M: Quanum Nova Pro RTF drooon, uus

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
srx
Posts: 4
Joined: Thu Jul 28, 2016 14:30
Location: Tallinn

M: Quanum Nova Pro RTF drooon, uus

Post by srx »

Müüa täiesti uus Quanum Nova Pro droon.
https://hobbyking.com/en_us/nova-pro-ma ... ode-2.html

Mõtlesin, et hakkan lendama, aga mõne väiksema asjaga on proovitud ning leitud, et lendamine ei ole minu jaoks.
Komplektis peaks olema kõik vajalik, sealhulgas pult (mode 2), aku ja laadija.
GoPro tüüpi kaamera jaoks on fix kinnitus ka kaasas (mitte gimbal).

Ostetud aasta alguses, pole kordagi kasutatud. Pole isegi karpi avatud (kõik kleepsud terved).

Soovi korral saan kaasa müüa ka Turnigy 2k HD kaamera, mida vaid paar korda proovitud. Peaks sobima ilusti sinna fix kaamera hoidjasse.
https://hobbyking.com/en_us/turnigy-2k- ... ckage.html
Mul EI OLE Full Package. Ainult kaamera.
Tegemist on põhimõtteliselt SJCam SJ4000+ kaameraga, millel on Turnigy logod. SJCam firmware peaks andma ka mõned lisavõimalused.

Hind on ümmargune 200€.
Kui öelda, et poes on ju natuke odavam... siis kas ikka on? Transporti Eestisse üldse ei pakutagi sellele tootele Global laost. Ja kui ka pakutaks, siis oleks see 50€+ oma mõõtude ja kaalu ja LiPo aku tõttu. Lisaks keevitab toll veel käibemaksu+tollimaksu otsa, mis lisab minimaalselt 50€ veel juurde.
Sellisel juhul tuleb minu käest ~100€ odavam, kui mitte rohkemgi.

Asukoht Tallinn. Tallinnas ja lähiümbruses saan ka kohale tuua.
Ostja kulul võin saata üle Eesti. Tingimuseks on 100% ettemaks.
Pakendi mõõdud on 53x42x16cm ja kaal ~3kg. Midagi peaks ehk transpordiks ümber panema, mis lisab mõõte/kaalu.

Kontakt foorumi kaudu või 5588 5O3 (saada SMS kui ei vasta).

Image
srx
Posts: 4
Joined: Thu Jul 28, 2016 14:30
Location: Tallinn

Post by srx »

Hinna ja komplektsuse osas võib oma omapoolseid nägemusi esitada, kui see ei erine väga suurelt etteantud numbrist.

Kaameraga koos on võimalik saada ka video-out kaabel selle kaamera jaoks ja video saatja (25mW, mudeli nimetuse jään võlgu).
Post Reply