Küsimus banggood.com kohta

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
skylinegtt
Posts: 77
Joined: Sun May 24, 2009 15:56

Küsimus banggood.com kohta

Post by skylinegtt »

Kas kellegil on kogemusi sealt tellimisega? Kaua võiks sealt reaalselt tulla asi kohale? Väljamaalt tellimine on minu jaoks võõras teema kuid tahaks sealt mõningad asjad ligi võtta.
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Siiani positiivsed kogemused. Kohale tulek arvesta ca 1 kuu.
Ants51
Posts: 71
Joined: Fri Apr 25, 2014 13:41
Location: Tartu

Post by Ants51 »

Mul seni kiireim tellimus on olnud nii,et tellimisest kättesaamiseni tavalise shippinguga...9-dal päeval oli pakk käes
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Olen sealt tellinud suht mitu väikest pakki nii Euroopa kui rahvusvahelisest laost, kõik on kohale tulnud ca 2-3 nädalaga. Väikesed vidinad, mis pole tehase poolt eraldi karbi sees on seni pakitud pehmendava materjali sisse ja kilekotti, seega näiteks mõned plastikust asjad (lisa Tiny Whoop analoogi raamid jms) on vähe kõveraks läinud, aga selliseid asju pole ammu sealt tellinud, äkki on pakkimine paremaks läinud, sest sama probleem on olnud ka paljudel teistel mujal foorumites. Kui paki väärtus on üle 22eur, siis tuleb rahvusvahelisest laost tellimisel tolli paberimajandust ja võimalik lisaaeg juurde.

Sama kogemus on olnud Gearbestiga. Tmart on seni pakkimise osas olnud neist kolmest kõige meeldivam üllatus, sest näiteks plastikust raamid olid pakitud eraldi pappkarbi sisse.
skylinegtt
Posts: 77
Joined: Sun May 24, 2009 15:56

Post by skylinegtt »

Tänan info eest. Vähemalt positiivne info. Hinnad seal maru head kuid eks toll ja km keevitatakae otsa. Ise vast telliks 200 euri eest siis mingi 100 vist otsas?
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

Pole ise siiani ühtegi üle 150 euro maksvat pakki tellinud, aga tollimaks peaks olema erinevatel kaupadel erinev. Hiinast tellimine on tihti üks optimaalse lahenduse leidmise ülesanne. Mõnikord on odavam tellida erinevatest kohtadest mitu väikest pakki ühe suure asemel. Samas kui tellid ühest kohast mitu väikest pakki korraga, läheb tollimaksu arvestamisel kirja pakkide koguväärtus ehk siis ma tellin sellisel juhul näiteks ühest kohast mitu pakki mõnepäevase viivitusega. Mõne lennuki saamiseks on tihti odavam ja/või parem kvaliteet tellida suuremõõdulised asjad Euroopast ja elektroonika Hiinast. Eks on veel igasugu nippe ja nõkse, millest võibolla avalikult foorumist ei saagi lugeda.
User avatar
tikka
Posts: 902
Joined: Wed Jan 31, 2007 13:33
Location: Rakvere

Post by tikka »

tikka wrote:Mõnikord on odavam tellida erinevatest kohtadest mitu väikest pakki ühe suure asemel.
Ahjaa see kraan tahetakse lähiaastatel kinni keerata: https://tarbija24.postimees.ee/3929485/ ... rde-maksma
Post Reply