WP fun heli

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

Post Reply
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

WP fun heli

Post by daapn »

Hei!

Tellisin http://shop.pistik.com/product_info.php ... dc1a803353

Tahaks kogemusi teada enne, kui enda oma eest raha ära maksan.

Google pole abivalmis selle mudeli puhul. (Ilmselt müüdakse seda mujal mingi teise nime all).

Kas see aparaat teeb kõike seda, mida reklaamis lubatakse kõigest selle raha eest?

daapn
(varasem helikopteri kogemus: Silverlit Picooz)
Counterwise
Posts: 11
Joined: Fri Jun 15, 2007 11:35

Post by Counterwise »

ma juba tellisin, peaks kohale jõudma mingi 5 päeva jooksul siis räägin.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Noh, näed kui hästi Sul läheb. Minule ähvardatakse kohale tuua alles kuu aja pärast.

Positiivne on see, et ma saan siis uurida, kuidas see Fun Heli üldse Fun on ka.


daapn
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Counterwise wrote:ma juba tellisin, peaks kohale jõudma mingi 5 päeva jooksul siis räägin.

Vaikus?
Kaup ei jõudnud kohale? Ei kõlvand lennata?


daapn
Sentry
Posts: 25
Joined: Wed May 16, 2007 10:04

Post by Sentry »

tellisin ka WP fun heli paar kuud tagasi .. pidi jõudma 20. juuni aga siiamaani pole midagi kuulda olnud.
Counterwise
Posts: 11
Joined: Fri Jun 15, 2007 11:35

Post by Counterwise »

Nojah mulle ei raatsitud ühte kätte anda ja see läks varem tellinu kätte nüüd õeldakse, et juuli lõpus augusti alguses.
Mardikas
Posts: 9
Joined: Wed Jul 25, 2007 18:00
Location: Palivere (Haapsalu külje all)

Post by Mardikas »

ma toksisin youtube algul wp fun heli, ei andnud, siis lihtsalt fun heli, andis "Helicopter fun" jne., aga andis ka selle: http://www.youtube.com/watch?v=qPSTHKqYUlA
Counterwise
Posts: 11
Joined: Fri Jun 15, 2007 11:35

Post by Counterwise »

niisiis sain selle täna kätte. ruttu ruttu ruttu r kioski patareisi ostma. Heaküll panin patareid sisse. Paki peal ütleb "ready to fly". Niisiis pani vasaku kangi põhja siis nulli ja helikopter käivitus. Rohkem nagu "ready to hover" . Siis panin laadima. laadis ära ja hakkasin lendama. alguses tundus üsna stiihiline. Kuid kui natuke trimmida lendab väga korralikult. Igatahes suutsin ma selle ühe alumise jala ära lõhkuda kõrgelt kukkudes. Muidu on "fun" küll.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

ma sain ka kätte. küll ma suristasin põranda ligidal ja lõpuks tõstsin ka pooleteise meetri peale. mul vist on ebaõnne olnud. saba otsas tiivik ei käi ringi. muidu hõljub ja keerab kenasti aga edasi ei lähe.

mul oma loogika ütleb, et ega tiivikule muidu mootorit külge pole pandud, ju ta ikka liikuma peab ja kopterit edasi ja vist ka tagasi viima.

kurtsin juba muret pistiku poodi aga kaupmehel pole vist veel aega vastata olnud. eks näis, mis asjatundja arvab.

daapn
nicz
Posts: 6
Joined: Tue Jul 24, 2007 14:48

Post by nicz »

daapn wrote:ma sain ka kätte. küll ma suristasin põranda ligidal ja lõpuks tõstsin ka pooleteise meetri peale. mul vist on ebaõnne olnud. saba otsas tiivik ei käi ringi. muidu hõljub ja keerab kenasti aga edasi ei lähe.

mul oma loogika ütleb, et ega tiivikule muidu mootorit külge pole pandud, ju ta ikka liikuma peab ja kopterit edasi ja vist ka tagasi viima.

kurtsin juba muret pistiku poodi aga kaupmehel pole vist veel aega vastata olnud. eks näis, mis asjatundja arvab.

daapn
väike OT aga daapn sul on veel picooz alles? oleks soovi 1 järgi
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Piccozide teema sai Ostu-Müügi osakonda tõstetud, kus ta õige koht on. Üks huviline vahepeal oli aga ta loobus, kuna otsustas oma finantsvõimalused auto peale kulutada.

2 piccoozi on alles ja Cyrotor on ka.

