Kopterile ca 250g lisaraskus

Uued ja juba vastuse leidnud küsimused algajatele
Post Reply
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Kopterile ca 250g lisaraskus

Post by Scoop »

Tervist mudelismihuvilised!

Mure järgmine. Oleks tarvis kopterit, mis suudaks lisaks endale üles tirida ka ca 250g lisaraskust. Kõrgust pole üle 30-40m vaja ning lennuaeg võiks jääda 8-10 minuti kanti. Mida soodsam, seda toredam. Tegemist võiks olla nö "full setiga", ehk siis kogu lennuks vajalik olemas (sh. pult jms). Oskab keegi midagi mõistliku soovitada?
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

Lühidalt, kopter peab jõudma kaamerat kanda???
Poleks paha kõigepealt teda juhtima õppida. :wink:
Ei taha solvata ega Su mõtteid maha materdada, aga puldi käsitus ja mudeli juhtima õppimine võtab oma aja ning kui see selge, siis tead juba ka, et mida ja milleks Sul vaja läheb!
Kui pult käpas, siis multikopterid on kõige stabiilsemad.
Edu!
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
User avatar
Scoop
Posts: 589
Joined: Fri Mar 16, 2012 23:13
Location: Tartu

Post by Scoop »

Aitäh vastuse eest, Titan. Jah, Sul on õigus - kopter peaks jõudma GoPro Hero2 kaamerat kanda (6 oz ehk siis ca 170g + kinnitused). Ma olen teadlik, et kopter on väga ebastabiilne ning seda on raske juhtida, kuid ma olen oma elus siiani kõigega hakkama saanud ning kindlasti saan soovi korral ka kopteri juhtimise selgeks. Abi ongi selleks tarvis, et valida kohe kopter, mis suudaks ka kaamerat vedada. Küll ajaga ka juhtimise selgeks saan.
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Kohe lendamiseks valmis komplekti soetamiseks peab valmis olema välja käima 500 - 5000+ euri

http://www.quadcopters.co.uk/?PageID=Re ... &subCat=22

Variante on palju. Kuid siiski soovitan algatuseks odavama otsa omi, sest õppimise juurde kuulub ka lõhkumine (cräshimine) ja odavama otsa omi on lihtsalt sõbralikum taastada.
Kui on huvi siis võin harjutamiseks soodsalt pakkuda lennuks valmis komplekti (koos puldi ja karvadega) Gaui 330x baasil - kuna see kogub hetkel kapi otsas tolmu.

Image

Lisainfot siit
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
Post Reply