KINNI

Koht kus hea-ja-parem kraam leiab endale uue omaniku!
Post Reply
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

KINNI

Post by eestikas »

tiiva ulatus mitte suurem kui 1,4 meetrit(võiks jääda kuhugi 1m kanti

lennukiga peaksid kaasas olema kõik muu peale puldi ja aku.
või kui kellegil on pakkuda kogu komplekti 60-70 euri eest

võib olla ka mõni sarnane mudel, mentor vms
Last edited by eestikas on Tue Sep 06, 2011 14:15, edited 2 times in total.
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

Mul on pakkuda Cessna küll natukene kallima hinnaga. hind jääb 130 EUR kanti ilma aku ja puldita. Tiib 1,4 meetrit, stabiilne ja tuledega.
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

kahjuks see ei sobi :( aga aitäh pakkumast :)
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

Kas see peab olema just cessna. Mul on üks hea treening lennuk floater jet ka pakkud. Seal kogu stuff peal. Servod, mootor üleval taga ja regu. Vajadusel saab ka 3 purgise 2200mah lipo ka kaasa. Saatja peab ainult endal olema. Tiib 1,2.Hinnaks 55 euri. Vaata hobbykingist
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

ah nii aga mis see saatja maksab. floater jet 4 kanaliga eks? ja selle saaks mingiks teiseks lennukiks ka ümber ehitada?
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Vaata ka seda Robbe Bandiiti.
Peaaegu täiskomplekt, 35 EUR

Ma ei oska küll selle mootori amperaasi hetkel arvata aga üks analoogse lennuki harjadega regu vedeleb mul kodus täiesti tarbetult.
Tiivad näevad pildilt välja küll veel täitsa lendavad.
Stabika võid deproni lehest teibinoaga ise välja lõigata.
Vahuliimi võin ka pakkuda kui oma süstlaga tuled.
http://forum.pistik.com/viewtopic.php?t=5670
User avatar
Matsa
Posts: 682
Joined: Mon May 17, 2010 15:10
Location: Tallinn
Contact:

Post by Matsa »

saatjat mul sellele originaali ei ole. Ja millekski muuks ümberehitada ei oska öelda.http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... O_PNF.html
uueke
Posts: 45
Joined: Wed Feb 10, 2010 23:18
Location: tartu

Post by uueke »

mul see cesna seal 172 hobby-king-i oma ja kasutatud ,maksab 35eur-i.
saaks maapeale tagasi
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Mina olen oma Floater-jetiga väga rahul. Hea ja lihtne. Ümber ehitusest niipalju ,et ainuke mida sa saad teha on tiiva kumerused ära lõigata. Selle tulemuseks on väga kiire lennuk algajale.
Sorry! Saan aru küll,et see teks ei sobi selle teema alla, aga noh...
üritan talle head lennukit soovitada.
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

ahah. mul oli ainult plaanis et ehitan cessna kere ja tõstan elektroonika ringi et siis saaks kaht lennukit lennutada
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

eestikas wrote:ahah. mul oli ainult plaanis et ehitan cessna kere ja tõstan elektroonika ringi et siis saaks kaht lennukit lennutada
Läeb juba tõesti ostust-müügist kuidagi kaugele :oops:
A isiklikult mina ei soovitaks, eriti algajale sellist lähenemist, et elektroonikat edasi-tagasi solgutada.
Esiteks kipuvad pistikud sellise tegevuse käigus ikka üsna lõdvaks minema. Teiseks on oht midagi valesti ühendada suht suur. Julgen oletada, et enne-lendu rutiinnid pole kah veel käppa kivistunud, seega vale pesa võib üsna karmilt jalaga.... pehmesse kohta tümitama tulla.

Ostu-müüki tagasi tulla, siis parem osta omale lisaks veel üks vastuvõtja ;)
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

enne lendu tasuks kõik funktsioonid läbi proovida aga ega see elektroonika solgutamine ja ümber tõstmine pole tõesti hea. kui tihti solgutada seda elektroonikat siis kas see juhtmeid ära ei murra nii et ei anna ühendust?
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Juhtmete murdumine pistikute ja jootekohtade juures on väga tõenäoline juhtuma nii pideva kinni-lahtiühendamise puhul kui ka siis kui juhtmed on mehhaanilise pinge all või alluvad pidevale vibratsioonile. Elektroonika (akud, regud, raadiod) peaks olema tõhusalt kinnitatud, vastuvõtja võib ka vahtkummi või mullikile sisse mässida ja siis kinnitada kaaablisideme või krõpsuribaga. Kui seadmeid mitme mudeli vahel ringi tõstetakse siis peab kõik uuesti sama hoolikalt ning raskuskeset säilitades iga kord installeerima. Pikapeale tüdid ära ja lähed hooletuks ning siis saabubki ootamatut tõehetk kus pead haarama kilekoti järele 8)
Parem igale mudelile oma elektroonika ikkagi muretseda.
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
Basilio
Posts: 19
Joined: Tue Dec 09, 2008 15:49
Location: Pärnu

Post by Basilio »

Jorgan wrote:Mina olen oma Floater-jetiga väga rahul. Hea ja lihtne. Ümber ehitusest niipalju ,et ainuke mida sa saad teha on tiiva kumerused ära lõigata. Selle tulemuseks on väga kiire lennuk algajale.
Sorry! Saan aru küll,et see teks ei sobi selle teema alla, aga noh...
üritan talle head lennukit soovitada.
Miks ei sobi? Seda teemat loevad teisedki algajad. Ise sain ka siit hea mõtte just tänu Floater Jeti soovitusele. Polnud varem kuulnudki sellisest. Endale hakkas meeldima pigem Floateri suurem vend Bixler EPO. http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... adio_.html
Silverlite biplaan ja Picooz koperdis
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

nojah ma mõistan et floater ja hk bixler on head algajatele aga mul selle spree-ga juba käsi soe ja tahaks juba teist taset ehk nende eleronidega. jah ma tean need floaterid ja bixlerid ka eleronidega aga need sellised gliderid ja selle pärast ei tahagi ja need sarnanevad spreega. otsingi just sellist cessnat või mentori moodi lennukit. marko mentori jaoks mul kahjuks raha ei jagu :( nii et otsin midagi odavamat mingit kellegi vana ja just selle põhimottega et see oleks odavam kui tellida hk'ist uus aga kui mingi vana läheb kallimaks kui uus siis on loogilisem uus osta
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

aga kas tõesti kellegil pole cessnat pakkuda? :D või ei raatsi?
pakkuge kasvõi hind äkki saab kuidagi kokkuleppele
User avatar
eestikas
Posts: 136
Joined: Tue Aug 23, 2011 20:30
Location: Tallinn

Post by eestikas »

olemas
Post Reply