LUKKUS.

Kui sa soovid midagi oksjonile panna, siis see on õige koht! Oksjoni puhul märgi ära alghind (näiteks 100krooni), pakkumise samm (näiteks 25krooni) ja oksjoni lõppemise aeg!

Moderator: arpo

Post Reply
staora
Posts: 83
Joined: Fri Jan 07, 2011 15:33

LUKKUS.

Post by staora »

Panen 3 aastat riiulil seisnud RC asjad oksjonile. Loodan, et nad leiavad uue ja hea peremehe.
Kuna tahan kõigest asjadest korraga lahti saada siis elistatud on, kui keegi kõik korraga ära ostab. Tegu on siis oksjoniga, kes kõige rohkem pakub ja paar päeva pakkumisi juurde ei tule, saab ta asjad endale. Eesõigus neile, kes suurema pakkumise teevad ja kõik ära ostavad.
Transport on ostja kulul või kokkuleppel.
Oksjon alghind on 1 €.
Pakkumised teha foorumisse teema postitustena.

1.Pooleli olev ise sinisest penost välja lõigatud suur Flying wing.

*1x mootor-Turnigy SK3 3530-1240KV AERODRIVE
*1x servo GOTECK Coreless motor digital servo bb
Tiibade tugevnduseks on puidust liist. Aileronid tahavad paremini kinnitamist, teip on mõnes kohas mullis. See oli minu esimene ise tehtud lennuk, nii et ta on siit ja sealt kriimuline ja amatööri tehtud.
Image
Image
Image
Image
Image
Image



2. FPV varustus (sobis flyingwing'le)
*ise tehtud FPV juhtmestik
*Hobbykingi Simple OSD
*5.8 Ghz Video transmitter
*5.8Ghz video reciver
*FPV Video väljund on 2,5mm headphone jacki (lihtne ümber teha)


Image
Image
Image


3.Pult Turingy 9x transmitter koos Turingy 9x kaks vastuvõtjat, lisaks ka lipo akku saatjale/ KÄTTE SOOJENDAJA

Akku kaanel on üks naga katki. (Kausutasin ise teipi ühe poole kinnihoidmiseks.)

Image

Image

Image

Image


Image

Image



4. Kastitäis erinevaid RC juppe ja peotäis erinevaid uusi proppe:
Image
Image
Image
Image
Plaat kahepoolset teipi ca 5mm sobib gyrode alla:
Image



5. Helikopter HK-450
Image
Image
Image
Image



6. IMAX LiPo Balance laadia B6AC Dual Power (kordagi kasutamata) Juhe tuleb vaid EU otsaga hankida.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

7. 2cell & 3cell laadia ilma adapterita

Image[/img]

Võtta julgelt öhendust PM.
Hääd!
Last edited by staora on Wed Feb 14, 2018 0:41, edited 3 times in total.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Okey .ma teen siis algust. 25. (juhul kui see oli vajalik siis pakkumine oli kõigele)
mc20
Posts: 34
Joined: Sun Sep 10, 2017 17:56

Oksjon!

Post by mc20 »

30 kõigest!
knuthcomi
Posts: 12
Joined: Wed Jun 15, 2016 23:39

Post by knuthcomi »

lähme sammuke edasi. 35€
ise tehtud, hästi tehtud
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Post by Kristoka »

40
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

45.-
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

nii mida kuradit näitab minu kell ja foorumi kell postituse ajast? Foorum paneb tunniga mööda. Postitus oli tehtud arvuti kella ja mobla kella järgi 23.56 aga foorum liidab tunni otsa :S
knuthcomi
Posts: 12
Joined: Wed Jun 15, 2016 23:39

Post by knuthcomi »

all paremas nurgas: Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
ise tehtud, hästi tehtud
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Minugipoolest olgu need ajad kasvõi GMT +X tundi aga ma elan siiski kehtivas ajas ja juhindun sellest siiski. Kui lend väljub Tallina lennujaamast kell 21.00 siis tähendab see seda, et enda kella järgi vaadates ta ka 21.00 väljub aga mitte mingi aafrika ajaarvamise järgi. Kunagi oli analoogne probleem kas siin või mujal oksjonil.
snoopy
Posts: 112
Joined: Sat May 01, 2010 11:22

Post by snoopy »

Eks mine kruti oma profiilis ajavöönd õigeks :roll:
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Eksole, pole kunagi oksjonil osalenud ja pole tähele sellist pisiasja profiilis pannud. Ma koguaeg arvanud, et foorumiservusoft määrab mingit aega :) Ja kui aus olla, siis ma ei näe kuvarilt seda all paremat nurka kus GMT on kuna eksraaniseadistus selline. :) Sellest ka selline ärritus :)
Tänud info eest.
staora
Posts: 83
Joined: Fri Jan 07, 2011 15:33

Post by staora »

Aitäh õige märkuse eest, panin ajavööndi õigeks. Kuidagi olin selle registreerides kogemata valesti pannud. Nüüd peaks õige olema.
meduus
Posts: 109
Joined: Tue Aug 18, 2009 21:53

Post by meduus »

50
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Post by Kristoka »

75

EDIT: Minu pakkumine on mõeldud kõikidele asjadele ja jupitamise puhul pakkumine ei kehti.
Last edited by Kristoka on Tue Feb 13, 2018 20:35, edited 1 time in total.
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Kuna lubatud on teha pakkumisi ka üksikasjadele, siis pakuks mõne servo ja laadija eest kokku 20.-
staora
Posts: 83
Joined: Fri Jan 07, 2011 15:33

Post by staora »

Kuna eelistan, kui kõik asjad korraga ära ostetakse siis hetkel on juhtiv pakkumine kasutajal Kristoka'l. Eraldi kahjuks ei tahaks müü, raske on nii jupitada. Vabandust ebamugavuste pärast, pole ennem kogemust olnud oksjoniga.
nuudel
Posts: 391
Joined: Sat Apr 02, 2011 14:30
Location: TLL/DUB

Post by nuudel »

Siit soovitus, et oksjon kinni lüüa arusaamatuste (algses kuulutuses oli, et võib ka eraldi esemetele pakkumisi teha) pärast ja eraldi juppidena maha parseldada, kasvõi uuesti oksjoni korras. Siis on asi õiglane ja kooskõlas kehtiva seadusandlusega :)
staora
Posts: 83
Joined: Fri Jan 07, 2011 15:33

Post by staora »

Mainisin ka, et esõigus neile, kes suurema pakkumise teevad ja kõik ära ostavad,
lisaks üksikult müümisele, (mille nüüd ära muutsin postituses, kuna see oli minu viga. )
Nii, et oleks mõlemale hetke pakkujale võimalikult võrdne, panen praegu oksjoni lukku. Ja alustan oksjonit uuesti.
Post Reply