4D flying with variable pitch props

Kõigest mis teiste alateemade alla ei mahu
Post Reply
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

4D flying with variable pitch props

Post by [J] »

Välja näeb see asi nii.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

See peaks ka RF G3.5 simus võimalik olema, pole veel jõudnud järele proovida :) Nipp on siis selles, et eraldi servoga saab propelleri labanurka muuta (ka nö negatiivseks) ehk siis panna lennukit tagurpidi lendama.
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
tulnuk
Posts: 539
Joined: Mon Aug 01, 2005 1:33
Location: tartu

Post by tulnuk »

Niipalju kui lugenud/mõistnud olen, vajab see värk üpris vinget mixingut ja expodega möllamist, et asi vaid gaasi kangiga korralikult juhitav oleks.
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Seda lihtsa saatjaga teha ei õnnestu jah, gaasikang peab enamvähem sama loogikata toimima nagu helikopteril vigurlennus - üleval on täis-gaas ja positiivne samm, all on täis-gaas ja negatiivne samm. Eks seda curve'ide abil tegema peab ja eeldatavasti saatja ka helikopteri rezhiimi panema või siis programmeeritavat mixi kasutama kuidagi.

Samm veel edasi - propeller on pandud lennuki raskuskeskmesse!!! Ehk siis mootor ja propeller on tiiva esimese kolmandiku peal - niiöelda kere ja tiiva sees! Seda ma ei tea, kuidas siis raskuskese õigesse kohta saadakse, eeldatavasti aku täiesti lennuki ninna pandud, sinna kus tavaliselt mootor :)
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
mart63
Posts: 2508
Joined: Mon Jul 24, 2006 16:44
Location: Tallinn,Mustamäe

Post by mart63 »

Videol paistis küll prop. õigel kohal :)
[J]
Posts: 2776
Joined: Sun Aug 28, 2005 22:42
Location: Tallinn

Post by [J] »

Sellel videol on tõepoolest prop ees. Olen näinud ka videosid propiga raskuskeskmes. Ilmselt kodukootud "UFO"-le väga sobiv variant.
Post Reply