Talvepäevad 2013 (Keksi infoga!)

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Talvepäevad 2013 (Keksi infoga!)

Post by Keks »

Loomulikult traditsioon jätkub!

Vabandan kõigi lendurite ees, et selle nii hilja peale olen jätnud, aga siin ta siis nüüd on:

Nii nagu Marek eelnevalt juba mainis, kuupäevad ammu kinni pandud ja terve puhke kompleks on meie päralt 16-17 märts.

Ürituse osavõttu tasu on tsipa suurem kui eelmine aasta kahjuks, 30eur näo pealt, hinna sees on söögid (laupäev-pühapäev), ööbimine, puhtad voodilinad, saun soe öö otsa. Kohvi/tee, snäkid... nälga keegi ei jää. Omalt poolt tuleks siis kaasa võtta sauna õlled ja kes peale pikka väljasolemist tahab natukene sooja võtta söögi kõrvale (ja ka peale sööki :)), siis selle ka! Tiidule ühe cubalibra võttan ise kaasa :)
Kui võimalik, siis võtke oma saunalinad ja plätud kaasa, kes sauna plaanivad minna. Kohapeal on küll olemas, aga ma pole kindel, kas kõigile jätkub.

Kokku on võimalik mahutada ööbimisega kuni 54 inimest, on olemas neljaseid, kolmeseid, kaheseid ja kaheseid suure voodiga tube. Kellel kindel soov mingi kindel tuba omale bronnida, siis andke mulle teada PS-iga.

Kõik kes eelmine aasta käisid, teavad kuhu tulla, kes ei käinud, siis asukoht kaardil on siin:
http://maps.google.com/maps?q=59.403576 ... 9&t=h&z=17
Peterburi maanteelt, keerata Toila poole, KOHE peale Toila asula märki keerata paremale, sõita otse niikaua kuni tulevad suured ümmargused vilja kuivatid (kui ma ei eksi), kuivatitest paremalt mööda ja keerata jälle paremale, siis on vasakut kätt suured kuused tee ääres, kui kuused saavad läbi, keerata vasakule keelu märgi alt sisse, oletegi kohal.

Nagu ikka iga aasta olnud on, kes kaugemalt tulijad, või kellel reede õhtul üksi igav kodus, võite tulla juba reede õhtul kohale! Eelnevalt tuleks siis kindlasti sellest teavitada.

Muidu võiks olenevalt võimalusest umbes 12 paikku ikka enamus laupäeval kohal olla, muidu jääb lendamiseks valget aega väheks.

Loodame siis selleks nädalavahetuseks paremat ilma ja teeme tulijate nimekirja lahti. Palun saatke mulle PS-i kes on tulijad ja mitmekesi + kellel siis tubade erisoovid!

Maksta võib koha peal sulas, või ülekandega, minu abikaasa on seekord raamatupidaja, pange tema kontole Svetlana Keks 221022929935. Selgituseks siis talvepäevad + pistiku kasutaja nimi + mitu inimest.


Igasugused ettepanekud on teretulnud! Üks suur projektori ekraan on seinas nagu alati (ma ei ole kindel, kas saan seekord oma projektori kaasa võtta, kui kellegil võimalus, siis oleks hea kui oleks vähemalt kaks projektorit + üks ekraan veel). Sammuti ka muusika koha pealt pole seal siiani midagi paremaks läind, kellel võimalik, võiks midagi ka selle koha pealt autosse kaasa panna.

Ärge pulte maha unustage :)
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
User avatar
Keks
Posts: 325
Joined: Thu Oct 04, 2007 19:59
Location: Loo
Contact:

Post by Keks »

TALVEPÄEVADE KOHALETULIJATE NIMEKIRI:

1: Titan (Tiit)
2: Kuno
3: Marek
4: Cuprum (Elvar) + 1 - kolmene tuba suure voodiga
5: Kyylik (Mart) ööseks ei jää
6: Ufo (Margus)
7: Trebla (Tõnis)
8: Jorgan
9: Ropka (Reivo)
10: Kristjan + 1 - kahene tuba suure voodiga
11: Tarmo
12: Rc Kratt (Tiit ja Jane) - kahene tuba suure voodiga
13: Maikkel ja Kaiti
14: Prosper (Andres) ja tots
15: Kpe (Kalle)
16: Riho
17: Bluesmell (Ville perega) - kolmene tuba
18: Oehh (Andres terve perega) - eraldi tuba
19: Ik (Ivar) tulevad terve perega - ainult laupäevaks arvatavasti
20: Korsten (Margus)
Last edited by Keks on Thu Mar 14, 2013 0:52, edited 6 times in total.
YAK 54
T-REX 700
kanal: 2,4G

