Väike idee, mis ilmselt kellelegi ei meeldi

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Väike idee, mis ilmselt kellelegi ei meeldi

Post by FlyAirPlaneGuy »

Minu idee oleks siis selline, et võiks Kollasel telkida kunagi ilusal suvepäeval. Oleks ju tore lennutada, õhtul väike grill jne... Mis teie arvaksite sellest rumalast mõttest? :oops:
Yuneec Q500 4K
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Inimeste ajud on isegi tuumapommi välja mõelnud. Ära tee seda rumalaks ennem kui sa pole seda ellu viinud.Hiljem kui ei õnnestunud ,saad väita et oli hullumeelne idee :wink: Aga tule telgi augusti esimesel nädalavahetusel Hiiumaal :) Ja muidugi võta grill ka kaasa ning ära unusta lennuaparaati.
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

Mis see Kollase on ?
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
seriff
Posts: 737
Joined: Wed Dec 19, 2007 22:16
Location: Põlvamaa

Post by seriff »

IDSuRnUaEd wrote:Mis see Kollase on ?
Mis see raadioteel juhitav lennuk on??
http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=1277
53457079



Ridali lennuklubi.
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

seriff wrote:
Mis see raadioteel juhitav lennuk on??
Minule oli see suunatud?
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
User avatar
varustaja
Posts: 480
Joined: Sat Feb 25, 2012 23:30
Location: Tiskre

Post by varustaja »

IDSuRnUaEd wrote:
seriff wrote:
Mis see raadioteel juhitav lennuk on??
Minule oli see suunatud?
See oli ilmselgelt suunatud tädi Mallele!
Team Losi LST XXL 1/8 scale Monstertruck, 105km/h electric speedboat, HBX massive 1/10 trophy truck, Align 450pro DFC,Compass Atom 500 fbl, MSH Protos MAX V2 800 (1.77m disk diam.)
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Mehed, miks nii kurjad kohe? Ei saa ju tahta, et mujalt mehed pealinna meeste kollast une pealt teavad.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

sama siin.m ei jaganud kh algul ära mis kollane ja kollane.aga hea idee! korralda nt kesk eestis.ma kohe käpp.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

tegelikult on veel ka vana kollane, sinine ja punane ka...

viimastel aastatel liitujad neid ei tea kindlasti
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

Täitsa nägemist värk.Olen siiamaani siinse seltskonnaga väga rahul ,niipalju kui on vaja olen abi saanud ja inimesed on sõbralikud mida üldiselt vägapalju kõikjal ei kohta aga ega miski kestagi lõpmatuseni ,kuulen sellest "Kollasest " täiesti esimestkorda ja PM võin minna nüüd metsa ja võta ühe lühikese jupi nööri ja ennast sellega karistada .
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

kyylik wrote:sama siin.m ei jaganud kh algul ära mis kollane ja kollane.aga hea idee! korralda nt kesk eestis.ma kohe käpp.
Hea idee tegelikult. Organiseeriks näiteks Põltsamaale "rohelise" või "roosa" lennuvälja :lol: . 24/7 oleks õhk maksuvaba ja idsurnuaed saaks norida pealinna meeste kallal, et mis "rohelist" ei tea või :lol: . Seriffil oleks ka lähemale tulla Põltsamaa meestele külla raadioteel juhitavate lennukitega tutvuma.
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

IDSuRnUaEd wrote:Täitsa nägemist värk.Olen siiamaani siinse seltskonnaga väga rahul ,niipalju kui on vaja olen abi saanud ja inimesed on sõbralikud mida üldiselt vägapalju kõikjal ei kohta aga ega miski kestagi lõpmatuseni ,kuulen sellest "Kollasest " täiesti esimestkorda ja PM võin minna nüüd metsa ja võta ühe lühikese jupi nööri ja ennast sellega karistada .
Ei maksa üle dramatiseerida. Inimeste kurjust ma vastustes küll välja ei loe, pigem huumorit. Kasutaja seriffi vastuses tundus olevat väike vihje, et tegemist on väga levinud mõistega. Lisaks oli link ehk siis said ju vastuse oma küsimusele. Kui seriff tsiteeris sind, siis ilmselgelt oli tema vastus sinule suunatud. Sealt siis tädi Malle viide :lol: .

Siin teemas toodud eelduste ja vääriti mõistmisega tuli üks lugu meelde. Ühel ilusal aasta 2014 suvisel päeval lennutasin Rakvere lennuraja lähedal oma mudelit. Juurde tuli üks vanem onu koos väikese lapsega. Situatsiooni vabas vormis taaselustamine:
Pärast üksteise tervitamist.
Onu: "Kas sellel lennukil on sisepõlemismootor?"
Mina: "Ei sellel ..." Onu segab vahele: "Ei ei ei ega mina ei tea, ma niisama küsin."
Vaikus.
Onu: "Kaugele see mudel lendab ka?"
Mina: "Põhimõtteliselt on võimalik..." Onu segab vahele: "Vabanda ega mina vana loll sellistest asjadest ei tea. Palju aega on möödas ajast, mil mina viimati mudelit käes hoidsin."
Vaikus
Onu: "Vabanda, aga...
Edasi läks suhtlus juba sujuvamalt. Ehk siis ei ole vaja ennast maha teha, liiga palju vabandada jne.

