Kas keegi teab kasutaja: ttr-i tel nr??

See on koht, kus rääkida kõigest mudelitega seonduvast, mis teiste teemade alla ei lähe.
Post Reply
RCpoiss
Posts: 167
Joined: Sun Sep 28, 2008 20:58
Location: Järvamaa, Albu

Kas keegi teab kasutaja: ttr-i tel nr??

Post by RCpoiss »

Ostsin 4 nädalat tagasi kasutaja: ttr-i käest midagi, ja pakk pole ikka kohale jõudnud ja ta ei vasta juba 4 nädalat mu kirjadele. Kas keegi teab ta tel nr et saaksin temaga ühendust? hädasti vaja...
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

See ttr on ka mulle ja Reivole võlgu mõnede lennukijuppide eest juba vist 3 aastat. Vahepeal on ühendust võtnud ja lubanud ära tasuda. Aga minu jaoks on see juba rohkem nagu nali :) Ma tean tema ühte mobla nr aga vaevalt sa sellega midagi saavutad :) Tean ka kus ta elab :) Ma loodan, et sa teda väga rikkaks ei teinud :) Tegelikult loodan rohkem, et kogu see asi on vaid arusaamatus ja lõppeb vähemalt sinu jaoks positiivselt.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kas asi on lahenenud?
Lauri Laidna - www.pistik.com
RCpoiss
Posts: 167
Joined: Sun Sep 28, 2008 20:58
Location: Järvamaa, Albu

Post by RCpoiss »

ei ole, ei ole temaga ühendust saanud kuna pole ta tel nr ja ei ela tallinnas.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

tere!

Post by prosper »

Kas keegi suudab öelda tema täis nime? Vaatan ka oma kanalid üle mis teha annab.
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Tanel Treima
ttr@hot.ee

tel.56706081

Image

Suhtles vahepeal aktiivselt MSN'is,meil oli juttu Cycloni ESC parandamisest,lobisesime niisama, probleeme polnud nagu.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
mcmatrix
Posts: 266
Joined: Wed May 09, 2007 17:01
Location: Peetri alevik / Harjumaa
Contact:

Post by mcmatrix »

Juhul kui see tegelane on sama Tanel Treima, kes google otsinguga välja tuleb siis on tal päris kriminaalne taust. :shock:
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Ta on siin meil mudelistide pildigaleriis olemas.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
RCpoiss
Posts: 167
Joined: Sun Sep 28, 2008 20:58
Location: Järvamaa, Albu

Post by RCpoiss »

A nu siis on ikka mudelist, mõtlesin et pole, et on lihtsalt üks tüngategija
User avatar
felch
Posts: 1462
Joined: Wed Apr 22, 2009 16:48
Location: Tallinn, Nõmme
Contact:

Post by felch »

Mudelitega tegeleb küll. Olen ise ka kokku puutunud, probleeme pole olnud. Kuigi ..jah..üks asi on siiani tema käes. Tühja kah!
Pole midagi paremat halvast ilmast !
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Kas mure lahenenud???
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

EI :D
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Image
Kõige selle eest (seal sees oli vist 2 servot ka) on kutt juba mitu aastat 500 mulle ja Reivole sees. Võttis asjad kenasti vastu ja lubas raha hiljem anda ja nii see läks, käisin inimesele vist mitu kuud pärast viisakalt ajudele ja siis nii kvartalis korra sai MSNis ja telefonis suheldud ja ei miskit - kahju - mitte sellest tränist aga inimesest.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

RCPoiss pole asju EGA raha tagasi saanud? Nii ikka ei saa... mingi lahenduseni peaks jõudma, üht või teist teed pidi!
Lauri Laidna - www.pistik.com
Sannderr
Posts: 50
Joined: Tue Apr 28, 2009 21:29
Location: Haapsalu

Post by Sannderr »

Kas see mitte varguse alla ei lähe , et saaks politseisse anda või kardate maksuametit :D?
Ah lenda sa ka seenele !:)
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Mis maksuametist karta? Aga enamus müügid ju nn. käest-kätte ja ilma ostu-müügilepinguta ja ilma paberita ei huvita kedagi, sest kuis tõestad, et kaup üldse omanikke vahetas ja et raha pole saanudki; vabalt võib "ostja" vastupidist väita, et maksis raha sulas näiteks. Ega ikka ei tee küll nii lihtsalt kindlaks, kes see õiguserääkija on. :wink:
Sannderr
Posts: 50
Joined: Tue Apr 28, 2009 21:29
Location: Haapsalu

Post by Sannderr »

Nujaa , seda küll , aga peab olema ikka eriline jultnud pohhuist kui suudad pmst varastatud kaubaga puhta südamega ringi lennata :P
Ah lenda sa ka seenele !:)
ttr
Posts: 85
Joined: Wed Jul 05, 2006 16:59
Location: Tallinn

Post by ttr »

