Vanakooli mudelistid

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Vanakooli mudelistid

Post by KristoR »

Uuriks palju on veel neid vanu tegelasi, kes siia foorumi satuvad.

Kas kõik on oma püssi põõsasse visanud, või on veel mingit aktiivsust?

Foorumit vaadates tekib küsimus, et kauaks sedagi veel jäänud on...


Lisaks avastasin, et ka mujal maailmas on aeg edasi läinud... isegi kui tahaks asjaga tegeleda, siis vanale masinapargile varuosi saada on juba üsna keeruline...

K.
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
Ants51
Posts: 71
Joined: Fri Apr 25, 2014 13:41
Location: Tartu

Post by Ants51 »

Mina tegelen aastaid ja siiani.Mul Tartus 2 semu,kes siiski jõudumööda ikka tegelevad cp kopteritega.Ma ise tegelikult tegelen aktiivselt.Mul 6 lennutatavat kopterit,milledest ka 2 videot netis üleval sõbra lennutamisest.Ka momendil on mõtted järgmiseks suveks,otsin juppe varuks.Momendilgi ehitan kopterit,mida tahaks lähiajal proovima minna enne talve.On ka müügis koptereid.Kahjuks mullegi tundub,et lennutajate rivid on koomale tõmbunud.
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Ml tundub et enamus on kolinud facebooki ja planeerivad ome koos lennutamise seal v telefoonis :) nii jõuab vajalik info palju kiiremini kohale. Lennukite lennutamist on päris palju isegi kõikjal.
User avatar
ERVIN60
Posts: 27
Joined: Tue Sep 25, 2018 10:25
Location: Tallinn - Harjumaa - Tallinn

Elus veel

Post by ERVIN60 »

Tegelen edasi, lendan ja ehitan, aga foorumis suht harva, rohkem RC groups, kus pisut suurem kandepind.
Alles alustasin uue projektiga Topmodelz Marabu V

Hea meelega kopereeruks ka lennutama kui vaba aega on,sobib nii Tallinna ömbrus, kui Rakvere ja mis iganes,üksi on väga igav oma põllu peal.....
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
Hot Pepper 3D
Topmodelz CZ Marabu 2.75m
Topmodelz CZ Flip
ArtHobby Odyssey 2.7m
Dane RC Leprechaun V3
Robbe Airbee
marks
Posts: 27
Joined: Mon Mar 16, 2009 11:14
Location: Tartu

Post by marks »

Raadioplaanereid lennutab 2 seltskonda. F5J võistlusplaanerid ja aero-tow rakuke.

Siinkohal kutsukski üles just plaaneripiloote aerotow-ga ühinema. 4m tiiba on juba täitsa OK, 3m käib kah. Pole muud kui plaanerile ninakonks ja lendu!

Aga foorum... on ... suhteliselt ebaühtlane, saame ilma ka hakkama.
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Tartu kandis käime sõbraga ikka lennutamas, suve perioodil on olemas ka korralik murukattega plats kus käia.
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Sven wrote:Tartu kandis käime sõbraga ikka lennutamas, suve perioodil on olemas ka korralik murukattega plats kus käia.
Äkki võtate ka seltsi sinna muruplatsile lennutama? Luban, et käitun korralikult :wink: .
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Loomulikult saab kaasa tulla, kui minek. Talvel ja poristes oludes sinna ligi ei ole mõstlik minna, kuna rikub haljastuse ära. Ei ole veel Eestis kohanud mudelisti, kes käituda ei oskaks. 8)
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Päris aktiivselt Helsingis!!!!! Rohkem Fb!!!!!!
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Minule on jäänud selline mulje, et kõik jäi siin kiiresti vaikseks kui Lennuamet oma lennulubasid hakkas nõudma. Lisaks on kunagistest algajatest saanud ammu oma ala spetsialistid ning algteadmised ei paku pinget.
Tegijaid ja heal tasemel oskajaid on kindlasti palju-palju rohkem kui selle foorumi esimestel aastatel.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

tiit wrote:Päris aktiivselt Helsingis!!!!! Rohkem Fb!!!!!!
Mingis gruppis räägite vms ?
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
Ants51
Posts: 71
Joined: Fri Apr 25, 2014 13:41
Location: Tartu

Post by Ants51 »

Minu jaoks on samuti arusaamatu,et mudelistid siin foorumis enam ei kirjuta ega suhtle.Miks?Kas kõik kolinud Facebook-i?Foorum oleks nagu ikkagi mudelistidele suunatud.Mul pole Facebook-i.Järelikult ma suurt ei tea,mis mehed seal teevad ja toimetavad.
Erki.K
Posts: 274
Joined: Sat Feb 15, 2014 1:03
Location: Saare mk

Post by Erki.K »

Mina samuti kangide taga ja krutin. Huvitav mis selle FB eelis siis on?
Asjakohane foorum pakub ikkagi tunduvalt rohkem teemakohast infot.
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

FB lennuliikide teemagruppides kuuleb kõigest uuest küllaltki reaalajas ja see on maksimaalselt rahvusvaheline. Paljut saab jälgida ka kontot omamata ja sinna sisse logimata. Mugavam muidugi kasvõi mingi miinimumandmetega konto ja sinna ei pea alalõpmata midagi kirjutama.
Näiteks termikaplaanerite grupp:
https://www.facebook.com/groups/332833164809/
Viskeplaanerid:
https://www.facebook.com/groups/327239520645589/
Soome FXJ koondisest:
https://www.facebook.com/fxj.fi/
Firmade reklaamlehed:
https://www.facebook.com/CnModels1/

Mõlemal, nii sellel foorumil kui FB-l omad eelised.
Ants51
Posts: 71
Joined: Fri Apr 25, 2014 13:41
Location: Tartu

Post by Ants51 »

Ilmad muutuvad järjest kevadisemaks.Ma ise pole veel koptereid aja nappuse tõttu saanud tuulutamas käija.Kas mõni mudelist Tartu kandis juba on saanud lennutada?Või siiski kahjuks viiruse perioodil ei tegelda hobiga?Kurb,et foorum on suht vaikseks jäänud.
Post Reply