GoPro Live feed

Kõik mis seotud õhust pildi tegemisega.

Moderator: Kristjan

Post Reply
User avatar
hommiku kohvi
Posts: 399
Joined: Thu May 28, 2009 14:14
Location: tallinn

GoPro Live feed

Post by hommiku kohvi »

on's keegi proovinud toda GoPro kaamerast saada LIVE videot, mida siis video saatjaga maa peale saata.

http://rcexplorer.se/page14/gopro/gopro.html

Video kvaliteet on ikka jube hea :)
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Uue firmware`ga ei pea enam neid juhtmetega trikke tegema.
Video tuleb paraku pisise viivitusega.
Juhtmed sabas, pole kaamera eriti niiskus/vee kindel (ilma korpuseta, või aukudega korpuses)
airforce
Posts: 13
Joined: Wed Mar 17, 2010 10:02

gopro

Post by airforce »

Mis siis uuel firmwarel erinev? Kas siis mingi saatja sisse ehitatud, et enam juhtmeid vaja ei lähe? Kui siis mis võimsusega ja mis sagedusel asi käib? Ja kas ma tõesti saan HD pildi ka realselt läbi saatja kätta? Või sain ma midagi valesti aru?
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Re: gopro

Post by cuprum »

Firmware on erinev. Nüüd väidetavasti annab firmware ise vabatahtlikult pildi lisaks kaardile ka videoväljundisse. Eelnevalt läks juhtmeid vaja selleks, et kaamera "ära lollitada" - tekitada firmwarele illusioon sellest, et ta on kasutusel nagu weebikaamera, kuid siis alatult salvestamine sisse lülitada ja lendu minna.

Juhtmeid (nüüd siiski ainult ühte juhet) läheb ikka vaja, et videosignaal kuskile edasi suunata.
Läbi saatja Sa vaevalt HD pilti saad. Võin eksida, kuid minuarust tuli komposiiti välja downscaled "tavaline" pilt. Kui ma õieti mäletan, siis läbi composite EI OLEGI VÕIMALIK HD videot saata - sagedused läheksid liiga kõrgeks. Sama seis tuleb siis ka "tavalise" videolingiga - nii saatja, kui ka vastuvõtja peaksid mõlemad HD olema.
Post Reply