Jääb omale

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Dreddix
Posts: 84
Joined: Tue Aug 30, 2011 10:26
Location: Tallinn Estonia

Post by Dreddix »

RCMyFun ei ole väga võõras inimene foorumis.
RCMyFun = meduus http://forum.pistik.com/profile.php?mod ... ile&u=3409
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Dreddix wrote:RCMyFun ei ole väga võõras inimene foorumis.
RCMyFun = meduus http://forum.pistik.com/profile.php?mod ... ile&u=3409
Palun mind mitte seostada kõrvaliste isikutega.
Lisaks palun administraatoril kinnitada, et kasutaja "meduus" ei ole mina. Kontrolligu seda IP või mis iganes viisil. Palun tegele sellega (lase kontrollida või välja uurida) Dreddix ja jaga seda infot kõigiga, et meduus ja mina oleme 2 erinevat inimest.
Mina olen siin keskkonnas olnud veidi üle nädala, kasutaja "meduus" olevat vana olija.
Milleks mängida detektiivi? Millel põhineb sinu arvamus, et "Meduus" on "RCMyFun" Dreddix?
Teie suunast tuleb uskumatult palju möla ja alusetuid süüdistusi. Peaksite hetkeks hinge tõmbama ja enesehinnangu/arvamuse piire kolmveerandi võrra madalamaks laskma.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Dreddix
Posts: 84
Joined: Tue Aug 30, 2011 10:26
Location: Tallinn Estonia

Post by Dreddix »

"alusetuid süüdistusi"
Näiteks?
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Dreddix wrote:"alusetuid süüdistusi"
Näiteks?
Küll sa saad aru, mida sa valesti öelnud oled. Kõik postitused on puhas rämps ja alusetu kriitika.
Milleks küsida näiteid, kas mälu on nii lühike? Keri 10 cm ülespoole ja näed "RCMyFun = meduus" seda, mida just postitasid.
Mõtle ennem kui midagi ütled, sest kogu seda öeldud lollust ei mäleta sa hetk hiljem ise ka.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Juhani
Posts: 246
Joined: Thu Dec 15, 2011 13:30
Location: Tallinn

Post by Juhani »

Üldjuhul võib vaadata seda foorumit kogukonnana, kus inimesed jagavad nippe, teadmisi ja nõu. Sellest on üks väike osa ka kauba müümine.

Kuidas sa aru ei saa, et siia ei ole oodatud alles registreerinud kasutajad, kes ajavad laia äri ja kui € käes lasevad jalga.

Edu!
meduus
Posts: 109
Joined: Tue Aug 18, 2009 21:53

Post by meduus »

Naljatilgad sellised.
Aga jõudu mehed.
Dreddix wrote:RCMyFun ei ole väga võõras inimene foorumis.
RCMyFun = meduus http://forum.pistik.com/profile.php?mod ... ile&u=3409
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Juhani wrote:Üldjuhul võib vaadata seda foorumit kogukonnana, kus inimesed jagavad nippe, teadmisi ja nõu. Sellest on üks väike osa ka kauba müümine.

Kuidas sa aru ei saa, et siia ei ole oodatud alles registreerinud kasutajad, kes ajavad laia äri ja kui € käes lasevad jalga.

Edu!
Mulle tundub, et sedamoodi võib seda foorumit vaadata erandjuhul mitte üldjuhul. Antud teemaga seoses on nippe, teadmisi ja nõu jagatud minimaalselt. Nende asemel on jagatud hulgaliselt kurjust ja õelust kasutajate poolt, kes on vanad olijad. Milles olen süüdi mina kui uus registreeruja? Kui asi on müüdud, siis ei lase ma kusagile jalga, vaid jätan kontantandmed alles ja tegelen garantiiprobleemidega.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

