Lennutamine Tartus

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
azlka2
Posts: 51
Joined: Sat May 28, 2016 11:00

Lennutamine Tartus

Post by azlka2 »

Tere, huvitaks kus kohas Tartus on võimalik lennutada oma lennukit ?
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Lennutamine Tartus

Post by aviaator »

Käin Raadi lennuväljal, tegelikult vist ei tohi enam üldse Tartus ja selle lähiümbruses lennutada.

Samas pühapäeviti vist torn ei tööta siis nagu võiks.

Üldse on kogu lennutamine ära solgitud põhjendamatu hüsteeriaga.

Siin ühe lenduriga kes aktiivsem vesteldut, temale juba ei tea mitmes kord politsei kohale kutsutud, mulle pole veel trehvanud.

Varasematel aegadel sai ikka tihedamalt käidud koos suurema seltskonnaga ja ei mäleta, et oleksime tekitanud õhuliiklusele ohtlikke olukordi.

Mingit luba ka ei taha osta , kuna ma ei saa aru kuidas need eurod mis maksan kindlustavad seda , et õnnetust ei juhtu.
MellK
Posts: 298
Joined: Wed Jul 16, 2014 20:57
Location: Tartu
Contact:

Post by MellK »

Nii hull see veel pole, et ei tohiks üldse lennutada. Tartus kehtivad piirangud ainult juhtimistorni tööaegadel. Väljaspool tööaegu võib saata sinises mundris onkud pikalt ja nautida lennutamist. Raadi ei ole enam see mis vanadel headel aegadel. Soovitan sealt eemale hoida. Autoturul on mingi eriline lennutajate vihkaja valvur kes pidevalt politseid kutsub ja üldse tahetakse tulevikus Raadi täis ehitada. Mina oma kopteritega käin kas lagedamas pargis või vahel ka kooli staadionil. Politseiga pole kordagi probleeme olnud.
azlka2
Posts: 51
Joined: Sat May 28, 2016 11:00

Post by azlka2 »

Tartust Viljandi poole on päris suured heinamaad mis on praegu juba niidetud, kas keegi on seal käinud proovimas ?
Post Reply