Robbe Bandit tiib

Ehitusnipid, materjalid, joonised, konstruktsioon...
Post Reply
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Robbe Bandit tiib

Post by särts »

Sai siis ostetud siit foorumist kasutatud bandiit.Kõik muuuu juba koos ja tiba ka tuunitud.Küsimus tiiva kohta-tahaks panna süsitoru sisse kuna kaks murdekohta.Mis mõõtu toru oleks sobiv?Hetkel käepärast -3,5,6 mm läbimõõduga olemas.Iga nõu(seest tühi või täis) on teretulnud!Tänud ette!
User avatar
aero
Posts: 260
Joined: Sun Dec 31, 2006 13:11

Post by aero »

Olen oma vahukatel lihsalt murdekohtadele noaga lõhe sisse teinud, ning sinna mingi süsivarda jupikese sisse liiminud ja hiljem teip peale, arvan et see 3mm oleks küll
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

Olen oma vahukatel lihsalt murdekohtadele noaga lõhe sisse t

Post by särts »

OK.Mul asi selles et piloteerima hakkab abikaasa.Ma mõtlesin et panen toru piki tiiva sirget osa.Nii tuleviku mõttes.Selle originaalis pandud mõttetu puujupi tiiva pealt viskaks minema,asendaks 10*0.5 süsinikuga.Või pärast toru panekut on juba liiast?
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

ikka tiib

Post by särts »

Ah ja,unustasin mainida et abikaasa näol on tegemist Mammuga siit foorumist.Ärge siis palun kohe maha lööge,püüan naist aidata(mehe kohus ju).
User avatar
ak
Posts: 552
Joined: Fri Jul 20, 2007 17:16
Location: Tallinn
Contact:

Post by ak »

Hei,

mina ostaks sellised asjad (tegelikult on minul nad olemas):
1. http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... oduct=8461
2. http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... in%5F.html (mitu tk)

ning kataks kriitlisemad kohad klaasriidega. Süsivardad on kah toredad asjad, aga klaasriie kiht kaitseb ka vahu pinda mõlkide eest.

Andrus K
User avatar
särts
Posts: 679
Joined: Sat Nov 08, 2008 14:26

mina ostaks sellised asjad (tegelikult on minul nad olemas):

Post by särts »

See vist tõesti hea mõte,omal vaiku ja riiet küllaga.Katan siis esiserva ja väikesed triibud tiiva alla ja peale.Tänud!
User avatar
aero
Posts: 260
Joined: Sun Dec 31, 2006 13:11

Post by aero »

ja vaata ka et see vaik tiiba sulatama ei hakkaks :), parem vist oleks seda epoliimigi teha
Post Reply