Pikooz

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

nicz
Posts: 6
Joined: Tue Jul 24, 2007 14:48

Post by nicz »

kust sellist tavaari saab?
Mardikas
Posts: 9
Joined: Wed Jul 25, 2007 18:00
Location: Palivere (Haapsalu külje all)

Post by Mardikas »

Liitun eelmise postitajaga: Kust shiukest hea hinna eest saab ja kas sellega lendama õppida on sama suur kunst kui korraliku (suurema) R/C helikopteriga? Kuna ta on jah mänguasi võrreldes teiste, suuremate, uhkemate jne. helikatega, tekib mul arvamus, et ei ole nii raske sellega lendama õppida.
Last edited by Mardikas on Sat Jul 28, 2007 17:16, edited 1 time in total.
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Post by Kristoka »

Laiskus on edasiviiv jõud 8)
http://foorum.pistik.com/viewtopic.php?t=1192
2 tk lausa seal müüa :wink:
Kristo
Mardikas
Posts: 9
Joined: Wed Jul 25, 2007 18:00
Location: Palivere (Haapsalu külje all)

Post by Mardikas »

Kristoka wrote:Laiskus on edasiviiv jõud 8)
http://foorum.pistik.com/viewtopic.php?t=1192
2 tk lausa seal müüa :wink:
Kristo
Aga ma veenan hetkel isa rahaasjus... Ma pidin tegelikult sel suvel randa tööle saama, aga ilm pole veel luband...
Lisaks veel: oleks algul plaanis ikke uus osta.
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Post by Kristoka »

Nagu Lauri väitis siis sellel kopteril on raske midagi purustada ning ma ei näe mingit põhjust miks peaks uue ostma , oleneb muidugi kui vanad need on .
Kristo
Mardikas
Posts: 9
Joined: Wed Jul 25, 2007 18:00
Location: Palivere (Haapsalu külje all)

Post by Mardikas »

minul lollil tekib nii palju uusi küsimusi: Missugune aku talle sisse käib? Kui vana näiteks läbi hakkab saama, siis palju uus umbes maksab?
Kristokale: Tahaks lihtsalt uut, mitte et ma kahtleks müüjas või niivisi, aga tahaks ikka "Ilusat ja läikiavat". Ja nad on arvatavasti juba lännud kui ma olen valmis üht hankima. Ja nüüd tekkis ilmakorrale veel üks küsimus: Kus ma peaksin siis shiukse asja hankima? Nimetage soovitatavalt poode...
User avatar
vallojoe
Posts: 501
Joined: Tue Aug 08, 2006 23:41
Location: Tallinn/Harjumaa

Post by vallojoe »

Mardikas wrote:minul lollil tekib nii palju uusi küsimusi: Missugune aku talle sisse käib? Kui vana näiteks läbi hakkab saama, siis palju uus umbes maksab?
Kui Sa natuke oleks minupoolt eespool toodud poes ringi sobranud, siis oleksid oma küsimustele vastused leidnud.
Sealt saaks ~24 EUR + saatekulu, mis ka pole suur.
Samuti on seal saadaval varuosad pikoozile. Aku, mõlemi rootorilabad, kere.
rewind
Posts: 11
Joined: Sun Dec 31, 2006 16:38
Location: kuressaare

Post by rewind »

mina sain endale Picoozi Juku mänguasjadepoest 439.- eeki
olen väga rahul sellega ja seda pole peaaegu kuidagi võimalik ära lõhkuda kui just peale ei astu või noaga kallale ei asu.
User avatar
RonM
Posts: 10
Joined: Mon Jul 23, 2007 19:50

Post by RonM »

Endal ka Picooz no aga ma olen enda Picoozil taga selle tiiviku
ära lõhkunud aga noh ütleme nii et see oli enda viga.
MY R/C GARAGE:
Mini-Z /X-Speed
Savage X SS /HPI K4.6 (PARIM)
Better luck, next time !!!
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Picooz-id on tõesti saadaval Juku mänguasjapoodides.

Neid on lihtne lennutada, natuke raskem juhtida. Mul endal võttis natuke kauem aega, kui mu ülemusel.

Aga samas, milleks osta Picooz, kui kõrval on müüdaval paar erinevat sama tootja lennukit 2 kanaliga ca 405 krooni eest ja olemas on ka x-plane nimeline tegelinski 1200 krooni eest. Viimase juhtimine käib juba sabast, nagu päris ja ta on võimeline pillama erinevaid esemeid... pomm, väiksem lennuk, langevari jne. Ma küll ei tea, mis seal komplektis kaasas on aga noh...


daapn
PeepK
Posts: 91
Joined: Fri Sep 29, 2006 11:57
Location: Tallinn

Post by PeepK »

käisin eelmisel nädalal spetsiaalselt hipodroomi vastas juku poes. vähemalt tol hetkel picoozi polnud aga võin kinnitada et oli muud silverliti kraami: kaks lennukit (405 kr ja kallim mis loobib nagu daapn ütleb), mingi auto jm. niiet juku müüb ilmselgelt originaal e silverliti picoozi. karpide peal oli maaletoojaks jukat või midagi sarnast, aadress sama mis poel, seega on juku pood ka nende maaletooja. kui kellelgi tõsisem huvi võib ju otse maaletoojalt küsida kus-millal jne.

PeepK
rewind
Posts: 11
Joined: Sun Dec 31, 2006 16:38
Location: kuressaare

Post by rewind »

See X-plane on tõesti lahe isen palju funktsioone, nii palju kui ma aru sain siis sellel ka olemas fotokaamera alus kust saab tegha aerofotosid.

