Müüdud: mootorid 750kv

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
tankister
Posts: 44
Joined: Mon Dec 11, 2017 0:24
Location: Pärnu kallekahupea@gmail.com

Müüdud: mootorid 750kv

Post by tankister »

Mootorid kasutatatud, 4 tk , 20 euri + saatmine.

5010 360KV / 750KV High Torque Brushless Motors For MultiCopter / QuadCopter / Multi-axis aircraft

These are really great outrunners. We've tested this line and they work extremely well.



Features:
1.Machined aluminum front housing with four fan-style cooling holes that pump air through the motor while it runs.






2.Rear threaded mounting holes with both 16 mm and 19mm hole spacings fit a variety of applications.






3.Specially designed NdFeB magnets with high temperature rating for trouble-free operation.






4.High Temperature 140 C (356 F) rated wire is used for winding the motors to minimize the risk of burning up the motor.






5.High quality stator plates are epoxy coated on the inner surface to prevent winding shorts. 0.20mm stator plate id used on this motor 5010.




6.High quality shielded and permanently lubricated ball bearings are used to support the motor shaft in all our motors.






7.High temperature adhesives are used to secure the stator windings and prevent them from shifting and getting pinched or shorting out .


Motor size: 50*10mm






Shaft size: 4mm

Weight: 80g



KV(rpm/v): -750KV


Battery: 2-6s Li-Po

ESC: 20-40A
Best working with props of 14-16"


https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1f9DHJFXX ... XFXXXM.jpg
Last edited by tankister on Fri Jul 13, 2018 13:55, edited 1 time in total.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mootorid

Post by särts »

Kas mootorite seisukord on ok ja kas propiadapterid ka kaasa?hea oleks reaalsest motost pilt,ehk lähevad kaubaks.
tankister
Posts: 44
Joined: Mon Dec 11, 2017 0:24
Location: Pärnu kallekahupea@gmail.com

Post by tankister »

Pilti ei ole hetkel aga mootorid on norm , ma ainult katsetasin , norm mootorid on , adapterid peaks ka olema vist aga ma ei kasuta adaptereid sest mida lähemal on prop seda vähem vibrab , ma võin 15 propid ka sebida , 15 on neile mootoeitele okei ,
mootorite viga on see et nad on odavad hiina masstoodang , mootorite võllil peaks olema pulk , mis kinnitab võlli pealmise trumliga aga neil mootoritel seda ei ole , on pressitud võll , aga kui isegi see võll lahti tuleb siis mootor jääb kokku magnetite jõuga , võib lennata rahulikult ka lahtise võlliga.
Mootoritele 30 a esc aga parem kui 40 , raske akuga on vaja suuri pöördeid ja tõmmet. mootor kannab välja aga esc võib kuumenema hakata ,

obbyWing Скайуокер 30A ja 40A on neile kõige sobivam , odavd hiinakad on aegajalt nende mootoritega läbi pölenud. kui vaja siis saab 40 amprised tutikad ali hinnaga.
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Mootorid

Post by särts »

Kui adapterid leitud siis lähevad kaubaks.Lähevad 6s akuga lennukile katsetamiseks.
tankister
Posts: 44
Joined: Mon Dec 11, 2017 0:24
Location: Pärnu kallekahupea@gmail.com

Post by tankister »

6s ma ei ole neid katsetanud aga adapterid leitsin

saada mulle no2012@hot.ee , adress ja kõik muu , saadan oma aa ja kui ülekanne tuleb viin posti.

8)
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mootorid

Post by särts »

Meil saadetud
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mootorid

Post by särts »

Olen nüüd veidi segaduses,ühel inimesel on harilikult üks nimi,aga kontaktis on kaks nime.Meili saatja ja konto taga veel üks nimi.Kellele siis nagu peaks selle summa kandma?Hetkel kasutan siis konto taga olevat,loodan et see õige.Aadressiga lugu nii et Tapal ainult üks Omniva ja see on Tapa Grossi poe automaat,kodune aadress pole väga oluline pakiautomaadi juures,Suunakas on 45107 kui huvitab.Raha läks teele.
tankister
Posts: 44
Joined: Mon Dec 11, 2017 0:24
Location: Pärnu kallekahupea@gmail.com

Post by tankister »

Panen täna või homme paki posti.
tankister
Posts: 44
Joined: Mon Dec 11, 2017 0:24
Location: Pärnu kallekahupea@gmail.com

Post by tankister »

Panin posti
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mootorid

Post by särts »

Tänud!
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mootorid

Post by särts »

Motod käes,tänud!
Post Reply