Talvepäevad 25-26 veebruar 2012

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Talvepäevad 25-26 veebruar 2012

Post by titan »

Laseks otsa lahti, see peaks sel aastal esimene suurem üritus olema, kui me traditsioone ei muuda!
Ilmataat on siiani suht leebe olnud, aga ega tali taeva jää!
Keks, kas oled taas valmis? :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Rääkisin just Keksiga - mitte küll sellel teemal. Tal hetkel veel rohkem tegemisi kui muidu aga loodame, et Talvepäevad tulevad jälle Aluojal. Veebruaris või märtsis peab selle asja ära tegema igaljuhul! :)
martc
Posts: 394
Joined: Tue Jan 08, 2008 21:47
Location: jüri

Post by martc »

Isegi kasutaja "vana" lubas tulla.......... :)
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Hea mõte traditsiooni jätkata. Olen abiks seltskonna tekitamisel.
:roll: No ja eks räägime siis ka juba suvisest Linnumäe viiendatest Lennupäevadest. See pole ju enam mägede taga :)
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Kui kõik kena on ja klapib, siis mina ja kait oleme taas kohal, ja seekord kavatsen lennata kah millegiga. Eelmine kord oli katastroof :D
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

Ma tuleks ka, aga ma pean toimumisaega üks kuu ette teadma.
Siis saan oma tööaega korrigeerida.
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
aviaator
Posts: 398
Joined: Fri Sep 10, 2010 19:18
Location: Tartu
Contact:

Talvepäevad

Post by aviaator »

Ka Tartust oleks tulijaid :)

Aivar
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

kindlasti tahaks ka kohal olla - kõik sõltub kuupäevast !!!!!!
Jimmy Sommervilli võtan ka kaasa,soovi korral võin orgunnnida ka pisema PA süsteemi - saaks mudelistide bändi ehk kohapeal kokku klopsida.
Muusikariistad kaasa !!!
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

oleks kh tulia:D koos lennuki ja kitarriga,viimast pole küll enam üle 2aasta näppind
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Keks teeb peremehega veel mõned täpsustused ja paneb asja lukku. Esialgu on spekulatiivselt vabad kuupäevad 25 ja 26 veebruar. 3,4 märts juba kinni.
Magada saab kolmes hoones, ca 60 koht :wink:
Ruumi jätkub kõigile :D
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

25-26.02 oleks minule super!
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

olen ka koos perega platsis:D (1päevaks)
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

njah,tundub,et olen end juba 25-26 nädalavahetus ära lubanud.. Kaahju.
P28A- FPV
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

no ml väike laps kaasas,nemad küll valastesse tädile külla mingiaeg,aga eks siis vaatab kuidas saab
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

25-26.02. Sobib mulle ka!
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

25-26.02 tundub äge olevat.

Ufo, rahune maha nüüd natuke....
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Ma ise ka mõtlesin ,et kas UFO nüüd siis korraldabki talvepäevad :) Hea ,et abilisi on. Tore ,et soov paljudel jälle kokku saada. Keks pole üldse sõna võtnud :roll: Me siin plaanime ja mõtleme. Igal juhul tahaks kohal olla :)
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Niivisi, Keks ei ole kadunud, natukene hõivatud ajad lihtsalt, aga ärge muretsege, jätkame traditsiooni :)

Alujoa Puhkekeskuse perega asjad kokku leppitud, see aasta on nüüd kahjuks ainukesed kuupäevad vabad 25-26 veebruar. Ehk siis paningi need kuupäevad meile kinni! (marek, ole hea, pane need kuupäevad pealkirja ka sisse)

Ürituse osavõttu tasu on täpselt sama mis eelmine aasta, 28eur näo pealt, hinna sees on söögid (laupäev-pühapäev), ööbimine, puhtad voodilinad, saun soe öö otsa. Kohvi/tee, snäkid... nälga keegi ei jää. Omalt poolt tuleks siis kaasa võtta sauna õlled ja kes peale pikka väljasolemist tahab natukene sooja võtta söögi kõrvale, siis selle ka! Ma tean, et Tiit tuleb oma Cuba-Librega raudselt :)
Kui võimalik, siis võtke oma saunalinad ja plätud kaasa, kes sauna plaanivad minna. Kohapeal on küll olemas, aga ma pole kindel, kas kõigile jätkub.

See aasta siis ööbimiskohti jälle juures, kokku on võimalik mahutada kuni 54 inimest, on olemas neljaseid, kolmeseid, kaheseid ja kaheseid suure voodiga tube. Kellel kindel soov mingi kindel tuba omale bronnida, siis andke mulle teada PS-iga.