RCMyFun wrote:
tikka wrote:
RCMyFun wrote: ...
-Maksud: FIE-ne, kes toimetab alla käibemaksukohuslase piiri, kehtib tulumaks, mis sai makstud käesoleva aasta veebruaris ja saab makstud 2017. a. veebruaris aasta 2016 eest. Need on tulud, mis tulid eraisikule "muudest allikatest" nagu tuludeklaratsiooni lahtris kirjas ehk siis selle poolega on korras.
...
Kui sa oled FIE, siis oleks võinud esimesse postitusse oma registreeritud ärinime panna, mis on niigi avalik info. Asi oleks läbipaistvam.
Ma ei pea vajalikuks avaldada andmeid, sealhulgas isiklikku telefoni numbrit, mida kibestunud/kadedad tegelased foorumist terroriseerima hakkavad ehk öistel aegadel "kättemaksuks" helistama.
Ärinime avaldamine käib normaalse ettevõtluse juurde. Terroriseerimise vastu aitavad teatud õigused ja näiteks eraldi töö numbri omamine.
RCMyFun wrote: ...
Milles olen süüdi mina kui uus registreeruja? Kui asi on müüdud, siis ei lase ma kusagile jalga, vaid jätan kontantandmed alles ja tegelen garantiiprobleemidega.
"Süü" on selles, et selline kommertstegevus jätab hämara mulje. Ettevõtja ärinimi, tsekk või arve, kus on kirjas ettevõtte ärinimi on tavaliselt üheks garantiitoimingute eelduseks. Mingi suvaline meiliaadress ja telefoni number ei anna mingit kindlust ostjale. Kui tegemist oleks kasutatud asjaga või uue asjaga, mille hind on ostuhinnast madalam ehk tegemist ei ole kommertstegevusega, poleks probleemi, sest mingit garantiid ei tasuks oodatagi.
meduus
Posts: 109
Joined: Tue Aug 18, 2009 21:53

Post by meduus »

Üldiselt võib ju teema lõppenuks lugeda kuna on foorumi reeglitega vastuolus.
Alusta kuulutuse pealkirja tähega:
M: müügi kuulutus
O: ostu kuulutus
V: vahetuse kuulutus
K: ära kinkida - tasuta

Kuulutuse pealkiri peaks arusaadavalt kirjeldama toodet. Nii ei pea foorumi külastaja kõiki teemasid läbi vaatama! Läbiva suurtähega kirjutatud kuulutuse pealkirjad ja kuulutused kustutatakse. Müügikuulutustele tuleb abiks see, kui suudad välja tuua ka hinna ja lisada toote kohta mõned pildid. Oma kontaktandmed lisa kuulutusse või veendu, et su foorumi profiil on täidetud (telefon, e-post, messenger jne). Foorumi administraatorid jätavad endale kõik õigused kuulutusi redigeerida ja kustutada, kuid teevad seda ainult äärmisel juhul!

NB! See pole koht kommertskuulutusteks ja need kustutatakse, kui tegu pole sooduspakkumisega või muu sarnase infoga!
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

tikka wrote:
RCMyFun wrote:
tikka wrote: Kui sa oled FIE, siis oleks võinud esimesse postitusse oma registreeritud ärinime panna, mis on niigi avalik info. Asi oleks läbipaistvam.
Ma ei pea vajalikuks avaldada andmeid, sealhulgas isiklikku telefoni numbrit, mida kibestunud/kadedad tegelased foorumist terroriseerima hakkavad ehk öistel aegadel "kättemaksuks" helistama.
Ärinime avaldamine käib normaalse ettevõtluse juurde. Terroriseerimise vastu aitavad teatud õigused ja näiteks eraldi töö numbri omamine.
RCMyFun wrote: ...
Milles olen süüdi mina kui uus registreeruja? Kui asi on müüdud, siis ei lase ma kusagile jalga, vaid jätan kontantandmed alles ja tegelen garantiiprobleemidega.
"Süü" on selles, et selline kommertstegevus jätab hämara mulje. Ettevõtja ärinimi, tsekk või arve, kus on kirjas ettevõtte ärinimi on tavaliselt üheks garantiitoimingute eelduseks. Mingi suvaline meiliaadress ja telefoni number ei anna mingit kindlust ostjale. Kui tegemist oleks kasutatud asjaga või uue asjaga, mille hind on ostuhinnast madalam ehk tegemist ei ole kommertstegevusega, poleks probleemi, sest mingit garantiid ei tasuks oodatagi.
Olen varemgi enda mudeleid müünud ja pakkunud garantiid. Tõsi, seda ei ole peaaegu mitte kunagi läinud vaja, kuid siiski võeti ühel korral ühendust, sest müüdud drooni mootor ei töötanud, mispeale tegin asja korda, vigane oli ESC. Kui ma luban pakkuda garantiid, siis seda ma ka teen. See, et ma ei anna müügiga kaasa dokumenti, ei ole alus arvamuseks, et ma ei paku garantiid.
Kui soovite kaasa hulga ostudokumente ja muud "sooja õhku", siis minge poodi ja oste see asi täishinnaga ja olge õnnelikumad kui kunagi varem.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