Ostsin natuke aega tagasi ka Juku mänguasjadepoest väikese lennuki mis oli ka SilverLit'i oma ja ka pidas väga hästi "crashidele" ja kukkumistele vastu. Nõnda et SilverLit on tõesti vaga hea firma.
User avatar
vallojoe
Posts: 501
Joined: Tue Aug 08, 2006 23:41
Location: Tallinn/Harjumaa

Post by vallojoe »

eile järve keskuse jukus igatahes picooze ei olnud, küll olid mõned lennukid, xplane ja mingid pisiautod.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Kaks päeva tagasi Ülemiste Jukus oli kogu arsenal reas. Picooz seal hulgas. Nädal tagasi oli Viljandis ka, kui ma õigesti mäletan. Vimase X-twin-i ostsin sealt ära.
User avatar
RonM
Posts: 10
Joined: Mon Jul 23, 2007 19:50

Post by RonM »

Kui ma käisin üks päev Järve jukus siis seal oli igatahes picooz oleams .
MY R/C GARAGE:
Mini-Z /X-Speed
Savage X SS /HPI K4.6 (PARIM)
Better luck, next time !!!
User avatar
Ufonaut22
Posts: 310
Joined: Mon Aug 27, 2007 18:44

Post by Ufonaut22 »

Üks võimalus on tellida https://www.quelle.ee/default.aspx
Lastekaupade all täitsa olemas :wink:
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Tule taevas appi:
Quelle wrote: Helikopter PicooZ.
Juhtimine infrapuna-seadme abil. Miniatuurne mudel, millel saad lasta lennata kinnistes ruumides. Laadimine kaugjuhtimise teel. Komplektis 3,7 V laetav Li-polüaku. Patareitoide: vajad 6 AA patareid (ei ole komplektis).
Lauri Laidna - www.pistik.com
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Püha õuduste öö

K.
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Post by rallikas »

Mõelge kui oleks raadioteel laetav aku. :lol: Siis ei tulekski lennukiga alla enam.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Ega see pole veel kindel, et tegemist on _päris_ Picooziga.

See sõnastus on mingi tõlke kala. Karbi peal kindlasti on kirjas a la charged with remote control.

daapn
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

Silverliti puhul 6xAA peab olema kaasas, samuti on see ka karbile kirjutatud et on included.

seda ei ole muidugi pleksiklaasi tagant näha, ilusti on ära peidetud pakendi alla, seetõttu sain ma ka lisapatareid kaasa, tasuta.
Last edited by Ropka on Wed Sep 05, 2007 21:10, edited 1 time in total.
kogun vanu vene lennukimootoreid
User avatar
Ufonaut22
Posts: 310
Joined: Mon Aug 27, 2007 18:44

Post by Ufonaut22 »

Quelle kirjeldus on küll tase. .Jukust ostes silverliti picoozil küll mingeid patakaid kaasas polnud
AndrusT
Posts: 541
Joined: Mon Mar 05, 2007 19:41
Location: Tallinn

Post by AndrusT »

Pikooz pole helikopter, milleks sellest nõnda palju rääkida, ma ei taipa ? :shock:
rewind
Posts: 11
Joined: Sun Dec 31, 2006 16:38
Location: kuressaare

Post by rewind »

Minul küll ei olnud mingeid patareisid kaasas.
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

võibolla siis on partiid erinevad, minu ostetul oli kirgas "splash" et batteries included, asuvad seal kus paberid on nutsu keeratud, karbi sisemuses
kogun vanu vene lennukimootoreid
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

AndrusT wrote:Pikooz pole helikopter, milleks sellest nõnda palju rääkida, ma ei taipa ? :shock:
Dlja asoba durakih jesjo poftarjaju: Picooz on helikopteri kujuline ese.

Teistele... see batarei küssa.
Silverlit pritsib oma tooteid igale poole. Mõnel pool on vaja batareid kaasa panna, mõnel pool ei tohi seda teha. See mis jõuab siia Eestisse on tulnud tihti erinevaid teid pidi. Eesti jaoks ei hakka keegi eriti erilist toodet tegema kuna meie rahvaarv on alla 1.4 miljoni. Iga kaupmees hangib need tooted sealt, kus parasjagu saab. Praegu ma näen jaekaubanduses kolme liini: Novalux, Juku ja Hobikeskus. Kõikjalt kaovad Silverliti (või nende koopiad) tooted välgukiirusel. Quelle mingu muidugi pu


daapn
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Leidsin veel ühe Picoozi sarnase eseme müüja. Tseki hinda muidugi...


http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=K-01-20101



daapn
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

See tundub olevat just kurikuulus piraat-picooz (tundub, väidetavalt). Soovitaks siiski originaal Silverlit PicooZ'i...
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
-Ilmar-
Posts: 367
Joined: Mon Jan 08, 2007 11:08
Location: Viljandi
Contact:

Post by -Ilmar- »

Elou!

Siin on Silverlit teade:
http://www.silverlit-flyingclub.com/news.htm

-Ilmar-
jyrka88
Posts: 20
Joined: Sun Dec 24, 2006 21:12

Post by jyrka88 »

nii ostsin ka mingi aeg omale selle pisikese kopteri :)
hakkasin siis ette raskust lisama ja leidsin et selleks on sobivad 2 pisekest naela, mille ma muidugi talle ninast sisse lükkasin :D
ja peale seda hakkas aku väga kiiresti tühjaks saama, lõpus ei lennanud enam üldse :(
kakkusin siis peno ümbert ära ja akus oli 2 väikest auku :D no juhtub
ostsin 90eeguse mingi pisikese aku aga see oli 3.6V, selle pinge ma sain puldi laadimis juhtme otsast, aga väheks jäi.
tahaks nüüd teada mis pingega aku sellele olevusele sobib?
Post Reply