Jääb omale

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Jääb omale

Post by RCMyFun »

Jääb omale
Last edited by RCMyFun on Sun Apr 30, 2017 15:55, edited 28 times in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Reaalsed pildid ka olemas ? ?
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

ufo wrote:Reaalsed pildid ka olemas ? ?
Tere!

Lisatud on Hobbykingi link, kust saab kõik andmed ja lisaks pildid, millisena antud raam valmis peast välja näeb.
Lisaks on lisatud enda tehtud reaalsed pildid komponentidest, mis on pakendis.
Raamid tulevad pakendis osadena ja need on vaja kokku panna nagu KIT versioonid ikka.

Kokku ei hakanud ma neid sellepärast panema, et siis ei oleks asi enam ikkagi päris uus ja ostjal kaoks ära ise kokku panemise rõõm. Kokku pandud raam võtaks ka oluliselt rohkem ruumi kui raam, mis on pakendis osadena ja seega muutuks pakiautomaadi tasu kallimaks.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Lisatud veel mõned raamid.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Hinnad on nüüd veelgi soodsamad.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Dreddix
Posts: 84
Joined: Tue Aug 30, 2011 10:26
Location: Tallinn Estonia

Post by Dreddix »

:D kõik need raamid müüdi 18 juuli HK lehel kampaania käigus. 1 USD/1 tk. Minu arust hääd raame kampaaniasse 1 taala eest ei panda. Keegi pole neid ostnud aastaid. Nüüd on see sinu ülesanne. Edu.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Dreddix wrote::D kõik need raamid müüdi 18 juuli HK lehel kampaania käigus. 1 USD/1 tk. Minu arust hääd raame kampaaniasse 1 taala eest ei panda. Keegi pole neid ostnud aastaid. Nüüd on see sinu ülesanne. Edu.
Tegu ei ole kehvade raamidega nagu te mõista annate, tegu on taskukohaste raamidega, mis on mõeldud inimesele, kes ei taha maksta raami eest 100€ või enam.

Kui te arvate, et kusagil müüdi kampaania käigus piiramatu hulk soodsaid raame, siis eksite. Kui üldse midagi müüdi, siis lisati müüki igast tootest mõni ühik ja ka see osteti mõne minutiga ära. Tulemusena ei saanud enamus inimesi mitte midagi, sest nad ei olnud piisavalt kiired ostukorvi eest maksma. Lisaks on vale arvata, et homme/ülehomme või nädala/aasta pärast säärane allahindlus tuleb.

Mis iganes hinnaga keegi midagi ostab ja edasi müüb - see on tema enda asi. Kui keegi arvab, et ta on iga hinna kohapealt spetsialist, siis tehke seda, mida soovitas üks teine foorumi külastaja: "Minge Euronicsisse ja öelge, et - Palun andke mulle see telekas sisseotsu hinnaga!". Raamid siin kuulutuses on 60-90% soodsamad kui poes, eks igaüks teeb omad järeldused.

Üldiselt loen eelneva kommentaari selle teema solkimiseks. Kui te olete pettunud, et te ise ei olnud piisavalt kiire, et midagi tellida, siis ärge palun solkige teiste teemat, vaid kirjutage oma pahameelest privaatsõnumi teel. Müügikuulutuse kommenteerise võimalus on loodud küsimuste küsimiseks, mitte enese väljaelamiseks või teiste müügiteema rikkumiseks, sest ollakse müüja peale kade.
Last edited by RCMyFun on Fri Aug 12, 2016 13:23, edited 1 time in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