Kui info on foorumis kuskil üleval ja laialt levinud, siis mõnikord eeldatakse, et inimene otsib selle ise üles. Üks foorumi mõte ongi teadmiste säilitamine tulevikuks. Igale postitusele ei pruugigi vastuseks postitust saada, see on vist rohkem suhtlusportaali teema.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Kyll läheb teemast mööda..aga ehk korraldaks mingi lihtsa lennutamise ja pisi grilliga paide v.türi kandis? on kedagi sealt? (kellel oleks natukene muru vms)meelitaks antu ka kh jälle välja:D
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Mina isiklikult juhtisin tähelepanu sellele ,et hullud ideed on ikka lahedad kui need ellu viiakse ja sugugi mitte pahatahtlikult. Muideks Rootsis on tavapärased nädalavahetused ikka nii et tullakse kogu perega ja naised siis grillivad ja mehed lennutavad. Tule Hiiumaale ja sa näed neid kõiki "hulle" oma silmaga.Ja juppi nööri läheb sul ikka vaja aga õige puu pead üles leidma kus lennuk otsa lendas. :D Ma olen isegi järgi käinud lennukil puu otsas. Ainuke jama see ,et mul polnud nööri. :)
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

IDSuRnUaEd wrote:Täitsa nägemist värk.Olen siiamaani siinse seltskonnaga väga rahul ,niipalju kui on vaja olen abi saanud ja inimesed on sõbralikud mida üldiselt vägapalju kõikjal ei kohta aga ega miski kestagi lõpmatuseni ,kuulen sellest "Kollasest " täiesti esimestkorda ja PM võin minna nüüd metsa ja võta ühe lühikese jupi nööri ja ennast sellega karistada .
LLpäevadel üldiselt karistatakse massist eraldujaid , üldise arvamusega(korraldaja) mitte arvestajaid , abiküsijaid ja kollase mitteteteadjaid tratidsiooniliselt nii....... https://plus.google.com/photos/11626201 ... 4575836193
minul oli kõigest jalaluu murd......nii,et mees mõtle kuhu tuled enne.....
üldiselt on seal kõik inimesed esmaselt omakasu peal väljas......(tahavad saada maksimaalselt võimalikult toredalt ja kvaliteetselt aega veeta mudelite,pere ja teiste kaaskannajate seas)nii.et eks ta üks nihhilistide ja egode selskond ole...........
User avatar
IDSuRnUaEd
Posts: 61
Joined: Tue Jan 27, 2015 21:03
Location: Põltsamaa

Post by IDSuRnUaEd »

:D:D:D
Masinad angaaris:
RC T640 C
No.CX-10
DJI Phantom fc 40
User avatar
usamees
Posts: 446
Joined: Sun May 11, 2008 1:30
Location: Tallinn telefon 55 21 404

Post by usamees »

User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Mina pealt ei näinud küll aga kindlasti asja eest nad said... :lol: :lol:
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
PEEP
Posts: 12
Joined: Wed Apr 22, 2015 0:36
Location: Põltsamaa

Post by PEEP »

Põltsamaale tuleks teha kunagise Liivimaa kuningriigi pealinna lennuväli :idea:
ise lõhun,ise parandan...lennundus :)
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

PEEP wrote:Põltsamaale tuleks teha kunagise Liivimaa kuningriigi pealinna lennuväli :idea:
Nendele kes ei tea Põltsamaa ajalugu.
Esimesed ülestähendused Põltsamaast pärinevad 1234. aastast. Aastatel 1570–1578 oli Põltsamaa Liivimaa kuningriigi pealinn. Siin resideerus hertsog Magnus. 18. sajandi II poolel kujunes Põltsamaa Põhja-Liivimaa valgustusliikumise keskuseks. Põltsamaa külje alla rajati esimene Vene keisririigi eratrükikoda ja siin ilmus esimene eestikeelne ajakirjandusväljaanne. 19. sajandi teisel poolel oli Põltsamaa üks rahvusliku ärkamisaja keskusi: siia hakati rajama Eesti Aleksandrikooli ning siin õmmeldi esimene sini-must-valge lipp, mis õnnistati hiljem Otepääl.
Väga offtopic siia teemasse aga miks mitte rajada mudelistidele lennuväli Põltsamaale. Õhk on 24/7 maksuvaba ja linn on küll väike aga kena. Tartust pole ka pikk maa tulla oma mudelitega lennutama.Põltsamaal on ka üks haruldane liiklusmärk. Kes näinud see teab millest räägin.
Post Reply