meduus wrote:Üldiselt võib ju teema lõppenuks lugeda kuna on foorumi reeglitega vastuolus.
Alusta kuulutuse pealkirja tähega:
M: müügi kuulutus
O: ostu kuulutus
V: vahetuse kuulutus
K: ära kinkida - tasuta

Kuulutuse pealkiri peaks arusaadavalt kirjeldama toodet. Nii ei pea foorumi külastaja kõiki teemasid läbi vaatama! Läbiva suurtähega kirjutatud kuulutuse pealkirjad ja kuulutused kustutatakse. Müügikuulutustele tuleb abiks see, kui suudad välja tuua ka hinna ja lisada toote kohta mõned pildid. Oma kontaktandmed lisa kuulutusse või veendu, et su foorumi profiil on täidetud (telefon, e-post, messenger jne). Foorumi administraatorid jätavad endale kõik õigused kuulutusi redigeerida ja kustutada, kuid teevad seda ainult äärmisel juhul!

NB! See pole koht kommertskuulutusteks ja need kustutatakse, kui tegu pole sooduspakkumisega või muu sarnase infoga!
Tegemist ei ole mingi uue avatud poe või säärasega, lihtsalt mõned mudelid on müügis. Kasutage võimalust ja ostke soodsalt.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Ma ei vasta enam õelatele/kadedatele kommentaaridele. Kui soovite osta täishinnaga, siis minge poodi. Kui soovite saada soodsamalt samaväärset asja, siis ostke siit.

Usun, et igale järgnevale ennasttäis kommentaarile on juba kusagil siin teemas vastus olemas. Vastan rõõmsasti drooni raame puudutavatele kommentaaridele.

Last edited by RCMyFun on Fri Aug 05, 2016 9:54, edited 1 time in total.
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
madiskallas
Posts: 27
Joined: Wed Mar 30, 2016 10:02

Post by madiskallas »

Kuulge mehed tõepoolest.. tegelege millegi targemaga, kui selle mögaga siin. Las müüb omi asju nagu müüb. Kellele ei meedi, ärgu ostku.
User avatar
FlyAirPlaneGuy
Posts: 134
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:57
Location: Rapla

Post by FlyAirPlaneGuy »

Ma ka ei saa aru, mis peate kommenteerima. Las kutt müüb, mis see teid torgib? Peab ju tõdema, et võrreldes Hobbykingi hindadega on need ikka väga odavad. Viisakas oleks müügiteema puhas hoida igasugustest kurjadest kommentaaridest ja õelatest märkustest. Varem küll näinud ei ole, et keegi "kambaga" kellegi müügikuulutust solkima oleks hakanud. Teen ettepaneku, et las adminid kustutavad kommentaarid ära ja kutt müüb rahulikult oma raame edasi.
Yuneec Q500 4K
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

Uuendus: nimekirjast sai eemaldatud raame, mis just uue omaniku leidsid.
Hetkel nimekirjas olevad raamid on endiselt saadaval veel uskumatuma hinnaga :)
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
revlis01
Posts: 154
Joined: Tue Jan 18, 2011 23:59

Post by revlis01 »

Nõustun, mõne eelmisega, et ärge mõlisege niisama. Las ta müüb oma raamid vaikselt maha ja see teema laabub. Selline müügitegevus siin foorumis ei ole mingi epideemia, mille üle pead kaotada. :)
- A balanced cell is a happy cell! -
Mini Saturn F3A; E-Flite Rare Bear
Turnigy 9X w/ FrSky Module
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

:arrow:
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

:arrow:
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

:arrow: Teema aktiivseks
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

:arrow:
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
User avatar
RCMyFun
Posts: 48
Joined: Thu Jul 28, 2016 10:32
Location: Tallinn

Post by RCMyFun »

:arrow:
tel. 5363 4862 email: rcmyfun@gmail.com
Post Reply