Kõik kes eelmine aasta käisid, teavad kuhu tulla, kes ei käinud, siis asukoht kaardil on siin:
http://maps.google.com/maps?q=59.403576 ... 9&t=h&z=17
Peterburi maanteelt, keerata Toila poole, KOHE peale Toila asula märki keerata paremale, sõita otse niikaua kuni tulevad suured ümmargused vilja kuivatid (kui ma ei eksi), kuivatitest paremalt mööda ja keerata jälle paremale, siis on vasakut kätt suured kuused tee ääres, kui kuused saavad läbi, keerata vasakule keelu märgi alt sisse, oletegi kohal.

Tehnika koha pealt on mul olemas väike muusikakeskus, 3m ekraan ja projektor, võtke oma arvutid, simulaatorid, kitarrid, trummid kaasa :)
Projektoril on enamus videosisendid olemas, muusika keskusel ainult RCA, andke teada, kellel mis kaableid vaja on, mul midagi peaks kodus olema.
(Ervin, sinu üks HDMI kaabel ikka veel minu käes eelmisest aastast, võtan selle kaasa)

Nagu ikka iga aasta olnud on, kes kaugemalt tulijad, või kellel reede õhtul üksi igav kodus, võite tulla juba reede õhtul kohale!

Muidu võiks olenevalt võimalusest umbes 12 paikku ikka enamus laupäeval kohal olla, muidu jääb lendamiseks valget aega väheks.

Loodame siis selleks nädalavahetuseks paremat ilma ja teeme tulijate nimekirja lahti. Palun, saatke mulle PS-i kes on tulijad ja mitmekesi + kellel siis tubade erisoovid!

Maksta võib koha peal sulas, või ülekandega, minu abikaasa on seekord raamatupidaja, pange tema kontole Svetlana Keks 221022929935. Selgituseks siis talvepäevad + pistiku kasutaja nimi + mitu inimest.
Last edited by Keks on Mon Jan 23, 2012 21:27, edited 1 time in total.
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

TALVEPÄEVADE KOHALETULIJATE NIMEKIRI:

1: Keks +1
2: Sven ja Raidzu (suur voodi)
3: UFO
4: martc
5: aviaator
6: Riff (üheks päevaks)
7: cuprum
8: Marek
9: kyylik (ei ööbi)
10: Tiit "Vaba Cubaga" (tuleb kogu perega)
11: Ervin +1
12: Andu
13: Kristjan +1 (suur voodi)
14: Maikkel + Kait + 2 (tulevad reedel) (neljane tuba)
15: Jorgan
16: Kuno
17: Marek Viljandist
18: KPE + 1
19: Ropka
20: tuhkur
21: prosper
22: Bluesmell + 1,5 (kolmene tuba)
23: tarts
24: peeter555
25: korsten
26: taevataat + 1 (suur voodi)
27: Katrin
28: Imm + 1 (tulevad laupäeva õhtul)
Last edited by Keks on Fri Feb 24, 2012 9:40, edited 31 times in total.
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Kas 25-26 veebruar ikka?
Kui veebruar, siis sooviks 2 inimese tuba(suure voodiga) :) , Sven ja Raidzu.


Sven
Last edited by Sven on Mon Jan 23, 2012 21:24, edited 1 time in total.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

ma arvan ka et veebruar sest jaanuris 25-26 on kolmapäev ja neljapäev !!!!!
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Sry, ikka veebruar muidugi, ma natuke tõbine, pea ei tööta korralikult :) muutsin ära!

Kes soovivad tulla, palun saatke mulle ainult privaat sõnumiga, et teemat mitte risustada!
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Ervin2
Posts: 1787
Joined: Thu Mar 23, 2006 23:24
Location: tallinn & harjumaa
Contact:

Post by Ervin2 »

Kirjas ja tuleme,siis kahekesi,kuna pikk vaba nädalavahetus,siis vist isegi reede juba.
Aparatuurist siis niipalju,et võin kaasa võtta pisikese võimenduskomplekti - 2 aktiivkõlarit ja väikese puldi (pldil)
Image
Igaks juhuks ka paar mikrofoni koos jalgadega,loomulikult arvuti ja muusika.
Harjumaa-Tallinn-Harjumaa
Spectrum DX9 2,4G
FOX EPO Glider 2,3M
DISCUS CS 2,6M
PROXIMA II 2,8M
CONDOR 2,5M
VOLARE 230
ELIPSOID EVO 280
Hot Pepper 3D
Durafly™ HyperBipe 900mm EPO
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Esialgsete andmete kohaselt olen kindel tulija.
Võtan kaasa arvuti (saab simutada), Matsa ja Andu ühisprojekti (lennuk) koos saatjaga ja soovi korral ka kitarri ja veel suurema soovi korral ka multiprotsessori.

Otsin jällegi küüti Tallinna ja selle koha vahel ja soovitatavalt ka tagasi suunal.
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Hey!

Üks väljapakkumine, arvestades mida ma eelmine aasta kuulsin, ehk ei ole see ka seeaasta suur probleem.

