Oleks vaja abi progemisel( Abi saadud)

Tri, Quadro, Hexa, Octo, "Droonid" jne
Post Reply
User avatar
firo
Posts: 79
Joined: Mon Apr 07, 2014 12:10
Location: Keila

Oleks vaja abi progemisel( Abi saadud)

Post by firo »

Tere
Otsin inimest, kellel on käpas turnigy 9x, naza-m v2 ja dys smart gopro 3axis gimbal.
Hetkel quad töötab ilusti nazaga, aga tekkisid probleemid gimbaliga, kuna ühendasin otse vastuvõtjasse, vabadesse kanalitesse ja kord quad ei armind, kord ei töötand failsafe,gps, jne. Panin gimbali nii et saaks alla vajadusel 360 kraadi lülitist keerata.Kui gimbali tagant ära võtan kõik jälle töötab. Ja nüüd on nii, et nupud töötavad, aga 360kraadi nupp ei tööta,
Ja kui selle korda saaks, siis laseks turnigy 9x-il nupud veits teisiti paigutada, ise tegin nii nagu videos oli, aga rohkem ise ei oska.

Täpsustuseks, et mul ei ole tavaline turnigy 9x vaid frsky mooduliga.
Tahaks inimest, kes õpetaks kuidas progeda ja samas teeks need eelnevad asjad ära.

Võin ise tulla inimesele koju, kui elab Tallinnas või selle ligidal, kuhu on võimalik rongiga või bussiga tulla. Aga kui on võimalik ise Keila tulla, siis sellest ma ära ka ei ütleks.

Võin ka õpetamise eest natuke raha ka anda.

Lugupidamisega
Fiorello
Last edited by firo on Mon Aug 03, 2015 23:08, edited 1 time in total.
dothepanic
Posts: 3
Joined: Mon May 18, 2015 9:50

Post by dothepanic »

Hi
Mul on endal turnigy 9x ja see on alati peavalu.
Ei saanud sisse lülitada nii et Rx kanaalid jaavad sama.
Lähitulevikus planeerin Spektrum osta.

Mul on ikka naza m v2 ja programeerimiseks kasutasin selle linkid:
http://rumblecloud.com/rumblecloudrc/in ... opic=559.0
https://www.youtube.com/watch?t=193&v=Vr2ST6Wemcc

Loodan, et see aitab :wink:
User avatar
firo
Posts: 79
Joined: Mon Apr 07, 2014 12:10
Location: Keila

Post by firo »

Aitäh abi eest, õpetusest ma küll midagi ei võtnud, aga sain puldi funkama, aga ikka probleem gibaliga.
Kuna ikkagi ei gimal ei keera alla kui ma keeran nupust, proovisin tavalise servoga, siis toimis, aga kui gimbali taha panen siis ikka ei funka,
Võibolla on asi sellest, et mul lähen ainult signaal kaabel gimbalist vastuvõtjasse, võibolla peab kõik kol juhet minema?

Aga aitäh sellegipoolest dothepanic

Nüüd ma hakkan veits muretsema, kuna 30mai on mul väike tööots ja kui selleks ajaks korda ei saa, siis tuleb vist ilma gimbalita hakkama saada
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Servo mootor peab ka kuskilt töötamiseks voolutoidet saama. Signaali juhe annab edasi ainult signaali kuhu ja kui palju liigutada. Teised 2 juhet on toite jaoks. Toite siis saad kas vastuvõtjast, mis kõige lihtsam variant või paned eraldi toite kas BEC või lisaaku näol, mis nõuab rohkem ehitamist ja sellisel juhul on vaja vastuvõtjast ainult signaal kätte saada. Kindlasti veendu, et vastuvõtja ei jääks voolunälga st. piisavalt Ampreid saaks.
Post Reply