RCMyFun wrote: Kui te arvate, et kusagil müüdi kampaania käigus piiramatu hulk soodsaid raame, siis eksite. Kui üldse midagi müüdi, siis lisati müüki igast tootest mõni ühik ja ka see osteti mõne minutiga ära. Tulemusena ei saanud enamus inimesi mitte midagi, sest nad ei olnud piisavalt kiired ostukorvi eest maksma. Lisaks on vale arvata, et homme/ülehomme või nädala/aasta pärast säärane allahindlus tuleb.
Kui enamus inimesi ei saanud midagi, sest tulid mõned "ärikad", kes kasu saamise eesmärgil asju suurtes kogustes ära ostsid, siis pole see päris ok IMHO. Muidugi see ei pruukinud üldse nii olla, aga mõnes mõttes võib ju selle eest seista, et sellist asja ei juhtuks.
RCMyFun wrote: Mis iganes hinnaga keegi midagi ostab ja edasi müüb - see on tema enda asi. Kui keegi arvab, et ta on iga hinna kohapealt spetsialist, siis tehke seda, mida soovitas üks teine foorumi külastaja: "Minge Euronicsisse ja öelde, et - Palun andke mulle see telekas sisseotsu hinnaga!". Raamid siin kuulutuses on 60-80% soodsamad kui poes, eks igaüks teeb omad järeldused.
Minu arust ei ole päris tema enda asi. Kommertstegevus on teatud viisil reguleeritud ja olen suht kindel, et Euronics peab tegema kaupade müügiks teatud lisakulutusi (kaubanduspind, teatud õigused ja kohustused jne).
RCMyFun wrote: Üldiselt loen eelneva kommentaari selle teema solkimiseks. Kui te olete pettunud, et te ise ei olnud piisavalt kiire, et midagi tellida, siis ärge palun solkige teiste teemat, vaid kirjutage oma pahameelest privaatsõnumi teel. Müügikuulutuse kommenteerise võimalus on loodud küsimuste küsimiseks, mitte enese väljaelamiseks või teiste müügiteema rikkumiseks, sest ollakse müüja peale kade.
On see kadedus, eetika, seaduskuulekus, õiglustunne vms, aga ilmselgelt antud teema tekitab mõnedes inimestes küsimusi ja foorumis võiks ju neid ometi arutada, et mis on ok ja mis ei ole.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

tikka wrote:
RCMyFun wrote: Kui te arvate, et kusagil müüdi kampaania käigus piiramatu hulk soodsaid raame, siis eksite. Kui üldse midagi müüdi, siis lisati müüki igast tootest mõni ühik ja ka see osteti mõne minutiga ära. Tulemusena ei saanud enamus inimesi mitte midagi, sest nad ei olnud piisavalt kiired ostukorvi eest maksma. Lisaks on vale arvata, et homme/ülehomme või nädala/aasta pärast säärane allahindlus tuleb.
Kui enamus inimesi ei saanud midagi, sest tulid mõned "ärikad", kes kasu saamise eesmärgil asju suurtes kogustes ära ostsid, siis pole see päris ok IMHO. Muidugi see ei pruukinud üldse nii olla, aga mõnes mõttes võib ju selle eest seista, et sellist asja ei juhtuks.
RCMyFun wrote: Mis iganes hinnaga keegi midagi ostab ja edasi müüb - see on tema enda asi. Kui keegi arvab, et ta on iga hinna kohapealt spetsialist, siis tehke seda, mida soovitas üks teine foorumi külastaja: "Minge Euronicsisse ja öelde, et - Palun andke mulle see telekas sisseotsu hinnaga!". Raamid siin kuulutuses on 60-80% soodsamad kui poes, eks igaüks teeb omad järeldused.
Minu arust ei ole päris tema enda asi. Kommertstegevus on teatud viisil reguleeritud ja olen suht kindel, et Euronics peab tegema kaupade müügiks teatud lisakulutusi (kaubanduspind, teatud õigused ja kohustused jne).
RCMyFun wrote: Üldiselt loen eelneva kommentaari selle teema solkimiseks. Kui te olete pettunud, et te ise ei olnud piisavalt kiire, et midagi tellida, siis ärge palun solkige teiste teemat, vaid kirjutage oma pahameelest privaatsõnumi teel. Müügikuulutuse kommenteerise võimalus on loodud küsimuste küsimiseks, mitte enese väljaelamiseks või teiste müügiteema rikkumiseks, sest ollakse müüja peale kade.
On see kadedus, eetika, seaduskuulekus, õiglustunne vms, aga ilmselgelt antud teema tekitab mõnedes inimestes küsimusi ja foorumis võiks ju neid ometi arutada, et mis on ok ja mis ei ole.
Kas minu tellitud asjad saavad siis ise müüdud? Asjad saavad ise posti ja garantiiprobleemid saavad ka ise lahendatud?
Ei ole ju nii...