Nimelt, mäletan et käis jutt sellele heinamaale platsi sisselükkamisest kellegi traktoriga, et peaaegu oleks see ära tehtud juba? loogiliselt võttes peaks seal külamehi suurte traktoritega olema, äkki on võimalik mingi asi mis meenutaks lennuväljagi sisse lükata?? Kus kasvõi 1 lennuk korraga saaks lenduda/maanduda.

Keks, kui keeruline selline asi on ja mis veelgi tähtsam, kas keegi teine on sellest peale minu veel huvitatud??
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

Naabrimehel on traktor täitsa olemas, aga ma kardan, et see pole kõige parem mõte. Sellel aastaajal (vähemalt eelmised aastad) on ilm selline, et kord natuke sula, siis jälle öökülma. Platsile oli ilusti terves ulatuses jääkoorik peal ja peremehega on räägitud, et seda keegi ära ei rikuks.

Siiamaani oleme ka suurte lennukitega seal ilusti hakkama saanud. Üleelmine aasta ma mäletan, see koorik oli lausa nii kõva, et sai peaaegu peal käia :)

Ma arvan, et vaatame kuida ilm on siis kui aeg hakkab kätte jõudma, mõtleme mingi lahenduse välja, mis sobib kõige paremini antud tingimustega :)
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Jajah, meenub samuti, päris hea lumi oli tegelikult :)
See oligi nii uitmõttena mõeldud, kohati isegi küsimusena, et kas oli äkki plaanis midagi sellist :)
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Küsimus:

Kas on huvi ka see aasta simulaatorivõistluse vastu? Ühesõnaga - näidake seda üles.
Täna on valmis üks mahe ja kiire "õlle kõrvale" rada (minu arvates).

Kuna seoses selle ideega esineb ka probleeme, laon need kohe lagedale:
*Omalt poolt ei oska ühtegi ägedat auhinda pakkuda - kõik ideed ja pakkumised pange ps-i! (Lahendatud, aitäh Aviaator!)
*Kui võistlus tõesti kipub toimuma, siis ei ole tänaseni suutnud endale soetada korraliku saatjat / simu pulti seega tuleks leida ohver, kes oleks nõus, et kõik tema puldiga mõned tiirud lennata saaksid. (Lahendatud, aitäh Aviaator!)
*Minu arvutis jookseb RF 4.0, seega on kõik võrreldes uuemate versioonidega üsna beeta - võib pakkuda süsteemi, kus on uuem versioon või suurem ekraan (minu puhul tegemist süleriga). (Lahendatud, aitäh Aviaator!)
* (lahendatud, aitäh Titan!) Puudub tehniline võimalus näidata pilti suurelt seinale (puudub projektor).

//Ja me saime hakkama (kolmekesi küll, aga mis sa teed). Veel jätan õhku rippuma arvuti millel mängitakse. Minu omas saaks küll, aga võimalik, et mitte kõige edukamalt!

Andke mõtte kohta tagasisidet.
Esialgsed plaanid rajast ja ühe näidisvideo leiab siit:
http://www.upload.ee/files/2057663/talv ... a.rar.html

ÕPETUS:
File "demo_Yak-54 (3D)_26.recording" Tuleb panna kausta: My Documents - Real Flight (G4) - recordings. (enne vaadata ei saa, kui ka lennujaam paigas on).

File "Obstacle Course talved.rfairport"ja"Obstacle Course talved.rfobjects" Tuleb panna kausta: My Documents - Real Flight (G4) - Scenery - Airports

Kui failid on paigas, käivita mäng ja mine events - options - Pylon racing Options.
Laps to complete: 1
Cuts allowed: 0
Cut penalty (sec): 60
Three Pylons on course: YES
Distance to Pylon 1 (ft): 40
Distance between Pylons 2 and 3 (ft): 40

Seejärel peaks kõik valmis olema rajal lendamiseks. Kui aja peale lennata (võistlus), siis tuleb valida events - Pylon racing (otse startides läheb lennuk kenasti väravast mööda, kui ei vali events - Pylon racing, siis võib keset rada asuva väravaga probleeme tekkida :) ).

Natukene rajast:

Start ja Finish on ühes ja samas kohas (aeg läheb lukku kui esimesest torbikust teist korda läbi lennata). Startides tuleb lennata otse raja lõppu, mitte keerata vasakule nagu RF hääl ütleb. Täpsemalt ei oska midagi selgitada. See - kuidas ja kus peaks kõik olema näha "näidisvideos" kus ma nimme laperdasin (ei saa ju perfektset lendu ette teha (mitte, et ma oskaks)).

Ootan tagasisidet ja arvamusi võistluse ja raja kohta - alati saab lihtsamaks ja keerulisemaks teha või mõtte üldse maha matta.

Probleemide korral olen nõus igati aitama!

Andu
Last edited by Andu on Mon Feb 13, 2012 22:08, edited 3 times in total.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Projektori võin kaasa võtta.
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Päris karm lumesadu! Vähemalt meil. Kas peab kopteriga kohale tulema või saab siiski autoga ligi. Nii et järgmine nädalavahetus siis?
Post Reply