Linnumäe Lennupäevad!

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Linnumäe Lennupäevad!

Post by prosper »

Aasta on täis huvitavaid võistlusi ja kokkusaamisi.Et oleks aega arutada mida teha suvel,pakun välja sarnase ürituse mis toimus eelmine aasta augusti alguses Hiiumaal.Üritus oleks kõikidele mudelistidele,rakettidest lohedeni ja autodest kopteriteni ning laevadest lennukiteni.Meelitaks ka aerofotograafiaga tegelejaid (olen aru saanud siit foorumistki et neid on Eestis üsna palju)võistlema Hiiumaast tehtud piltidega.Ka auhinnad paneme välja.
Seoses mudeliklubi heaks kiidetud projektiga on meil võimalus juba kevadel alustada raja paremaks muutmist.Kes on käinud teavad et ega ta eelmine aastagi nii kehv polnud aga paremaks annab alati teha ja selle poole me püüame.Ka ohutuse peale oleme mõelnud(teretulnud ka kõik esmalennutajad) ning tehniline telk(6x12) on samuti püsti kus päikese eest varju saab.Vihma meil sel ajal tavaliselt ei saja. :) :)
Lisaks kõigele ootan ettepanekuid ja soovitusi ürituse veelgi huvitavamaks muutmisel.(Ideed erinevateks võistlusteks ja ideed afterparty jaokski).Oodatud on kõik Klubid ja mudelitega tegelevad MTÜd,üksikud ja mitmikud.
Aegsasti võiks ka sellepärast mõelda et saaksin läbi rääkida laevafirmaga üleveo suhtes.
LUGUPEETUD MUDELISTID OLETE KUTSUTUD LINNUMÄE LENNUPÄEVADELE!!
Augusti alguses(kuupäev täpsustamisel)
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Kas Hr.Marek võik selle ka kleepsuks teha? :)
Vanameistrite väidete järgi oli päris asjalik üritus. Isegi praamiga polnud probleemi, kes tuleku-mineku ette teatas.
Asusime Kärdlas ühes kämpas kõik koos, kes magas majas, kes telgis, kes oma lamatsiga limusiinis... :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Muidugi sest ma arvan et seekord tuleb ikka hiiu õlutit ka timmida sutsu :roll: .Ma juba proovin praegu ilma sättida. Põlv on kogu aeg prügine otsmik sinine :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Nii saan öelda et kuupäevad on 7 ja 8 august . Ausalt :roll: osavõtumaksu pole . Ja kellel naised lapsed ja ise ka hobustest huvitet siis samal ajal hobupäevad jälle ja seegi on tasuta. Ning söögigi kompunnin platsi peal ja seegi on tasuta. :) :) Tegutsemise kava on töötlemisel 8) Aga seda saan öelda et parimad aerofotod saavad auhinnaga tasutud ja seegi tasuta :) Autorite lahkel loal nende fotodega plaan ka edaspidisex.Olgem rõõmsad :) ootan kõiki !
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Kohal 8)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote:Nii saan öelda et kuupäevad on 7 ja 8 august .
Kohast Sa nii täpselt teadsid, et mul just sel ajal puhkus on ;)
Seega, kui miskit katastroofset vahele ei tule - olen ka mina kohal.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

hee hee see on telePAATia :)
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