Vähemasti olid kasutaja "tikka" kommentaarid arutlevad mitte ründavad, selle eest Like :)
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
meduus
Posts: 109
Joined: Tue Aug 18, 2009 21:53

Post by meduus »

Ei saa nagu asjale pihta miks te ise ei ostnud kui aled olid ja nüüd vingute.
Mina leidsin omale sobiva raami ja vb ostan ka ära kuna hind ju odavam kui hetkel tellides.Ja nagu selgub on ka garantii olemas
8)
Dreddix
Posts: 84
Joined: Tue Aug 30, 2011 10:26
Location: Tallinn Estonia

Post by Dreddix »

Kade? Solkimine? Pahameel? Pfff
Esimese postituse ajal ei olnud. Nuud olen pahameelne küll.
Äri teemad solkivad MUDELISMIFOORUMI :!: :!: :!:
Okidoki, osta.ee asuvad teises kohas.
Vaata kuidas käituvad lugupeetud Matsa ja FPVMarko!
Jep, see on mudelismifoorum kõigepealt, kus mudelistid jagavad infot, kogemust ja arvamust. Nad võivad kirjutada igasse topikusse, kui neil on topiku teema kohta infot või kogemust. Ma ei ole küsinud su käest suitsu, ei ole öelnud et passat on sitt auto, pole midagi halba ka öelnud. Mul on info raamide kohta. Sul ei meeldi see info? Sinu probleem, ära tule mudelismifoorumisse oma äri ideega 300%se kasumiga.
on subject: nüüd jagan natuke kogemust ka nende raamide kohta, et postutus sobiks mudelismifoorumi teemasse.
Olen käes hoidnud, lendanud nende raamidega. 6 siin olevatest raamidest on minu käest läbi käinud 5-6 aastat tagasi. Hind on tõesti hea. Raamid on ka head. Olid. 6-7 aastat tagasi. Tänapäeval enamus nendest raamidest on täielik saast, kuid ideaalselt sobivad esimese copteri projekti jäoks. Ülejäänud raamid on sündinud "invaliidina". Täna käigus hoopis teised raamid, teised kopterid. Ei pea kõva mudelist olema et sada aru saada. Natuke loogikat. Natuke aega foorumides. HK vennad ei ole lollid ka.

Et postitus sobiks veel paremini mudelismifoorumisse ja konkreetse teemasse:
ÄA aktiivselt kasutatud alumiiniumist tricopteri raam 650mm, isegi mingi LED värk on peal. Raam on mingi 7 aastat vana. Tricopter on oma ette asi. Päris huvitav.
ÄA kasutatud quadi raam, alumiinium, 360mm. 5-6 aastat vana, isetehtud. Sugugi pole halvem kui uued HK quadi raamid.
ÄA 250 quadi raam, carbon, 4 aastat vana, sama si.... hea kui HK mini raamid.
srx
Posts: 4
Joined: Thu Jul 28, 2016 14:30
Location: Tallinn

Post by srx »

Ei olnud seal kampaanias asju palju ning ei lastud ka ärikatel suures koguses osta. Mõnel asjal oli limiit 1tk. Paljudel oli 2tk limiit.
Samuti ei olnud müüdavad kogused suured. Kalleid tooteid oli ikka väga väikses koguses sellise hinnaga.

Ei olnud seal aega neid tellimusi järjest teele ka laduda. Mõned asjad kadusid sekunditega.
Mul õnnestus omale ka paar asja saada.
Kui keegi oleks oleks ostmata jätnud, oleks keegi teine need võtnud ja ikka oleks sama kiirelt otsa saanud.

Eks see hinnavahe ostu ja müügi vahel on tõesti suur. Aga mina võtan seda sellest seisukohast, et kui müüja siin teemas poleks neid asju ostnud ja praegu ei müüks, siis huvilised peaks ostma poest täishinnaga. Hetkel on võimalik osta rohkem kui poole odavamalt ja kaup kohe kätte saada ilma transakuludeta. Kõik võidavad. Ja ega see müügitöö ka lihtne pole, eriti vaadates seda pasarahet mis ta kaela saab (mitte võibolla päris ilma põhjuseta, aga siiski).

Mis puudutab väidet "Minu arust hääd raame kampaaniasse 1 taala eest ei panda.", siis selle peale küsiksin, kas see raam ei ole "hää"?
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html
Oli ka see odavalt müügis, õnnestus üks omale saada ja ehitan sinna peale peegelkaamerat kandvat lennumasinat. Mulle tundub küll väga ok asi.

