Piloot teeb nalja

Huvitavat pildi- ja videomaterjali mudelismi teemadel
Post Reply
User avatar
rallikas
Posts: 430
Joined: Wed Feb 28, 2007 21:11

Piloot teeb nalja

Post by rallikas »

ylar
Posts: 23
Joined: Tue Feb 16, 2010 17:26
Location: Pärnu

Post by ylar »

julmad naljad sel vennikesel :)
Thunder Tiger easy trainer 40
Walkera #4
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

Naersin nii, et silmad märjad :D
Aga hea võllanali jahh.
andi
Posts: 140
Joined: Mon Aug 23, 2010 23:18
Location: Harjumaa, Järvamaa

Post by andi »

Reageering küll adekvaatne polnud. Ma oleks ikka radikaalsemaid meetmeid kasutanud. Kui õlast raputamine ei aita, siis paar laksu lahtise käega näkku, edasi oleks püüdnud ise juhtimist üle võtta...
Raadiod: 35MHz kanal 61 ja 63
2,4GHz DSM2/DSMX
User avatar
Veteran
Posts: 59
Joined: Tue Aug 24, 2010 11:24
Location: Viljandimaa

Pildid mujalt maailmast

Post by Veteran »

Nali naljaks, kuid võib ka tõesti nii juhtuda.
90-ndate algul tegutses Viljandis vanahärra rootsist, lendas motodeltaplaaniga. Olles tagasi kodumaale kolimas, läks rootsis laenatud deltaplaaniga lendama, võttis sõbra või tuttava tagaistmele ja lendasid. Ja selle lennu ajal mehe elupäevad lõppesidki...Kaasreisija hukkus...
Tervitustega Veteran.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

no ma vaatasin ka ja ....... Ei ole küll väga tõsine inimene aga tundus seeriast "naljakad koduvideod"(ei vaata teatud põhjustel enam).Mul käib südamest läbi kui lastega midagi juhtub ja suurtega samuti.See vist ameerika "tort näkku" nali. On asju millega eetilistel põhjustel nalja ei tehta. Kui läbi hirmu ja valu nalja saab siis EI SAA ARU ????????? Vabandan ja ei keela kellelgi laginal naerda.Ärge võtke ISIKLIKULT.
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Ma ei suuda kohe kuidagi mõista, kuidas sarnased "naljad" üldse kellelegi nalja saavad pakkuda. Ameeriklastele ehk küll....
User avatar
TU.144
Posts: 174
Joined: Fri Oct 01, 2010 14:49
Location: Tartu

Post by TU.144 »

Kallid kaaskõnelejad näidake mulle palun tänapäeval mõni naljavideo, mis ei ole tehtud kellegi või millegi arvelt. Enamus "nalju" sünnib meie enda kulul.
Olen nõus, et kui tegu oleks "päris" olukorraga oleks asi võinud kurvasti lõppeda. Muidugi ei ole ilus inimesi ehmatada ja hirmutada aga mis teha. On inimesi, kes seda teevad ja teenivad sellega ka kõvasti raha. Võtame näiteks kasvõi filmid, mis on põhimõttleiselt pikendatud naljavideod. Kas Te siis filme kah vaadata ei suuda kus inimesi tapetakse ja tulistatakse (mõelda vaid mis see kuul oleks teinud kui ta pihta oleks läinud?!?!)?

Ei ütlegi Teile, et Teie arvamus on vale ja minu oma õige. Ütlen lihtsalt seda, et ühele ema ja teisele tütar :) Mis on ühele naljakas see teisele tragöödia.

P.S. Ega enadalegi meeldi vaadata selliseid videosi kus inimesed ikka TÕSISELT haiget saavad. Aga süütud "prank" videod on täiesti vaadatavad :)

... vist jahh võtsin natuke isiklikult seda värki :P Ärge pange pahaks...
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Väldin tõest igasugu märulifilme ja vaatan telekat üli harva,sest muud huvitavat tegemist on. Aga ära pane pahaks TU ja tõesti vabandada pole vaja. Selle lohutuseks räägin nalja "Saarlasest" kes mõisteti looma piinamise eest süüdi kuna nüpeldas angerjaga oma naist. Saarlased ärge võtke väga isiklikult seda :) . Muidu on mul mõni nali veel. 8)
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

prosper wrote:Saarlased ärge ...
Kuna minu ema oli saarlane kutsun duellile!
Relvaks valin elektrimootoriga plaanerimoodi asjad ja mõnel järgmise aasta võistlusel.
Piisaks ka võimalusel mõnele F3J või F5J etapile kohtunikuks tulekust.
Kui peaks tekkima F3K võistlusi, käiks need kah, kuigi siiani ühtki lendu ma teinud ei ole.
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

No kuhu mul taganeda, vesi ümberringi :) Võtan kutse vastu 8)
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

prosper wrote:Väldin tõest igasugu märulifilme ja vaatan telekat üli harva,sest muud huvitavat tegemist on. Aga ära pane pahaks TU ja tõesti vabandada pole vaja. Selle lohutuseks räägin nalja "Saarlasest" kes mõisteti looma piinamise eest süüdi kuna nüpeldas angerjaga oma naist. Saarlased ärge võtke väga isiklikult seda :) . Muidu on mul mõni nali veel. 8)
Aga kala piinamise eest ei mõistetud karistust?



:) Oi ma olen paha inimene :twisted:
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Loom= kala(angerjas). Naine = inimene(pole hullu et saarlane).
Marek miks Sa "paha" oled ? Kas annad ka angerjaga vitsu naisele? :)
Mina nii ei tee sest mul on angerjast kahju :D :oops:
Aga eks kõik tea ,et Saarlastel ja Hiidlastel samad naljad on aga vastavalt seltskonnale need osad vahetuvad.
Eks saarlased tea seda naljagi kui hiidlane kord küsinud: et kuule kena inimene ,arva ära mitu öuna mul taskus on ? Siis saad mölemad omale. Mille peale saarlane möelnud tükk aega ja vastanud: KOLM. :wink:
Post Reply