Soome Turku F3A 19-20.5.2007

Alateema kus käistleda vigurlennuga seonduvat - reeglid, mudelid jms

Moderator: Marek

Post Reply
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Soome Turku F3A 19-20.5.2007

Post by lauri »

Viljandis kutsuti meid Soome Turu võistlustele - vaatama ja võistlema! Soomekeelne info siit - http://lennokit.net/showthread.php?t=33729

Lühidalt siis...
Aeg: 19-20.5.2007
Koht: Turku (2h autosõit Helsingist)
Klassid: FAI, Nordic, Sport, Classic
Ööbimine: "suusamajas"

Sport klassi võistlus on laupäeval (lisaks ka FAI ja Nordic), algab vara hommikul ja lõpeb eeldatavasti 16-17 sest siis hakkab päike sektoris paistma!

Mina vast võitlema veel ei jõuaks minna, küll aga niisama vaatama. Viljandis võistelnud ehk juba tunnevad huvi ka seal võistelda?! Laevapilt auto + 2 kuni 4 inimest edasi-tagasi on ~2 tuhat. Reisi eelarve võib jääda alla 1000kr.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Võiks minna küll,peaks teemat arutama.Palju huvilisi oleks?
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

no ma oleks suht käsi juhul kui saaksin hakkama alla 1000ga, sest mul korteri ost ja sisustamine ja muud kulud hetkel.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

No et Marek,Lauri,Kuno - üks koht oleks veel nagu vaba ja minu autoga võiks minna?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Minuteada oli Peep V. Huvitatud ka vaatama tulemisest (kohtuniku poolepealt siis just) - vähemalt viljandis jäi jutt, et kui minek, siis annan teada.

Kui autosse 4 inimest mahub, siis üle 2-3 lennuki küll mitte?!

Üritan õhtul uurida soomlastelt ööbimise kohta, kas keegi kuulis, et see tasuta? Sport klassis võistlemine igatahes Tasuta!

Laevapiletid tunduvad olevat nii 1000-1200kr ots ehk siis kuni 2400kr edasi-tagasi auto ja 2-4 inimest. Kütuse peale üle 400kr ei lähe kokku (4h sõitu). Ehk transpordikulud alla 3k 4 inimest + söök ja majutus. Odavam on minna reede hommikupoolikul või lõuna ajal. Sport võistlused peaks 16-17 juba läbi olema ja saaks laup õhtul tagasi tulla juba. Küll jääb siis nägemata FAI ja Nordic võistluste lõpp pühapäeval.
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

laupäeval koju saabumine on minu jaoks parim variant.
vana
Posts: 676
Joined: Tue Sep 05, 2006 11:43
Location: Tallinn, Õismäe

Post by vana »

Kui on veel autos vaba kohta, olen vaatlejana tulija.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kuno wrote:No et Marek,Lauri,Kuno - üks koht oleks veel nagu vaba ja minu autoga võiks minna?
Kuno autosse mahuks hästi ja kütust võtab ka vähe, täitsa nõus. Küll avaldas soovi ka vaatlejana tulla juba Viljandis Peep Väre, niiet uurin õhtul, kas ta on endiselt huvitatud. Võibolla peab varsti juba kahe autoga minema :wink:

Minek reedel lõuna paiku (odavam laevapilt) ja tulek laupäeva hilisõhtul oleks vist ideaalne jah. Samas kui 4-kesi autol olla, siis pole nagunii vahet laevapileti hinnas, on see nüüd 300kr kallim või odavam.

Üritan teada saada ka, kuidas ööbimine täpsemalt välja näeb ja mis maksab!
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Ehk siis ööbimine 10€ eest 1km kaugusel mingis spordi-hoones.