Talon seeria carbon raamid jätsid ka päris hea mulje.
Scarab V3 550 oma alumiinium käppadega jätab ka päris tugeva ja soliidse mulje.
Lendama nendega veel ei ole jõudnud, aga küll varsti jõuab.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Dreddix wrote:Kade? Solkimine? Pahameel? Pfff
Esimese postituse ajal ei olnud. Nuud olen pahameelne küll.
Äri teemad solkivad MUDELISMIFOORUMI :!: :!: :!:
Okidoki, osta.ee asuvad teises kohas.
Vaata kuidas käituvad lugupeetud Matsa ja FPVMarko!
Jep, see on mudelismifoorum kõigepealt, kus mudelistid jagavad infot, kogemust ja arvamust. Nad võivad kirjutada igasse topikusse, kui neil on topiku teema kohta infot või kogemust. Ma ei ole küsinud su käest suitsu, ei ole öelnud et passat on sitt auto, pole midagi halba ka öelnud. Mul on info raamide kohta. Sul ei meeldi see info? Sinu probleem, ära tule mudelismifoorumisse oma äri ideega 300%se kasumiga.
on subject: nüüd jagan natuke kogemust ka nende raamide kohta, et postutus sobiks mudelismifoorumi teemasse.
Olen käes hoidnud, lendanud nende raamidega. 6 siin olevatest raamidest on minu käest läbi käinud 5-6 aastat tagasi. Hind on tõesti hea. Raamid on ka head. Olid. 6-7 aastat tagasi. Tänapäeval enamus nendest raamidest on täielik saast, kuid ideaalselt sobivad esimese copteri projekti jäoks. Ülejäänud raamid on sündinud "invaliidina". Täna käigus hoopis teised raamid, teised kopterid. Ei pea kõva mudelist olema et sada aru saada. Natuke loogikat. Natuke aega foorumides. HK vennad ei ole lollid ka.

Et postitus sobiks veel paremini mudelismifoorumisse ja konkreetse teemasse:
ÄA aktiivselt kasutatud alumiiniumist tricopteri raam 650mm, isegi mingi LED värk on peal. Raam on mingi 7 aastat vana. Tricopter on oma ette asi. Päris huvitav.
ÄA kasutatud quadi raam, alumiinium, 360mm. 5-6 aastat vana, isetehtud. Sugugi pole halvem kui uued HK quadi raamid.
ÄA 250 quadi raam, carbon, 4 aastat vana, sama si.... hea kui HK mini raamid.
-Kui keegi on kirjutanud raamide kohta infot, siis ei ole ma seda kunagi tõrjunud. Kui mõni raam on saast, siis on see "saast" sellepärast, et te panete oma mõttes selle kõrvale võrdluseks 10 korda kallima raami. Iga raam on raam ja sa saad seda, mille eest maksad. Asjad, mida toodeti 7 aastat tagasi ongi soodsamad kui asjad, mis on eelmise nädala superleiutused ja ainueksemplarid.

-Kuidas käituvad Matsa ja FPVMarko? Tean nendest vähe, kuid nemad on suuremad poepidajad ja müüvad asju kõvasti kallimate hindadega. Minul on mõni üksik mudel ja ma ei näe põhjust avada selleks eraldi keskkonda või e-poodi.

-300%-ne kasum... Igasugu kadedate kommentaaride vastamise peale kulub nii tohutult aega, et kui seda tööks pidada, siis tundub, et see on mulle miinimumpalgaga täiskohatöö. Kui te oleks ise soovinud midagi osta, siis oleks pidanud ise ärkama igal hommikul kell 06:00 ja nii nädal aega järjest. Kahjuks oleks sellest ärkamisest vähe kasu, sest ilmselt oleksite olnud piisavalt aeglane ja kõik tooted oleks ennem otsas olnud kui oleksite ostma jõudnud. Kui oleksite ostma jõudnud, siis oleks selgunud tõsiasi, et kontol on raha otsas või olete unustanud pangaparoolid ära või saab sülearvuti aku tühaks või läheb kohe-kohe internet ära.
Lõppude lõpuks oleksite 0.1%-lise tõenäosusega jõudnud asjad ära tellida ja kätte saada. Siis ootamatult avastate, et tellisite midagi 2 tükki, kuid saadeti 1. Siis jebite mitu päeva, et saaks raha tagasi ja poolte asjade eest ei saagi raha tagasi. Lõpuks panete asjad müüki ja siis ilmuvad välja igasugused "tippteadlased", kes teavad, et iga toode on saast ja maksab alla ühe eurosendi. Siis hakkate vastama sellistele kommentaaridele nagu see sama, millele hetkel vastan. :( Kurvaks teeb see kadedus.
Last edited by RCMyFun on Fri Aug 12, 2016 13:24, edited 2 times in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

