M: Kds Kylin Vision FPV prillid

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

M: Kds Kylin Vision FPV prillid

Post by MellK »

Panen müüki KDS Kylin Vision FPV prillid http://www.banggood.com/KDS-Kylin-Visio ... 53030.html . Prillidel on sisse ehitatud 64CH RX ja 3,7V Lipo aku. Ekraan on 5" 800x480 resoga. Prillid on ideaalsed all-in-one odavalt FPV alustamiseks. Midagi pole juurde vaja osta ega ise kokku panna nagu HK Quanumitel. Prillidega tulevad kaasa originaal karp, arvutist laadimis juhe ja CP antenn mitte pulkantenn nagu piltidel. Prillid on vähe kasutatud ja kriimuvabad. Hinnasoov 70 eur+post. Asuvad Tartus aga pakiga liiguvad üle eesti. Müün sest sain Fatshark Attitude V3 prillid.

Image

Image
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Image
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Upitan. Prillidel on veel sisse ehitatud kõlar. Kui lennumasina pardal on mikrofon siis saab mootori laulu kuulata :lol: .
User avatar
Germo7
Posts: 36
Joined: Tue Sep 13, 2016 0:16
Location: Tartumaa

Post by Germo7 »

Uued maksavad seal samas lingil 72.45.-
Nii,et ma pakun 45.-
:)
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Germo7 wrote:Uued maksavad seal samas lingil 72.45.-
Nii,et ma pakun 45.-
:)
Tänan huumori eest :lol: ! 60 eur on alumine hind. Alla selle pakkumistele ei reageeri. Rahahäda mul ei ole ja need prillid on piisavalt head, et mitte odavalt ära anda. Pakun juurde veel kaamera ja VTX komplekti. Kogu FPV RTF komplekti annan alustavale huvilisele 85 eur+post.
User avatar
ulmeKulgur
Posts: 279
Joined: Fri Oct 02, 2009 21:12

Post by ulmeKulgur »

Ega mingi ime läbi HDMI või microHDMI sisendit pole?
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

ulmeKulgur wrote:Ega mingi ime läbi HDMI või microHDMI sisendit pole?
Ei, kahjuks seda imet pole :cry: .
User avatar
Germo7
Posts: 36
Joined: Tue Sep 13, 2016 0:16
Location: Tartumaa

Post by Germo7 »

MellK wrote:
Germo7 wrote:Uued maksavad seal samas lingil 72.45.-
Nii,et ma pakun 45.-
:)
Tänan huumori eest :lol: ! 60 eur on alumine hind. Alla selle pakkumistele ei reageeri. Rahahäda mul ei ole ja need prillid on piisavalt head, et mitte odavalt ära anda. Pakun juurde veel kaamera ja VTX komplekti. Kogu FPV RTF komplekti annan alustavale huvilisele 85 eur+post.
Oktoobrini on banggoodis öösel ostes soodushind..

Tee sinagi öösel ostes 55.- :)
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Germo7 wrote:
MellK wrote:
Germo7 wrote:Uued maksavad seal samas lingil 72.45.-
Nii,et ma pakun 45.-
:)
Tänan huumori eest :lol: ! 60 eur on alumine hind. Alla selle pakkumistele ei reageeri. Rahahäda mul ei ole ja need prillid on piisavalt head, et mitte odavalt ära anda. Pakun juurde veel kaamera ja VTX komplekti. Kogu FPV RTF komplekti annan alustavale huvilisele 85 eur+post.
Oktoobrini on banggoodis öösel ostes soodushind..

Tee sinagi öösel ostes 55.- :)
Vabandust aga öösel ma tegelen magamisega ja ei jälgi banggoodi hindu. Hetkel hommikul kell 8.00 meie kohaliku aja järgi näitab küll banggood nende prillide hinnaks 90.52 eur. Minu pakutud 60 eur minimaalne hind on täitsa ok nende prillide kohta ja alla rohkem ei lase. Kui minu hind ei sobi siis keegi ei keela hea hinnaga uusi tellimast.
User avatar
Germo7
Posts: 36
Joined: Tue Sep 13, 2016 0:16
Location: Tartumaa

Post by Germo7 »

MellK wrote:
Germo7 wrote:
MellK wrote: Tänan huumori eest :lol: ! 60 eur on alumine hind. Alla selle pakkumistele ei reageeri. Rahahäda mul ei ole ja need prillid on piisavalt head, et mitte odavalt ära anda. Pakun juurde veel kaamera ja VTX komplekti. Kogu FPV RTF komplekti annan alustavale huvilisele 85 eur+post.
Oktoobrini on banggoodis öösel ostes soodushind..

Tee sinagi öösel ostes 55.- :)
Vabandust aga öösel ma tegelen magamisega ja ei jälgi banggoodi hindu. Hetkel hommikul kell 8.00 meie kohaliku aja järgi näitab küll banggood nende prillide hinnaks 90.52 eur. Minu pakutud 60 eur minimaalne hind on täitsa ok nende prillide kohta ja alla rohkem ei lase. Kui minu hind ei sobi siis keegi ei keela hea hinnaga uusi tellimast.
Sry, aga ma ise olin neid ainult öösiti netis näinud ja mulle tunduski, et sa se ka olid neid seal odava hinnaga näinud, kuna alati kui su pandud lingile vajutasin, siis nägin 72.45.- :D (seda päeval ei näita, et öösel mingis ajavahemikus soodus on)
Aga su käest saab ruttu kätte ning parem antenn, nii et mõtlen sellele veel :)
Edit : Ja ma muidugi unustasin käibe- ja tollimaksu ,sest nad on Hiina laos saadaval ainult.. :(

Enne muidugi sooviks bangghoodist tellitud Eachine Falcon 250 Pro kätte saada..

Edit2 : Võtsin ligi! :D
Post Reply