----------------------------------

KILPAILUKUTSU

F3A CUP 1/4 2007

19.-20.5.07 TURUSSA

Turun Lennokkiseura ry järjestää F3A-kilpailun Paattisten lennokkikentällä

Kilpailuluokat: FAI, Nordic, Classic ja F3A Sport

Aikataulu: lauantaina 19.5.
vapaaharjoitus ja ilmoittautuminen klo 7.00-9.00
briefing klo 9.15
tuomarilennot klo 9.30
kilpailu alkaa klo 10.00

sunnuntaina 20.5.
vapaaharjoittelu klo 8.00-9.30
kilpailu alkaa klo 10.00

Maksut: FAI 30 euroa, jälki-ilmoittautuminen 2 x maksu
Nordic 10 euroa, jälki-ilmoittautuminen 2 x maksu
F3A Sport ilmainen

Ilmoittautumiset: Markus Aaltonen puh.050-3131031
e-mail: markus.aaltonen@nokia.com

HUOM! Lennokkikentän lennätysajat ovat klo 9.00 – 21.00 moottorilennokeille.

Majoitus on varattu urheilumajassa kentälle vievän tien varrella 10€ korvausta vastaan. Kentältä on matkaa majalle n. 1km.


Lennokkikenttä sijaitsee nuolen osoittamassa paikassa Sakontiellä. Linkki:
KAART!
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Kaks lennukit ehk mahutaks autosse...peab proovima,nagunii tuleb kered lakke riputada,võibolla saab ka kolm.Tegelikult ju mahub autosse 5 inimest,teekond ei ole eriti pikk,praegu ei ole ka väga palju riideid vaja.Kas nüüd just laupäeval tagasi tulla - äkki läheb väga tormamiseks,ega see 10 euri ka väga tapa...
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Ma usun, et 3 lennukit mahub ära, tuleb lihtsalt tiivad ja kere pehme materjali sisse pakkida (näiteks parketialus 2mm või 3mm paks - 12kr/m2).

Uurisin graafikuid. Laupäeva õhtul tulek ei õnnestu küll hästi, kõige hilisem laev on 18.30 (muidu on ka 23.30 aga see ei tule laupäeval), registreerimine laevale kirjade järgi lõpeb juba 18.00 seega Turust peab startima vähemalt 16.00 või soovitavalt gramm varem! Samas ei tea ju, et kõik võistlused selleks ajaks läbi on, kuigi peaksid olema. Lennusektorisse tuleb päike 16-17 sisse ja üritatakse selleks ajaks lõpetada küll... läheks parajaks kiirustamiseks ühesõnaga.

Asju kaasa minimaalselt, siis mahuks ehk 5in+3lennukit autosse ära ka :) ? Tallinki autopakett samas 4in+auto, niiet 5-kesi minek rahaliselt kallimaks läheb, 5. peab eraldi pileti vist ostma?!
Last edited by lauri on Thu May 03, 2007 11:11, edited 1 time in total.
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

hmm, ma poel kindel kas tahan kogu nädalavahetust sellele üritusele panustada. Kui vähegi ajaga klapib siis sooviks laup ikka tagasi tulla. Aga krt seda teab, äkki hakkab nii meeldima, et ei tahagi tagasi tulla :D
vana
Posts: 676
Joined: Tue Sep 05, 2006 11:43
Location: Tallinn, Õismäe

Post by vana »

Marekiga samad mõtted - tahaks laupäva õhtul tagasi.
Võin tulla ka oma autoga, kui paar kambajõmmi leiaks.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Selle 18.30 se laeva peale pole küll mõtet kihutama hakata - siis jääb see minek küll väga sümboolseks.Kas see hilisem laev ei sõidagi õhtul Helsinkist välja?Samas,ma pooldaks küll pühapäevaks jäämist - muidu on see minemine ainult üks autoga võõras kohas seiklemine.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Kuidas siis on - Soome minejaid ei olegi?
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

selline tunne hetkel jah, ise pole ka täpsemat plaani eriti pidanud, kui selgus, et laupäeval tagasi ei saa. ei tule lihtsalt ühtegi asja sealt soome poolt tagasi laupäeva õhtul!
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
Ropka
Posts: 1450
Joined: Mon Jun 12, 2006 16:47
Location: Tallinn

Post by Ropka »

nu aga järgmine päev ei sobi siis enam tagasitulemiseks või?

võibolla oleks aegagi pisut ringi uidata...
Turkust Helsinkini on maastik ka juba piisavalt huvitav... sai mingi aasta oma ziliga ka seal käidud (Turkus) ja aja peale laevale sõit on üsna jama...
kogun vanu vene lennukimootoreid
Post Reply