RCMyFun wrote: ...
-Kuidas käituvad Matsa ja FPVMarko? Tean nendest vähe, kuid nemad on suuremad poepidajad ja müüvad asju kõvasti kallimate hindadega. Minul on mõni üksik mudel ja ma ei näe põhjust avada selleks eraldi keskkonda.
Tsitaat tarbijakaitseameti lehelt:
Paljud eraisikud müüvad kaupu ja teenuseid kuulutuste kaudu internetiportaalides ja ka suhtlusvõrgustikes, nagu näiteks Facebook. Selline tegevus on ebaseaduslik ja sageli on müügil olev kaup võltsitud. Kui ostad eraisikult kaupa või teenust, siis ei kehti sellele seadusest tulenev kaitse ega laiene tarbijate õigused ning Sa ei saa probleemide korral pöörduda tarbijakaitseameti poole.

http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarb ... -kaubandus

Isiklikult arvan, et selline äritegevus peaks olema kuskil mujal keskkonnas, muidu jääb mulje, nagu üritaks keegi omale ebaõiglaselt konkurentsieelist saada teiste poepidajate ees. Sama peaks käima ka mõnede teiste poepidajate kohta, kes "Ost-müük-vahetus" alateemas aeg-ajalt kuulutustele oma poe toote lingi lisavad, kuigi tegemist pole pealtnäha sooduspakkumisega.

Asja tuum pole tõenäoliselt selles, kas keegi jõudis ale ajal midagi osta või mitte, vaid ettevõtluse viisis.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

tikka wrote:
RCMyFun wrote: ...
-Kuidas käituvad Matsa ja FPVMarko? Tean nendest vähe, kuid nemad on suuremad poepidajad ja müüvad asju kõvasti kallimate hindadega. Minul on mõni üksik mudel ja ma ei näe põhjust avada selleks eraldi keskkonda.
Tsitaat tarbijakaitseameti lehelt:
Paljud eraisikud müüvad kaupu ja teenuseid kuulutuste kaudu internetiportaalides ja ka suhtlusvõrgustikes, nagu näiteks Facebook. Selline tegevus on ebaseaduslik ja sageli on müügil olev kaup võltsitud. Kui ostad eraisikult kaupa või teenust, siis ei kehti sellele seadusest tulenev kaitse ega laiene tarbijate õigused ning Sa ei saa probleemide korral pöörduda tarbijakaitseameti poole.

http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarb ... -kaubandus

Isiklikult arvan, et selline äritegevus peaks olema kuskil mujal keskkonnas, muidu jääb mulje, nagu üritaks keegi omale ebaõiglaselt konkurentsieelist saada teiste poepidajate ees. Sama peaks käima ka mõnede teiste poepidajate kohta, kes "Ost-müük-vahetus" alateemas aeg-ajalt kuulutustele oma poe toote lingi lisavad, kuigi tegemist pole pealtnäha sooduspakkumisega.

Asja tuum pole tõenäoliselt selles, kas keegi jõudis ale ajal midagi osta või mitte, vaid ettevõtluse viisis.
Kui selline tegevus on ebaseaduslik, siis on 50% teie Facebooki uudisteleheküljest ebaseduslik, sest koguaeg on näha, kuidas keegi oma butiigis midagi müüb, kuidas jagatakse auto24.ee linke ja kõike muud.
Antud droonide raamid ei ole võltstoodang või ebaseaduslikul viisil kätte saadud raamid.
Last edited by RCMyFun on Fri Aug 05, 2016 0:23, edited 1 time in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Dreddix
Posts: 84
Joined: Tue Aug 30, 2011 10:26
Location: Tallinn Estonia

Post by Dreddix »

Mul pole raamide vastu midagi. Nad on oma raha väärt. Siin olevate hindadega nad on väga head.

Tubli et üritad raha teenida ja ärkad iga päev kell 6.

Sa vist loed ridade vahel, ja ei saa kuidagi asjale pihta.
See foorum on vale koht ÄRI tegemiseks.

Pane oma raamid okidokisse, pane siia pisikene lingikene okidokisse. Ütle paar sõna juurde. Punkt. Ei ütleks keegi mitte midagi vastu. Sedasi on ennem mitu korda tehtud. Päris mitu korda.

