22.06 mudelistide jaanituli!?

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

22.06 mudelistide jaanituli!?

Post by titan »

Andke teada, kus ja mida jaaniööl toimumas, äkki võtaks hoopis asja ühiselt käsile :idea:
valiks välja mõne lennuvälja - pakuks omalt poolt J - Jaani lennuplatsi, seal saab ka telkida :wink:
varuks lõkkematerjali
õlut
värsket liha
organiseeriks grilli
muusika
jne
kui huvi on, siis pakkuge variante!
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Bluesmell
Posts: 616
Joined: Wed Mar 10, 2010 0:13

Post by Bluesmell »

Päris äge mõte! Mina oleks vist ka perega käsi...
Image T-Rex 700N DFC, 600N 3GX, 600EFL PRO SK720, 500EFL PRO DFC, 450Pro & SAB Goblin 630 & 500, Blade nano, 130, Blade mCX, Sebart Sukhoi 29S 30E, DX18, RF G6.5
Image
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Post by KristoR »

https://maps.google.ee/?ll=58.780792,23 ... 1&t=k&z=14

Palju huvilisi sellisele kandile oleks?
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
User avatar
MihkelP
Posts: 384
Joined: Wed May 06, 2009 1:47
Location: Mustamäe/Saue

Post by MihkelP »

Eile tekkis minul ka selline mõte, et peaks mõne lennupäeva ka enne 14.-15.juuli J-Jaani Järvepäevade korraldama kuskil. Alustasin ka kohaotsinguid, esialgu kodu lähedalt. Käisin täna luurel Vanamõisa Vabaõhukeskuses http://xn--vabahukeskus-uib.ee/ , kus 22.juunil peetakse jaanituld. Kaks ristiasetsevat madalaks pügatud muruga (~10x80m) riba on isegi olemas, mida saaks maandumisrajana kasutada, kuid need ribad on piduplatsi vahetus läheduses ja väga raske oleks seal ohutust tagada. Seega ilmselt ei ole mõtet seda platsi edasi uurida. Liiga lähedal linnale kah :D

Tuhkur. Ega see looduskaitse ala ei ole? Muidu oleks küll äge koht.
Järva-Jaanis tuld teha on ka hea mõte, aga üritaks siiski otsida rohkem erinevaid kohti, kus uusi "patsiente nakatada". Või mis teised arvavad?
Outrage 550 CF PRO
Micro-Quad KK2.0 LCD
Futaba T10CHG 2.4G
PhoenixRC, Hubsan X4
http://www.facebook.com/kopteriklubi
User avatar
KristoR
Posts: 370
Joined: Sat May 24, 2008 13:40
Location: Haapsalu

Post by KristoR »

MihkelP wrote: Tuhkur. Ega see looduskaitse ala ei ole? Muidu oleks küll äge koht.
On küll looduskaitse ala aga see ei sega lendamist...lindudega on juba räägitud ja neil pole selle vastu midagi.
Hetkel veel ebaselge aga võimalik ,et on ka Jaanituli(see on igal juhul), elav muusika ja muu sinna juurde kuuluv...
Hirobo EVO 50//T-rex 600FBL //T-rex 450SE //Gaui EP550* // Honey bee king II*//Lama V4*
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Post by Kpe »

Tundub, et Jaanilennutamist ei toimu.... Või ma eksin?
Eks me olegi ju natuke liiga palju ninapidi koos olnud :) .

Äkki võtab mõni klubi ohjad kätte? Propaganda tegemiseks koht ja võimalus ju lausa suurepärane! Nüüd kippus algatusvõime vist veidi valepidi rakenduma... Ehk antakse andeks.
Ise enesest võib see ju natuke ka Jaanipäeva järgne lennutamine olla. Mõne jaoks sobiks see ehk isegi rohkem (perekondlikel ning muudel kodustel põhjustel) ja osadele oleks jällegi omat moodi huvitav :D .
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

einoh oleksin meeleldi tulemas ja sobix ka megalt järva jaanikas aga kuna kaubanduses tööl siis kaubandus + pühad,jaanikas jne jne = rohkem ja pikemaid tööpäevi,seega ei pääse liikuma,ei hakka öösel ka kohale veerema.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Mina olen tõenäolisetl laup Ridalis. Seal saab lennata, lennutada, lõket teha jne. Kutsun kõiki kes linnast kaugemale tahavad põgeneda. Lähikonnas seal igasugu üritusi ka. Kõrbjärves saab vast juba ujuda! 8)
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

Marek wrote:Mina olen tõenäolisetl laup Ridalis.
Küllalt suure tõenäosusega ühinen. Vaja nagunii üsna mitu asja "mägi eestis" korda ajada.
User avatar
titan
Posts: 981
Joined: Fri May 15, 2009 17:10
Contact:

Post by titan »

J-Jaani olemine jääb ära, Antu läheb kodust ära kaugele. :?
Raptor X50/Airwolf/Mi-24 Hint/Agusta 109/AH-1 Cobra/T-28 Trojan
don`t fly faste then yours angel can fly!
Kleemann
Posts: 74
Joined: Mon Jan 09, 2012 20:06
Location: Tartu

Post by Kleemann »

Kui keegi veel märkab, siis kas Ridalis toimub miskit? Ma võibolla olen jaanipäeval ka sealkandis lähedal (Kanepis).
Angaar: Aerobird Swift, Multiplexi Twinstart 2, Blizzard, Funjet, Cularis, PVC toru ja Easyglider PRO ristand ning FPV kola koos EagleTree OSD ja träkkimisega.

Pole olemas lolle küsimusi, probleem on selgitajas..
Post Reply