Linnumäe Lennupäevad vol 9

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Linnumäe Lennupäevad vol 9

Post by prosper »

Tere armsad sõbrad !

Teatud põhjustel on info hilinenud ja siin üksikasju lahti ei seleta. Lennupäevad Hiiumaal on saanud traditsiooniks ,ning kui ei ole üheksandat siis ei saa tulla ka kümnendat :) . Plats on nagu alati korralik ning söök samuti platsil. Kui palju tüli ei tee, siis võtke oma kauss kaasa. Üks oluline komponent nagu iga aastagi, on positiivne meeleolu. See aitab ka mul ennast paremini tunda :) Kuna suksud sõidavad laupäeval kaarikutega ennelõunat platsi juurest ,metsatuka äärest läbi, siis paluti sel ajal külastada ratsavõistlusi ning Kärdla Kohvikutepäevade kohvikuid. Kellaaja täpsustan ja seda on seal vaid 1,5 tundi. Ehk kannatame ära. :)
Meil on uued praamid "TIIU" ja "LEIGER" ning need mahutavad palju. Sel ajal pannakse ka sõitma varupraam " REGULA", nii et soovijad saavad nii Hiiumaale kui Hiiumaalt tagasi. Kui soovite miskit väga täpselt teada siis minu number on endine 56675782 Andres.
Tutvustame ala, mida meie lapsed teevad juba maailmatasemel. Olete kõik oodatud armsad sõbrad ! NB Jagada võib teistesse info kanalitesse.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Osalen :oops:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
Zzziim
Posts: 1
Joined: Mon Apr 10, 2017 16:50

Post by Zzziim »

kus? millal?
Droone tohib lennutada?
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Kindlasti osalen.
kus? millal?
Droone tohib lennutada?
toimub 5-6 augustil,kõike tohib lennutada,mis õhus püsib - muidugi ohutus eelkõige :lol: Toimumiskoht on Hiiumaal,Linnumäe puhkekeskuses. https://www.google.ee/maps/@58.9887251, ... 312!8i6656
rada fotol näha! https://www.google.ee/maps/@58.9853237, ... a=!3m1!1e3
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Just nii, kõik mis lendab v.a. noad, kahvlid, kirved, kivid jne. :) Isegi oma treenitud papakoid võib kaasa vedada :) Vaadake ka uuesti praamid.ee ning saate ehk pileteid bronnida, kuna siis pannakse liinile kolm praami.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Linnumäe

Post by särts »

Me siit Rakvere/Tapa poolt ka Kyylikuga liigume neljapäeval sinnapoole,teepeal korjame Knuthi ka pagasnikusse.Hoia Prosper siis Taadiga ühendust et meile ilma tagaks :D
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kuule Särts , tänapäeva Eesti eluolu juures pagevad ka Taadid väljamaale ning asemele tulevad selised tumedamad "كبار السن من الرجال" kelle keelt ma kahjuks ei oska. Ütlesin talle küll,et Jumala eest saada meile head ilma, aga tema r.... ütles mulle Allahu Akbar. Kurat teda teab mis ta sellega mõtles?? :) Mingi kummaline vest oli veel seljas, kust rippusid igasugu juhtmed ka välja :)
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

prosper wrote:Kuule Särts , tänapäeva Eesti eluolu juures pagevad ka Taadid väljamaale ning asemele tulevad selised tumedamad "كبار السن من الرجال" kelle keelt ma kahjuks ei oska. Ütlesin talle küll,et Jumala eest saada meile head ilma, aga tema r.... ütles mulle Allahu Akbar. Kurat teda teab mis ta sellega mõtles?? :) Mingi kummaline vest oli veel seljas, kust rippusid igasugu juhtmed ka välja :)

aaaa... minu tellitud akud jõudsid pärale.
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

Kui mahti on,anna reedel teada palju sul seda siledat pinda niidetud on.. Ilmaprognoos muidugi suht elajalik,aga piiripealselt sobilik :)
P28A- FPV
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

IK ,ikka on mahti ja mõõdan üle :)
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Le fishi jaoks oleks tuul hea :roll: :roll:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Rada on meil 140 meetrit pikk ja laius 19 meetrit,+raja algus 20 meetrit. Lisaks sellele on põld mis on suhteliselt sile ja nüüd juba ka niidetud. Mõned heina rullid on vaja eemaale lükata.Vaata ka google kaartilt. https://www.google.ee/maps/place/Linnum ... 22.7607229
strobi
Posts: 10
Joined: Sat May 05, 2012 12:49
Location: Ida-Võlumaa
Contact:

Post by strobi »

Pakin juba pool päeva asju, et neljapäeva õhtuse laevukese peale tulla.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Kellel on rulli peal pikemaid pikendusjuhtmeid ,võtku kaasa.Ja Ville,võta kõik kogutud musa kaasa.Sinu list oli siin päris pikk. :)
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Suvekad

Post by särts »

Prosper,läks paadile minekuga kiireks,ei jõudnud isegi käppa suruda.Järgmisel aastal teen seda siis kaks korda :D Tänud järjekordse mõnusa ürituse eest muidugi ka.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Aitäh toreda nädalavahetuse eest Prosber!
Lennupark on ka muidugi laiali kuid selle saab korda kondid vaja opererida :lol: :lol:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Armsad sõbrad, selleks korraks on nii lennupäevad kui ka suvi läbi. Tänan ,et leidsite tee Hiiumaale ja Teid polnud vähe.Üheksandad lennupäevad on nüüd arhiivis ja ootame juubelit, kümnendat. Katsun kõigest väest rivis olla ning teile midagi meeldejäävat korraldada. Suured kummardused Kunole ja Ropkale , kes on olnud kohal kõik lennupäevad. Noh tagasihoidlikult võin öelda ,et mina ka 8) . Selles heitlikus ilmas oli ka omamoodi võlu ja pani nii mõnegi piloodi lennuoskused proovile. Parimad saadetised Saaremaalt said ka UPS iga kohale toimetatud. Lennupäevade ametlik lõpp on ilmselt siis kui viimane lendur saarelt lahkub. See aasta siis kolmapäeval :) . Ivargi kimas Ridalist kaubavahetuseks kohale oma Falkiga. Kõigile veelkord tänud ja näeme kui mitte ennem siis aasta pärast.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Et ei tuleks üllatusena. See aasta 20-22.07.2018.
Teet
Posts: 54
Joined: Sun Sep 28, 2014 18:37
Location: Pärnu

Post by Teet »

Issand.
Ma lugesin algusest peale ja sain päris rabanduse nähes mingeid teisi toimumise kuupäevi aga need õnneks eelmise aasta omad.
Kyylik, keelatud on eelmise aasta teema alla kirjutada! :D
Post Reply