Sellel näol see teema HAISEB äriga. See ei sobi siia. See on mudelismifoorum. On sul selle foorumi administraatori poolt luba äri tegemiseks? Foorumimaksud on makstud? Riigile kasumi pealt maksad kõik maksud ka? Tahad äri teha, pead käituma vastavalt ka. Smartass.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Lihtne sulgege teema juba, krt naerma ajab nagu 2 blondiini !
Lihtsalt täielik bullshit jutt, et enda tellitud sittast lahti saada ja ültse mis sa neist tellid kui sa ei kasuta neid ? Imelik pole vähe ? Üritad kasumiga läbi tõmmata kõiki teisi eesti hobikraami müüjaid ?
Ehk aitab naljast ja lase vut vut siit juba .
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
knuthcomi
Posts: 12
Joined: Wed Jun 15, 2016 23:39

Post by knuthcomi »

Huvitav, kui Sa oleksid kuulutuses selgelt maininud, et soovid kell 6 ärkamise eest 300% kasumit, kas siis oleks seda fekaalirahet siia tulnud ? Ilud ju oleks potentsiaalsele ostjale öelda, kust ja kuidas need asjad said, kõik teavad ju seda.
ise tehtud, hästi tehtud
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Dreddix wrote:Mul pole raamide vastu midagi. Nad on oma raha väärt. Siin olevate hindadega nad on väga head.

Tubli et üritad raha teenida ja ärkad iga päev kell 6.

Sa vist loed ridade vahel, ja ei saa kuidagi asjale pihta.
See foorum on vale koht ÄRI tegemiseks.

Pane oma raamid okidokisse, pane siia pisikene lingikene okidokisse. Ütle paar sõna juurde. Punkt. Ei ütleks keegi mitte midagi vastu. Sedasi on ennem mitu korda tehtud. Päris mitu korda.

Sellel näol see teema HAISEB äriga. See ei sobi siia. See on mudelismifoorum. On sul selle foorumi administraatori poolt luba äri tegemiseks? Foorumimaksud on makstud? Riigile kasumi pealt maksad kõik maksud ka? Tahad äri teha, pead käituma vastavalt ka. Smartass.
-Mul on 15 raami, usun, et nende müümiseks ei ole vaja administraatori luba. Müün kiirelt maha ja kõik - müük lõppenud, tegelen vaid garantiiliste probleemidega, mis jäävad foorumist väljapoole.

-Maksud: FIE-ne, kes toimetab alla käibemaksukohuslase piiri, kehtib tulumaks, mis sai makstud käesoleva aasta veebruaris ja saab makstud 2017. a. veebruaris aasta 2016 eest. Need on tulud, mis tulid eraisikule "muudest allikatest" nagu tuludeklaratsiooni lahtris kirjas ehk siis selle poolega on korras.

-Smartass? Kui te enda arvates kellegile ära panite, siis vist ei pannud ka ikka. Teete ainult ennast lolliks ja labaseks ja otsite teisi lolle, kes teie kommentaaridega nõustuvad. Mina pigen arutleksin raamide teemal, mitte ei muutuks algkooliealiseks.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

knuthcomi wrote:Huvitav, kui Sa oleksid kuulutuses selgelt maininud, et soovid kell 6 ärkamise eest 300% kasumit, kas siis oleks seda fekaalirahet siia tulnud ? Ilud ju oleks potentsiaalsele ostjale öelda, kust ja kuidas need asjad said, kõik teavad ju seda.
Arusaamatu jutt. Kui kõik seda teavad, siis milleks on vajalik midagi öelda?
Kõik andmed on linkidena lisatud. Milleks võtta kinni minu öeldud üksikust sõnast ja selle kallal norida?
Kui midagi tarka kommenteerida ei ole, siis lõpetage risustamine.
Kui te kõik ajate näpuga järge, et MIDA TOHIB - MIDA EI TOHI teha reeglites, siis leiate sealt ka midagi sellist, et:

"KUI SUL EI OLE OSTUHUVI VÕI SOOVITUSI MUDELI KOHTA, SIIS ÄRA SPÄMMI!"
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
knuthcomi
Posts: 12
Joined: Wed Jun 15, 2016 23:39

Post by knuthcomi »

Mis sa narveerid, kui potentsiaalsed ostjad saavad teada, et raamid on ainult varaärkamise hinna eest saadud, ning keegi teenib nende myygi pealt roppu kasumit. Kardad, et jäävad müümata ?
ise tehtud, hästi tehtud
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

ufo wrote:Lihtne sulgege teema juba, krt naerma ajab nagu 2 blondiini !
Lihtsalt täielik bullshit jutt, et enda tellitud sittast lahti saada ja ültse mis sa neist tellid kui sa ei kasuta neid ? Imelik pole vähe ? Üritad kasumiga läbi tõmmata kõiki teisi eesti hobikraami müüjaid ?
Ehk aitab naljast ja lase vut vut siit juba .
Sulgeda tuleks teie konto foorumi risustamise eest. Läbi ei üritate kedagi "tõmmata".
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

knuthcomi wrote:Mis sa narveerid, kui potentsiaalsed ostjad saavad teada, et raamid on ainult varaärkamise hinna eest saadud, ning keegi teenib nende myygi pealt roppu kasumit. Kardad, et jäävad müümata ?

