopiline olukord kus vald meelitaks peresi (nagu taani kunagi tegi) nemad annavad töö ja elamis pinna..sry m ei mõtlekski:)
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Käisime Kristjaniga nädalavahetusel Soome Kopteri Sügislaagris Selänpää lennuväljal.
Kohal oli üle 50-ne piloodi. Toimus pidev vinge lendamine.
Osalesime ka autorotatsiooni võistluses. Võistlus toimus kahes klassis - väikesed (alla 325mm labadega kopterid)
ja suured (üle 325mm labadega kopterid) Kristjan näitas taset kolme ühtlaisema tulemusega suurte klassis.
(Kõik kolm katset alla meetri sisse). Mõlemas klassis saime hulgaliselt auhindu :)

Õhtul toimus töö sektsioonides (saun, söök, jook)
Öised siselennud toimusid kontrollitud keskonnas (kohtunikud olid pizzakarpidest valmistatud maskidega)

Väike videokokkuvõte toimunust:
https://www.youtube.com/watch?v=VYKegurf32c
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
RistoNiinemets
Posts: 36
Joined: Mon Mar 03, 2014 22:52
Location: Tallinn
Contact:

Post by RistoNiinemets »

Kas keegi oskab öelda, mis plats see on ning kes käivad lennutamas Saku-Laagri vahelise tee ääres (Jälgimäe tee ääres, Tänassilmast Saku poole väheke)?

Kenasti niidetud ja isegi tuulelipp püsti.
Vajad tõsiseltvõetavat kodulehte? Meie aitame!
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Tore oli täna näha, et ka Kiviõlis täiesti tegutsetakse :)

Pilt1
Pilt2
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Saku-Laagri vahelise tee ääres (Jälgimäe tee ääres, Tänassilmast Saku poole väheke)?

Kenasti niidetud ja isegi tuulelipp püsti.
Mul ka silma jäänud see koht, aga ei tea.
Üldse on nii,et kui kuskil sõidan siis vaatan ringi ja mõtlen ohh kui tore oleks siin lennata. Ja perega reisides näitab terve pere mulle ilusaid lennualasid ning kommenteerivad muidugi ka ilma ning pilvi. :)
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

RistoNiinemets wrote:Kas keegi oskab öelda, mis plats see on ning kes käivad lennutamas Saku-Laagri vahelise tee ääres (Jälgimäe tee ääres, Tänassilmast Saku poole väheke)?

Kenasti niidetud ja isegi tuulelipp püsti.
Seal tegutsevad motoparaplaanid, vist. :D
Last edited by mart63 on Wed Sep 10, 2014 10:26, edited 1 time in total.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Kas keegi oskab öelda, mis plats see on ning kes käivad lennutamas Saku-Laagri vahelise tee ääres (Jälgimäe tee ääres, Tänassilmast Saku poole väheke)?
see peaks olema Edvin Penarti lennuväli,ehk tema käib.Temalt peaks infot kasutuse kohta küsima.
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Mõned pildid Vorbuse 2014 võistluselt:
Image
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Käisin täna keskpäeval Rakvere lennuvälja mudeliplatsil lennutamas. Homme sama plaan.

Eelmine nädalavahetus käisin trimmerdamas. Kuna ei taha kütust talveks seisma jätta, kulutasin seda ikka hoolega ning lisaks täispikkuses rajale niitsin veel juurde ühe risti asetseva raja. Uuel rajal hetkel ratastega maanduda tõenäoliselt ei saa, sest rohi on suhteliselt pikk.

Hetkeolukord:
Image

Image
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ozza kui ilus :)
User avatar
nemo
Posts: 157
Joined: Sun Sep 30, 2012 19:04
Location: Siin ja seal
Contact:

Post by nemo »

The ground is the limit not the sky
  • Eachine Racer 250
  • KingKongSmart100
  • Fox EPO Glider 2.32m
  • Taranis ja FrSky kampott
  • 1/10 SCT
  • Camera: Runcam 2
Võsalendur
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

minu osalemine oli küll eriti hale,,tormab kohale..6minta lendu ja juba kodu poole jooksu.luban et järgmisel korral ma olen kauem ja üritan ka juba mõnda trikki:D
User avatar
nemo
Posts: 157
Joined: Sun Sep 30, 2012 19:04
Location: Siin ja seal
Contact:

Post by nemo »

kyylik wrote:minu osalemine oli küll eriti hale,,tormab kohale..6minta lendu ja juba kodu poole jooksu.luban et järgmisel korral ma olen kauem ja üritan ka juba mõnda trikki:D
Vähemalt jõudsid kohale, osavõtt on kõige tähtsam
The ground is the limit not the sky
  • Eachine Racer 250
  • KingKongSmart100
  • Fox EPO Glider 2.32m
  • Taranis ja FrSky kampott
  • 1/10 SCT
  • Camera: Runcam 2
Võsalendur
Post Reply