Lukku

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Locked
Tyron
Posts: 26
Joined: Wed May 14, 2008 23:41
Location: Võru

Lukku

Post by Tyron »

Võiksite pakkuda erinevaid lennumasinaid.
Hea oleks kui saaks terve komplektina, st kõik kohe lennutamiseks vajalikuga. Eelistatud oleks elektrimootoriga.

Hind võiks jääda kuni 3000.- kanti
Muidugi ei ole see kivist, võib pakkuda ka alla selle ning ka pisut üle 3k
Last edited by Tyron on Thu May 22, 2008 19:39, edited 1 time in total.
daapn
Posts: 300
Joined: Mon May 28, 2007 12:48

Post by daapn »

Hei!

Ma ladusin oma olemasolevad pillid müüki juba ammu. Pakun nad siinkohal uuesti välja...

http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=1611
http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=1611

Olen täiesti süüdi asjaolus, et ei ole viitsinud inventuuri ära teha ja detailset asjade nimekirja kokku laduda. Kindel on see, et puudu pole midagi. Küsimus on rohkem selles, et mida juurde saab.


daapn
RandoM
Posts: 64
Joined: Mon Sep 25, 2006 16:16
Contact:

Post by RandoM »

3000 kr hinnaklassis on lennukite valik (ka uuest peast) üsna lai. meetrise tiivaulatusega trainereid saab eestist vähemalt nelja erinevat selles hinnaklassis. Motoplaanereid, lihtsalt plaanereid ja muudki. Ehk hinnaklass on ilusti paigas. Ehk 3000kr näpus võid valge inimese kombel suvalisse hobipood sisse jalutada ning elektrikaso n käes nigu niuhti.

(kui tohib siis Hobbyboxist pakuks huvilisele ühe 2m tiivaulatusega elektriplaaneri (letikas 3400kr RTF komplekt) 3000 krooniga ära. Ütle ainult et Pistiku foorumist ja Rando lubas ning on olemas. Too isend on muuseas suure juhi ja õpetaja, Mareku, soovitusel toodud :))
Hea tuju ametlik maaletooja

HOBIzone
randomvideo.eu
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Mina soovitaks, kui esimeseks ja alustamise lennukiks plaanis, EPP vastupidavast vahust mudelit a la Graupner Elektro-UHU või Multiplex EasyStar. Otsi nende kohta inffi ka siit foorumist - palju! Mõlemat peaks ja võiks saada www.mudelipood.ee või ise kuskilt tellides. Hind PEAKS olema 3k kanti mõlema puhul.

Tänapäeval võiks mudellennundusega alustamine välja näha:
Simulaatoril trenni paarkümmend tundi vähemalt, siis mingi EPP vahust lennuk ja siis edasi juba seda, mille poole rohkem huvi viib - plaaner, mootorlennuk jms.

Viisin siin veidi juttu teemast kõrvale ja võibolla on sul juba need sammud läbi käidud :wink:
Lauri Laidna - www.pistik.com
AndrusT
Posts: 541
Joined: Mon Mar 05, 2007 19:41
Location: Tallinn

Post by AndrusT »

Pakun müügiks Robbe AirBee, mis on täiskomplektne. Vastuvõtja (kanal 69), regu, mootor ja servod. Hinnaks 1200 krooni.
Olen sellega palju lennanud ja on ka avariisi olnud, kuid kõik on korralikult parandatud. Viimati lendasin umbes 1 kuu tagasi ja siis töötas kõik hästi.
Tyron
Posts: 26
Joined: Wed May 14, 2008 23:41
Location: Võru

Post by Tyron »

Väga hea, et tuleb ka toredaid pakkumisi. Kahjuks elan ma võrus, seega ei saa kuskil poodides käia, uurida ning käega katsuda, seega tuleb võimalikult palju informatsiooni netist otsida. Eks ma uurin neid hetkel pakutavaid lennukeid.

Lisaks juurde veel, et see lennuk, mida ma nüüd osta tahan, oleks minu teine el lennuk.
Tyron
Posts: 26
Joined: Wed May 14, 2008 23:41
Location: Võru

Post by Tyron »

Niisis.
Olen foorumi suht põhjalikult juba läbi uurinud ning ka siia teemase postitatud pakkumised.

Sain siis ka oma otsuse tehtud. Sõelale jäi Piper.
Loodan, et jään oma otsusega rahule :)

Seega võib teema kustutada/lukku panna.
Locked