Kui midagi jääb müümata, siis on nendest asjadest endal hulga rõõmu.
Last edited by RCMyFun on Fri Aug 05, 2016 8:12, edited 2 times in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

RCMyFun wrote:
ufo wrote:Lihtne sulgege teema juba, krt naerma ajab nagu 2 blondiini !
Lihtsalt täielik bullshit jutt, et enda tellitud sittast lahti saada ja ültse mis sa neist tellid kui sa ei kasuta neid ? Imelik pole vähe ? Üritad kasumiga läbi tõmmata kõiki teisi eesti hobikraami müüjaid ?
Ehk aitab naljast ja lase vut vut siit juba .
Sulgeda tuleks teie konto foorumi risustamise eest. Läbi ei üritate kedagi "tõmmata".
A, et mina teen foorumis äri ja tahan 200% kasumit saada ??
Teistel käib asi ikka teist moodi mitte, et lööme hinnale 100% otsa kohe .
Tõsiselt vaheta foorumi või okidoki.ee -ootab pane siia lingid ja asi vask. Kuidas saab nii loll olla ?
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
meduus
Posts: 109
Joined: Tue Aug 18, 2009 21:53

Post by meduus »

Sorry aga härra marko ja ehk ka matsa teavad kuidas majandus toimib.
Vaevalt neist keegi heategevust teeb.
Heategevus ei toida kedagi väiksel tasemel vähemalt.
Siin täristada mis hinnaga keegi ostis tule taevas appi!!!
Näiteks:
Ostsin markolt 9xr pro odavalmt kui oleksin hobbykingist tellides ise saanud.
Huvitav mis hinnaga ta selle ise sai???
Kas peaksin äkki raha tagasi küsima või juurde maksma äkki müüs liiga odavalt?

Selline teemade solkimine on viimasel nädalal suht pop teema olnud!

Olles suur foorumites seikleja ja mujal ka moderaator olnud siis
üldiselt arvan,et foorumisse oleks moderaatoreid juurde vaja kes sellise jura eemaldaks.
Ostu-müügi teema ongi selleks,et osta ja müüa mitte vinguda nii sama.
Selleks on teised teemad ehk tagasiside või miski muu koht.
Lisaks võtab uute liimete kinnitamine endiselt päeva kaks.
Dreddix wrote:Kade? Solkimine? Pahameel? Pfff
Esimese postituse ajal ei olnud. Nuud olen pahameelne küll.
Äri teemad solkivad MUDELISMIFOORUMI :!: :!: :!:
Okidoki, osta.ee asuvad teises kohas.
Vaata kuidas käituvad lugupeetud Matsa ja FPVMarko!
Jep, see on mudelismifoorum kõigepealt, kus mudelistid jagavad infot, kogemust ja arvamust. Nad võivad kirjutada igasse topikusse, kui neil on topiku teema kohta infot või kogemust. Ma ei ole küsinud su käest suitsu, ei ole öelnud et passat on sitt auto, pole midagi halba ka öelnud. Mul on info raamide kohta. Sul ei meeldi see info? Sinu probleem, ära tule mudelismifoorumisse oma äri ideega 300%se kasumiga.
on subject: nüüd jagan natuke kogemust ka nende raamide kohta, et postutus sobiks mudelismifoorumi teemasse.
Olen käes hoidnud, lendanud nende raamidega. 6 siin olevatest raamidest on minu käest läbi käinud 5-6 aastat tagasi. Hind on tõesti hea. Raamid on ka head. Olid. 6-7 aastat tagasi. Tänapäeval enamus nendest raamidest on täielik saast, kuid ideaalselt sobivad esimese copteri projekti jäoks. Ülejäänud raamid on sündinud "invaliidina". Täna käigus hoopis teised raamid, teised kopterid. Ei pea kõva mudelist olema et sada aru saada. Natuke loogikat. Natuke aega foorumides. HK vennad ei ole lollid ka.

