SIMULAATOR

Arutelu mudelisimulaatoritest
Post Reply
User avatar
lennukipro
Posts: 21
Joined: Thu Oct 29, 2009 11:34
Location: Tartu

SIMULAATOR

Post by lennukipro »

1.kus neid müüakse ja mis hinnaga?
2.kuidas nendega siis täpselt sõidetakse?
Need on mõned küsimused simukate kohta
mina olin paugu otsas kui puu käis!:)
__________________________________
lisage msn`i:erx010@hotmail.com
__________________________________
olen algaja ja ehitan praegu viskeplaanerit
User avatar
and1res
Posts: 20
Joined: Sun Dec 13, 2009 14:16
Location: tartu

Post by and1res »

simulaatori võid sa tõmmata http://n.ethz.ch/~mmoeller/fms/index_e.html
kuigi ilma saatjata ei saa õiget tunnetust kätte koos arvuti külge pistetava puldiga saad sa tartust hobimaailmast selle umbes 800 krooniga kätte.
lennatakse seal nagu pärismudeliga kuigi päris õiget tunnetust sa seal ikka kätte ei saa veel on võimalus osta simulaator koos lennukiga enamustel art-techi lennukitel on simulaator koos kaabliga kaasas.ehk siis ühendad selle päris saatjaga.
prederik
Posts: 159
Joined: Thu Aug 31, 2006 13:14
Location: Tartu
Contact:

Post by prederik »

Kardetavasti on nendel lennukitel kaasas just seesama tasuta FMS. Esimeses tunnetuse annab, aga kallimad simud on siiski tõepärasemad.
Tanel1130
Posts: 21
Joined: Wed Sep 02, 2009 22:16

Post by Tanel1130 »

ei hakanud uut teemat tegema aga küsimus selline et tõmbasin omale netist aerofly professional deluxi pult oli mul vanast simust alles kus oli vähe mudeleid... gaas sellega ei toimi või maanduda ei saa et hoogu maha ei võta koguaeg oleks kaas juskui peal.
kas peaksin seda kuidagi häälestama või milles viga võib olla? või ei saagi simudes maandumist harjutada ja mootorit näiteks väljalülitada või mootori põõrdeid vähendadA?
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Post by rallikas »

Probleem siiski mingites seadistustes arvatavasti. Vaata "calibration" ja "channel mapping"(kanalid võivad vahetuses olla) vms. menüüst.
Post Reply