prosper wrote:Nii saan öelda et kuupäevad on 7 ja 8 august . Ausalt :roll: osavõtumaksu pole . Ja kellel naised lapsed ja ise ka hobustest huvitet siis samal ajal hobupäevad jälle ja seegi on tasuta. Ning söögigi kompunnin platsi peal ja seegi on tasuta. :) :) Tegutsemise kava on töötlemisel 8) Aga seda saan öelda et parimad aerofotod saavad auhinnaga tasutud ja seegi tasuta :) Autorite lahkel loal nende fotodega plaan ka edaspidisex.Olgem rõõmsad :) ootan kõiki !
Vot see on nüüd vähe kahtlane värk! :D
Hiidlasel mingi kaval plaan rahvaga :wink: kohale jõudes pannakse silmitsi mingi faktiga ja ju sa siis põgened - meri kurask ees ju :D
Paneb veel äkki mudelit ka lennutama :twisted: Aga ma tulen ikka! Igatahes!
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ega palju mööda ei pannudki sest fakt on see et silmitsi pead seisma toredate inimestega kes siis kokku on tulnud ja SINA kaasaarvatud.Põgeneda ei saa kusagile :) Vaatasin kaarti pealt järgi et on jah meri ümber :)
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Ega eriti ei julge küll nii toredale üritusele ei öelda :-). Hirm teeb araks, ütleb hiidlane :D .
Loodetavasti on mul selleks ajaks "mosse" või mõni muu asi kaasa võtte...
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Suure tõenäosusega olen ka tulemas. Eelmisel aastal jäin kahtlema ja pärast kahetsesin et ei tulnud. :(
Kommentaaride järgi oli väga lahe üritus. Loodame sama ka sel aastal.

Mihkel
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tulge ikka ja hirmu pole vaja tunda sest meil on Tubalal (koht Kärdla lähedal) maa sisse vai löödud et saar mine ei ujuks. Ja kui ujub siis Taani väinast saab ehk ainult siis läbi kui serva peal seista. :)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

prosper wrote:Taani väinast saab ehk ainult siis läbi kui serva peal seista. :)
JaJah - väikesaarte lõbud ;)
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Mul sellel ajal puhkus - ilmselt kohal.Eelmine aasta oli väga lahe.
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Kui vähegi võimalik, katsun see aasta kohal olla!
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Panin siis kah kalendrisse kirja kui midagi väga kohustusliku vahele ei juhtu siis olen tulija.........
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Kui mo kaasa seks ajaks suudab põnni välja pressida, siis võibolla saab ka korra esivanemate juurest platsile põgeneda :wink:
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Kui kellegagi kopereeruda saaks oleks ka ehk käsi,tuleks plaanereid tuulutama.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Post by KristoR »

...kui maha ei maga katsuks ka kohale tulla...
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
User avatar
tiit
Posts: 384
Joined: Wed Feb 06, 2008 20:52
Location: helsinki

Post by tiit »

Katsume naisega ka kohal olla, kui midagi tösist vahele ei tule. :wink:
Äkki saaks Beaveriga plaanereid öhku vedada. :lol:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Tänan ette ja näen julget pealehakkamist ning aktiivset kaasamõtlemist.
Muidugi pisipere on ka oodatud sest nii pisikesi fänne pole meil ennem olnud :)
Ma pole küll juures olnud kui meisterdati :roll: aga arvan et selleks ajaks on ta juba ilmavalgust näinud :) .On tore et Mart Sina tuled ehk saab F3A mõne etapi ka Hiiumaal teha kui platsi üle vaatad.Ervin Sa võid platsi vaadata plaanerimeeste pilgu läbi ja ehk on ka võimalus seal midagi teha. Olen ise abiks sel juhul võistluste korraldamisel.
TIIT :Katsume naisega ka kohal olla, kui midagi tösist vahele ei tule.
Äkki saaks Beaveriga plaanereid öhku vedada. Mulle sellised otsekohesed mehed meeldivad :) :) üks ainuke tõsine ASI :roll: saabki mehe ja naise vahel olla,aga seda saab ka Hiiumaal teha :) :) 8)
Kunot on väga tore näha ja Titaani ja Aivarit ja Ziilikest ja Maitu & Co ja Kristjanit ning Cuprumit ja Ropkat, Toomast oma Tütrega ja kõiki kes korraga meelde ei tulnud.Järgmine aasta kindlasti see nimekiri pikeneb :) Ehk siis juba meelitan ka piiritaguseid kohale.Ning Aerofoto mehed kindlasti ootaks osavõttu sest Projekt "EESTI läbi aerofotograafi pilgu" ei saaks ilma Teieta toimuda. Peagi avaldan ka omad mõtted sellest.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

oo jee Tuhkur ma panen kella äratama :) :)
Sannderr
Posts: 50
Joined: Tue Apr 28, 2009 21:29
Location: Haapsalu