Ma postitan selle kohta eraldi Ostu-Müügi alla.


daapn
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Lisan siia infoks, et soovin tagasi võtta kaebuse sabatiiviku mittetöötamise osas. Hakkas teine ootamatult tööle ja helikopter lendab nigu ponks. Töökaaslased on proovimas käinud juba jne...


Selle tulemusena olen ka jalase ühest kohast katki saanud. Aga no andke andeks, on ka ikka tikkudest vidin sinna tehtud... See peabki kohe katki minema.


daapn
Counterwise
Posts: 11
Joined: Fri Jun 15, 2007 11:35

Post by Counterwise »

Võiks teha teema nende modimise kohta ma tõmbasin jalad alt nüüd on kaalu vähem lendab kauem ja näeb lahedam välja.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Ma olen suutnud kopterit ikka 10x suht koledalt vastu maad või mõnda eset lasta - seni väga eeskujulikult vastu pidanud ja ka telik on kenasti terve. Mulle telik meeldib - vetrub ja ei tundu, et niipea katki läheks :roll:

NB - teliku ümber on keritud vastuvõtja antenn - selle eest tuleb hoolitseda, et antenn oleks terve ja originaal-pikkusega!
Lauri Laidna - www.pistik.com
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Huh, mul lõpetas eile jälle täiesti lambist sabaprop töötamise. Mida paganat see tähendab?

daapn
User avatar
tola555
Posts: 348
Joined: Thu Mar 15, 2007 13:24

Post by tola555 »

daapn wrote:Huh, mul lõpetas eile jälle täiesti lambist sabaprop töötamise. Mida paganat see tähendab?

daapn
tähendab, et saad lahti võtta ja modifitseerima hakata
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kontrolli ega seal võlli ümber peeni karvu pole kogunenud. Vahel on need nii väikesed, et ilma luubita ei pane tähelegi, kuid blokeerivad töötamise kenasti ära.
Lauri Laidna - www.pistik.com
Counterwise
Posts: 11
Joined: Fri Jun 15, 2007 11:35

Post by Counterwise »

mul hakkas see pärast ühte laadimist imelikult palju vasakule põõrlema trimm nupp on täielikult parema peal väljas, ma arvassin et viga on takistites mis on mootorite küljes, et üks laseb rohkem voolu läbi kui teine. mis te arvate?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Mootori küljes on kondensaatorid häirete kõrvaldamiseks, mitte takistid! Kui neid on seal 3, siis võivad olla 2 ühesuguse mahtuvusega ja üks teistsugusega. Kui neid on 2, siis on nad identsed.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Wreckie
Posts: 359
Joined: Mon Jan 07, 2008 17:11
Location: Kagu-Eesti, Tallinn

Post by Wreckie »

Kas sellel mudelil polegi siis akut, et sa kioskis patereisid ostmas käisid? või oli see puldile ?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Saatjas käib 6 või 8 AA-mõõdus akut või patareid, mis pole kaasas.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
metsasarv
Posts: 11
Joined: Mon Oct 15, 2007 14:36
Location: Kuressaare

Post by metsasarv »

Natuke OT aga mu mikromoskiito sabamootor töötas pisut kaootiliselt. Vahepeal käivitus iseenesest pearootori kõrgpöörete puhul (mitte õhuvoolust siiski) ja viimati hakkas sabamootor ise tööle kui puldi sisse lülitasin. Kus viga otsida, kas puldist? Hetkel on sitikas surnud seisus, mootorid lendavad teise massina küljes.
Triibuline
martenp11
Posts: 10
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:37
Location: hiiumaa

Post by martenp11 »

kas kuskilt eestis nyyd enam neid wp fun heli sid saabki?
ise olen otsinud aga pole leidnud
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Helista kullosse ja telli nende kaudu graupnerist.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Hei!

Mõtlesin, et teatan...

Fun heli oli fun tõesti. Mulle endale meeldib lennuk rohkem, lendasin oma isu täis ja kinkisin selle helikopteri ühele töökaaslasele. Just selle sama, mille sabarootoriga vahepeal probleeme oli jne...

Too töökaaslane oli rõõmus nagu Disneylandy viidud laps. Kopter lendas me kontoris veel paar kuud enne kui ta siit firmast lahkus. Ta otsustas vist, et näitab kopterit ka oma elukaaslasele. :P

Jalgu sai liimitud korduvalt, muus osas mul Fun Heli kvaliteedi kohta kaebused puuduvad. Ju sabarootori viga oli sissetöötamise küsimus.

daapn
Post Reply