Mudellendurite aastalõpp hotellis Dzingel - 18. Dets. 2010.

Arutelu helikopteritest ja teistest "liikuva tiivaga" mudelitest

Moderator: Kristjan

Post Reply
ints
Posts: 621
Joined: Mon Oct 02, 2006 10:49
Contact:

Mudellendurite aastalõpp hotellis Dzingel - 18. Dets. 2010.

Post by ints »

Teavitamine küll jälle hilinenud, aga:

Pidu toimub seekord hotelli Dzingel restoranis, algusega kell 18.00 (18. Dets. 2010), kus toimub parimate sportlaste autasustamine ja ühine õhtusöök meeleolukas keskkonnas. Kuigi esialgses infos oli kirjas "kutse õhtusele üritusele saab osta Jüri Rootsu käest kuni 1.detsembrini" on mul ka endal kutse lunastamata.

Seega, mobiilmakse minu moblale või lihtsalt SMS (koos lubadusega papp mulle ära maksta) -> mis sisaldab Sinu nime -> enne esmaspäeva 6.dat detsembrit -> usun, et saan Jüriga kaubale. Telefon on 51-12172 ja
mobiilmakse käib umbes nii:
1214*5112172*175 [yks inime]
või
1214*5112172*350 [kaks inimest]

Mobiilmakse teostamiseks oma moblalt on muidugi vaja pangas vastav teenus avada. Ja peale makse sooritamist pange mulle igaks juhuks vastav sms ka samale numbrile -> muidu jääb äkki 2silma vahele.

Inimese kohta küsitakse siis 175 eek ja selle eest on tavaliselt saanud külma/sooja laua ja midagi magusatki. Vein ja muu kangem tuleb ise juurde osta kohalikust baarist. Kes eelmist ltegevust ignoreerib ;), saab auto parkida MAJA TAGA asuvasse parklasse, mis on alati pooltühi olnud.

Teeme seekord kopteripilootide laua!

Terv,
I.
PS. Naised / tüdruksõbrad kaasa!
Post Reply