Post by Sannderr »

Olen see aasta kah kindlalt kohal , proovin seekord ''organiseerimise'' kõrvalt ka mingid mudelid kaasa vedada :D
Ah lenda sa ka seenele !:)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Täna tõime platsile UUE ( http://www.muruniiduk.ee/husqvarna-rider-13c )
muruniiduki. Sellega on kohe lust muru niita. Ega muidu head platsi saa kui nädalas kaks korda üle ei lase. Ala on suur ja väikse niidukiga võtab aega.
Varsti pange vaim valmis nimed kirja panna(jah nimekiri juba avatud tegelikult) sest hakkan kokku arvestama palju praamikohti vaja.Linnumäe peremees hakkab hobustele kohti bronnima ja siis koos saame selle koguse kokku . Ja siis räägin ka Nõmme puhkemajaga kokku selle nädalavahetuse suhtes.Muidugi on ka noortekeskuse ruumid saadaval kus omal peaks siis kummimadrats ja magamiskott kaasas olema et öö mugavalt mööda saata.
Võtsin head soovitust kuulda ja teeme nii et kopteritele eraldi platsi siis ei pea ootama pikka aega kui lendama saab. Ning kui hobustel puhkeaeg siis laseme õhku kõige võimsamad lennumasinad.Rahva jätame ohutusalasse.
Ja hea oleks kui kohale tuleks ja vaataks ratsavõistluse teema üle keegi kes oleks võimeline õhust ükskõik mis moel pildi ekraanile tooma ja seega ka on-line sest järgmine aasta oleks vaja seal otsepilti võistlustest õhust, Kuna järgmine aasta on 10 juubeliaasta . Marek jagab asja? http://gallery.pistik.com/view_photo.ph ... d=P1010004 Kas ELI on ka midagi sellist valmis saanud? Kuskilt on kõrva jäänud et Eestis ka tehtud miskit.Oleks tänulik info eest.
Ootame klubiga järgmist projekti sellise aparatuuri soetamiseks.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Otsepilti - seisvat ja vajadusel liikuvat võib ehk Kristjan hetkel kõige paremini toota. Mina panin ka muidu ürituse oma kalendrisse kirja ja kui kõik sujub, siis tulen kohale.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Täna sain kokku Nõmme Puhkemaja omanikuga ja kahjuks on see koht juba selleks nädalavahetuseks kinni.Üks kindel koht on Noortekeskus ja samas ka hind pole hull 25EEK ööpäev 1 HOMO SAPIENS. WC ja pesemisvõimalus ka ning saun samuti. Ja viisakas peab olema sest mina vastutan sel ajal siis selle korra eest :) . Muidugi vaatan muid kohti ka kui soovi on ?
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

prosper wrote:Üks kindel koht on Noortekeskus ...Ja viisakas peab olema sest mina vastutan sel ajal siis selle korra eest :)...
Nojah, jo Sa pead tädi Merlega ka edaspidi heaste läbi saama :lol:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

See tuli jah jutust välja et tunnete teineteist. Vaat Hiiumaal pole ajalehti vaja ja jutt levib ka kiiremini kui net .Allalaadimiskiirus on mega kiire. :) Seni kuni sa jõuad Enterit vajutada on see info juba vananenud.Ehk kõigi väikeste kohtade süsteem :)
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Telli selleks ajaks ilus ilm - mina isiklikult veedaks heameelega ühe õhtu mere ääres telklaagris 8)
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Kuno wrote:Telli selleks ajaks ilus ilm - mina isiklikult veedaks heameelega ühe õhtu mere ääres telklaagris 8)
Palju sa neid õhtuid seal olema arvad, või on mingi omal käel ringreis Hiiumaal plaanis?
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Post Reply