MinimOSD lõpetab näitamise.

Saatjad, vastuvõtjad, servod, elektroonika jms
Post Reply
Teet
Posts: 54
Joined: Sun Sep 28, 2014 18:37
Location: Pärnu

MinimOSD lõpetab näitamise.

Post by Teet »

Tere.
Probleem on lihtne aga keeruline lahendada.
Tahan oma Bixule APM 2.6 peale panna ja kõik on juba seadistatud (GPS lock, lisa BEC, minimOSD Extra 2.4 Plane R800 tarkvara, töötav telemeetria SIK 1.9).
Ühendasin APM`i input ja outputid kõik ära ja siis kui puldi tööle panin, kadus telemeetria mu kaamerapildil ära. Nagu minimosd oleks välja lülitunud aga power led`id (2tk) põlevad, ainult sinine led ei vilgu (vilgub vaid siis kui toimub telemeetria edastamine). MinimOS versioon on 2.0.
MinimOSD toites asi küll pole. Aga kui võtan rx`i ära nii et jääb vaid toide mille saab APM telemeetria pordist siis telemeetria püsib ekraanil aga lihtsalt andmeteks on vaid nullid sest rx on ju küljest ära ja ei saa APM`lt infot.
Mingi asi peab APM`s viga olema et nii kui saab inputi kasvõi ainult ühe signaali juhtme ükskõik mis kanalile ja puldi tööle panen siis kaob igasugune minimOSD andemedastus, täielik blank. Ja telmeetriat taastada saan vaid puldi välja lülitades ja APM`lt aku taasühendades.
Kes iganes sellest jutust aru sai on mulle juba pool võitu :D
Aga oleks abi vaja..
Tänud ette!
Teet
Posts: 54
Joined: Sun Sep 28, 2014 18:37
Location: Pärnu

Post by Teet »

Lahendus oli lihtne. MininOSD`l tuli firmware välja vahetada ArduCAM 2.0 peale siis sain telemeetria kätte ka siis kui puldi tööle panin. Aga et jumala pärast ei saaks lõpuks probleemidevabalt olla siis paneb ka see tarkvara näkku :D Püüdlen edasi.
Teet
Posts: 54
Joined: Sun Sep 28, 2014 18:37
Location: Pärnu

Post by Teet »

Ise küsin ise vastan.
Mikskipärast MinimOSD v2.0 ei sobi kokku minu odava banggoodi APM`ga aga esimene versioon sobib ja töötab laitmatult.
Post Reply