Kuna mul selline huvitav taust on siis on suht eneseltmõistetav, et mind võidakse ära peita väga lihtsalt kui natuke libastud..
Oli väike libastumine ja korras, kuna tingimised olid peal. Aga ei ole ma mingi tüngategija ega muud sellist. Väga keeruline on sealt mineviku ringist välja tulla, ilma, et muid probleeme sellega ei kaasneks nagu käesolev teema käsitleb kuigi need apsakad on mu enda lohakus ja teatud määral ükskõiksus, mis keerulistel hetkedel välja lööb. Asjad on kõik alles, ei ole omastanud ega ka muud sellist. Loodan, et mind seetõttu hukka ei mõisteta ja proovin teha seda mis eelpoolkirjeldatud asjaoludel tegemata jäi.
Nonii, milles on probleemi. Võtke püksid jalast ära, ei-ei mitte teie. Sealt kus teie vaatate on hardcore, mina näen asja softi poole pealt.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tore on et Sa asjadest õieti aru saad. Oma mineviku eest ei põgene keegi.Üks probleem tehno ja info ajastu juures on see et kui info ei jõua õigel ajal kohale ja sellest hakkavadki arusaamatused. Alati on võimalik info edastamiseks erinevad viisid.
Sinu lähedased oleksid võinud kasvõi asjaosalisi teavitada Sinu eest. Usun et kui abi palud seda ka saad.Loodan et jääd nüüd kauaks ajaks sinise taeva alla ja rohelisele murule.Edu Sulle uuesti alustada. :)
RCpoiss
Posts: 167
Joined: Sun Sep 28, 2008 20:58
Location: Järvamaa, Albu

Post by RCpoiss »

Kuangi tellisin teilt ttr-ilt elektri mootori lennukile. Pakk pole siiamaani minuni jõudnud. Sooviksin tagasi saada oma raha mis teile kandsin 125 kr. Palun kandke mulle see siia: 221046369487 Karmo Noor 125 EEK

(sa pole ühtki mu kirja lugend, postitan siis siia, siin sa kuu aega tagasi vähemalt rääkisid)

Loodetavasti kannate raha tagasi ja asi lahendatud!
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Ärge levitage oma arvenumbreid netis!!! Eile sündisite :) ? Ja selle mehega ei ole mõtet ära ajada nagu näha, mulle on siiani 500 sees :)
User avatar
Riff
Posts: 1439
Joined: Mon May 03, 2010 10:12
Location: Rakvere

Post by Riff »

oman www.hv.ee/phorum keskkonnaga rohkem kogemusi ning sinna on juurutatud äritegevuse jaoks ID kaardiga audentimine, ehk on võimalik tõestada ametivõimudele, et tegemist on just selle isikuga...
Kas siia ei saa midagi taolist tekitada või on siin raha liikumine läbi foorumi niivõrd väike, et ei ole mõtet?
T-Rex 600 EFL DFC 3GX HV; T-Rex 600N DFC 3GX OS55 LimitedEdition HV; HK250GT - DFC 3gx savöx jne :) ; RF 5,5G; DX9; RoboCat 280 (Holybro F7, Tekko32, Atlata2 HV, Monster 2 jne )
Kristoka
Posts: 328
Joined: Fri Nov 03, 2006 17:53
Location: Tallinn

Post by Kristoka »

Pole ammu kirjutanud, kuid siiski, kuna tegemist on väga väikse seltskonnaga ja enamus on üksteist kord või 2 näinud, siis pole see probleem, vaid on probleem sellised inimesed nagu ttr, kes isegi selles väikses seltskonnas jamasid tekitavad. Sealt kus saab, sealt tõmmatakse. Ise siiralt loodan, et asi laheneb kõigi jaoks. Marek, sinu hädaldamise asemel läheks mina politseisse või otsiks inimese ise ülesse ja uuriks mis jama on. Kui on mitu inimest "petta" saabud või kuidas seda nüüd öelda. Siis üldjuhul mitu avaldust ühe inimese kohta paneb ka midagi liikuma.

Kristo
emn
Posts: 1
Joined: Thu Nov 15, 2012 21:29
Location: TLL

Post by emn »

:( Kas mure lahenenud?
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

hea et sa krdi 2 aastat hiljem, oma esimeseks postituseks seda küsid.

Respect +250
Ets
Posts: 70
Joined: Mon Oct 22, 2007 14:30
Location: Hiiumaa

Post by Ets »

Rumal küsimus unustatakse varsti....lolli teo järgi mäletatakse sind elu lõpuni :!:
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Küsides lolli küsimust paistad sa lollina 5 minutit, küsimata jättes oled seda terve elu.

Kui juba vanasõnu rääkima hakati. 8)
Samas netis salvestub su jutt "igaveseks"...nii et ma ei tea kuidas see sellises olukorras kehtib.....

Aga mis vastusesse puutub, siis suure tõenäosusega ei ole mitte midagi sellel teemal juhtunud ja asi seisab sealmail kus ta viimase postituse järgi oli. Muidu oleks mõni asjaosaline siin teada andnud sellest ilmselt.
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

ttr wrote:Kuna mul selline huvitav taust on siis on suht eneseltmõistetav, et mind võidakse ära peita väga lihtsalt kui natuke libastud..
Oli väike libastumine ja korras, kuna tingimised olid peal. Aga ei ole ma mingi tüngategija ega muud sellist. Väga keeruline on sealt mineviku ringist välja tulla, ilma, et muid probleeme sellega ei kaasneks nagu käesolev teema käsitleb kuigi need apsakad on mu enda lohakus ja teatud määral ükskõiksus, mis keerulistel hetkedel välja lööb. Asjad on kõik alles, ei ole omastanud ega ka muud sellist. Loodan, et mind seetõttu hukka ei mõisteta ja proovin teha seda mis eelpoolkirjeldatud asjaoludel tegemata jäi.
Komistasin juhuslikult kasutaja TTR postituse otsa Elfafoorumis. Mees on täitsa olemas ja suhtleb aktiivselt mitmetes teemades. Viimane tema teema on http://www.elfafoorum.ee/threads/65512- ... PIC18F4550 . Panen siia tema MSN kontakti ka igaks juhuks, kui keegi soovib temaga kontakteeruda: taneltreima182@hotmail.com . Telefon väidetavalt katki. Siit ka vanasõna: kingsepp käib ikka paljajalu. :D
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
Post Reply