Kes käis ..

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Kes käis ..

Post by ussimuna »

.. täna oma koperdajaga mo elamise katust kraapimas. Poisid krt. tunnistage parem ausalt ülesse, muidu teatan vanematele :lol:

Image
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Arvad Sa ,et keegi üles tunnistab. :roll: Aga ainuke kelle käes ma niukest skaala kerega lendamas olen näinud on kas Tiit või tema tore naabrimees Kalle. Eks nad seal Kiili kandis ehk vastlapäevaks seda liugu harjutavad. No täna siis tuli see päris pikk liug ära ja näe Elva kandis nagu siuhti.
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Re: Kes käis ..

Post by Bluesmell »

ussimuna wrote:.. täna oma koperdajaga mo elamise katust kraapimas. Poisid krt. tunnistage parem ausalt ülesse, muidu teatan vanematele :lol:


Mina tean. Need olid kaks piirikate pilooti kes võtsid Tartu lennuväljalt kaasa politseiniku. Enne Tartust õhkutõusu otsiti mööda lennuvälja hoonet oksekotte taga, sest politseinik värises ja piloodid olid mures, et ametimees reostab kopteri ära. Kotte ei leitud ja siis nad võtsid mitu K-Marketi kilekotti kaasa. Igatahes tund poolteist nad käisid kusagil (arvatavasti sinu maja kohal) siis tulid Tartusse jälle tankima.
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Nu- nuh!
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Just-just Kalle Nuh- nuh :) Nüüd rääkigu Siim ise miks politseinikel just tema maja kohale asja oli 8)
ussimuna
Posts: 916
Joined: Thu Feb 14, 2008 19:24
Location: Elva
Contact:

Post by ussimuna »

Niimoodi see elu on, mine pättuse pärast muret kurtma ja pärast oled veel ise süüdi ka :D
No ma vähemalt üritasin kohe järgi minna, aga ei saanud kuidagi vedama https://vimeo.com/37057253
Post Reply