Et postitus sobiks veel paremini mudelismifoorumisse ja konkreetse teemasse:
ÄA aktiivselt kasutatud alumiiniumist tricopteri raam 650mm, isegi mingi LED värk on peal. Raam on mingi 7 aastat vana. Tricopter on oma ette asi. Päris huvitav.
ÄA kasutatud quadi raam, alumiinium, 360mm. 5-6 aastat vana, isetehtud. Sugugi pole halvem kui uued HK quadi raamid.
ÄA 250 quadi raam, carbon, 4 aastat vana, sama si.... hea kui HK mini raamid.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

ufo wrote:
RCMyFun wrote:
ufo wrote:Lihtne sulgege teema juba, krt naerma ajab nagu 2 blondiini !
Lihtsalt täielik bullshit jutt, et enda tellitud sittast lahti saada ja ültse mis sa neist tellid kui sa ei kasuta neid ? Imelik pole vähe ? Üritad kasumiga läbi tõmmata kõiki teisi eesti hobikraami müüjaid ?
Ehk aitab naljast ja lase vut vut siit juba .
Sulgeda tuleks teie konto foorumi risustamise eest. Läbi ei üritate kedagi "tõmmata".
A, et mina teen foorumis äri ja tahan 200% kasumit saada ??
Teistel käib asi ikka teist moodi mitte, et lööme hinnale 100% otsa kohe .
Tõsiselt vaheta foorumi või okidoki.ee -ootab pane siia lingid ja asi vask. Kuidas saab nii loll olla ?
Kui 85€-st asja müüdi 1€, siis pane sinna kasvõi 2900% otsa ja saad kokku 1€+29€ ehk 30€. Müües seda asja 30€-ga on see asi ikkagi soodsam kui alghind ehk 85€ ja leidub ka ostjaid. Väga vähestel oli võimalik neid soodsalt saada, sest tooted said ennem otsa. Võib öelda, et need asjad on kui võidetud väikese raha eest. Kui ei meeldi, siis palun ära osta, kuid mina enda nii-öelda võidetud asju tasuta või võileiva hinna eest ära ei anna.

Minu müügiteema on väga korrektne ja konkreetne, ei näe põhjust keskkonna vahetamiseks.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Ma ei paneks elusees max hinda võidetud asja eest mida aga sina tegid !
Ja ennem ma ei saa rahu kui sa oma jama korda teed siin !
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

ufo wrote:Ma ei paneks elusees max hinda võidetud asja eest mida aga sina tegid !
Ja ennem ma ei saa rahu kui sa oma jama korda teed siin !
-Max hind: kui te arvutada oskate ja sealhulgas ka %-ti leida, siis väikene tehe näitab, et minu asjade hinnad on 65% või enam allahindlusega, mis teeb kokkuvõttes hinnaks 3 korda väiksema summa kui ise tellida. Max hind tähendaks müümist 100%-lise hinnaga võrreldes poehinnaga, mida ma ei tee ju.

-Rahu: mina ei saa ennem rahu kui on vastatud kõikidele täiskasvanute, kuid endiselt algkooliea mõistusega, inimeste kommentaaridele.
Last edited by RCMyFun on Fri Aug 05, 2016 8:13, edited 2 times in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

RCMyFun wrote: ...
-Maksud: FIE-ne, kes toimetab alla käibemaksukohuslase piiri, kehtib tulumaks, mis sai makstud käesoleva aasta veebruaris ja saab makstud 2017. a. veebruaris aasta 2016 eest. Need on tulud, mis tulid eraisikule "muudest allikatest" nagu tuludeklaratsiooni lahtris kirjas ehk siis selle poolega on korras.
...
Kui sa oled FIE, siis oleks võinud esimesse postitusse oma registreeritud ärinime panna, mis on niigi avalik info. Asi oleks läbipaistvam.
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

tikka wrote:
RCMyFun wrote: ...
-Maksud: FIE-ne, kes toimetab alla käibemaksukohuslase piiri, kehtib tulumaks, mis sai makstud käesoleva aasta veebruaris ja saab makstud 2017. a. veebruaris aasta 2016 eest. Need on tulud, mis tulid eraisikule "muudest allikatest" nagu tuludeklaratsiooni lahtris kirjas ehk siis selle poolega on korras.
...
Kui sa oled FIE, siis oleks võinud esimesse postitusse oma registreeritud ärinime panna, mis on niigi avalik info. Asi oleks läbipaistvam.
Ma ei pea vajalikuks avaldada andmeid, sealhulgas isiklikku telefoni numbrit, mida kibestunud/kadedad tegelased foorumist terroriseerima hakkavad ehk öistel aegadel "kättemaksuks" helistama.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Post Reply