Maksim Keks 5228035
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Tere kutid! Lõpuks siis kinnitus ka Keksilt. Tore, et üritus jälle toimub. Palun kirjutage mulle PS kes osa tahavad võtta, ma siis täiendand nimekirja- Keks vast ei ole nii tihti netis.
Eraldi ei ole mõtet oma osalemisest postitada.
Kes on eelmise korra eest veel võlgu parandagu oma viga! 8)
Keegi peab siis kõllide ja musa eest see aasta hoolitsema, Ervin kahjuks ei tule vist.
Palun lugege korralikult Keksi postitust.
Saatke ka päris eesnimigi vähemalt. Kogu ürituse mõte ongi ju ka suhelda ja tuttavaks saada.
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Tahaks irmsaste ka tulla aga küsimus oleks siis, et kuda selle näorahaga on?
Naine mind ilma lasteta kodust välja ei lase :cry:
Mul on üks 8-ne ja üks 6-ne - seega võtaks ma tervelt kahese toa jagu ruumi sõltumata voodi laiusest
(eeldan, et lai voodi mahutaks mind koos pärdikutega) :)
Palju see siis mulle maksma läheks?
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Emajõe chicagost ka minejaid on sel aastal?


Sven
User avatar
Jorgan
Posts: 195
Joined: Fri Feb 11, 2011 14:58
Location: Viljandimaa

Post by Jorgan »

TO: Sven
Kui sa oled üksi või koos naisega tulemas, siis võin Tartust läbi hüpata. Olen tulemas väikse bussiga. Muidugi Aivar mahub ka peale :D
Futaba 6J
ACME Pelicam
User avatar
Sven
Posts: 286
Joined: Sat Aug 27, 2011 11:31
Location: Tar2

Post by Sven »

Jorgan, eks ma annan teada, oleks lahe jälle :)


Sven
User avatar
ik
Posts: 478
Joined: Tue Jun 30, 2009 17:39
Location: Tartu
Contact:

Post by ik »

Sven wrote:Emajõe chicagost ka minejaid on sel aastal?


Sven
mina pole kindel, ühe variandi järgi saabun laup inglismaalt- tallinnast otse kokkutulekule minekut kujutan ette,läbi tartu vaevalt..
P28A- FPV
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Oehh wrote:Tahaks irmsaste ka tulla aga küsimus oleks siis, et kuda selle näorahaga on?
Naine mind ilma lasteta kodust välja ei lase :cry:
Mul on üks 8-ne ja üks 6-ne - seega võtaks ma tervelt kahese toa jagu ruumi sõltumata voodi laiusest
(eeldan, et lai voodi mahutaks mind koos pärdikutega) :)
Palju see siis mulle maksma läheks?
Noh, kui tõesti naisest jagu ei saa, siis olen kindel, et lapsed saab eritariifiga aga mõistlik oleks selliseid asju korraldajaga PSis arutada. Teine küsimus kas 6-8 aastastele on see õiga koht - arvestades eelmist aastat :)
User avatar
Oehh
Posts: 1196
Joined: Thu Jul 12, 2007 1:23
Location: Tallinn

Post by Oehh »

Marek wrote:Noh, kui tõesti naisest jagu ei saa, siis olen kindel, et lapsed saab eritariifiga aga mõistlik oleks selliseid asju korraldajaga PSis arutada. Teine küsimus kas 6-8 aastastele on see õiga koht - arvestades eelmist aastat
Naisel laup. vääramatu tööpäev ja pühap. hommikuks kohale tulla oleks ka nigu mõtetu.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Lahendage transpordi probleemid ja tulge kohale, keegi liikumisvahendi puudumise tottu koju jaama kull ei pea. Rahvast tuleb ju igast suunast. Votke tuttavatega otse uhendust ja leppige liikumine kokku. Viimases hadas visake siia palve ules, et kas on kedagi kes teid peale korjaks.

Voiks arutada, mida huvitavat see aasta koosviibimisel teha. Varem oleme simus voidu kihutanud jne. Mina pakuks valja malumangu ja Tiit mainis miskit taikast. Miks mitte ka loterii - tuludest saaks ehk pererahvale miskit agedat. Leidub ikka ju asju mida loteriisse eraldada ja nii saaksime omavahel ponevusega asju jagada vaikese osavotutasuga, millest siis parast miskit pererahvale osta. Malumang voiks olla mudelismi ja lennunduse teemaline ja voistelda voiks 4sed-5sed grupid. Voib teha ka maluka mangu muidugi...
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Marek - Sinu idee on väga hää ! Aga samas mitte ära kaotada ka simu rallit :wink: Pakkuks,et võistlusi võiks korraldada kabes,males ? Keegi kampa lööb või korraldada mingi mäng õues ? :D

Ps.Keks kas sa tuled mulle järgi ka ?! :oops: (1kopter+Ufo ) :lol:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

lennukitega ehk limbot?:D muidugi mitte simus,ikk õues:D
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

kyylik wrote:lennukitega ehk limbot?:D muidugi mitte simus,ikk õues:D
Kusjuures, kui seda ideed pisut "poleerida" - võiks asja saada. A siis peaks piisav arv seltsimehi mingi lennuvahendi kaasa haarama, mida ei oleks väga kahju retsida, ning ilmselt peaks ka enne mingi suurusklassi kokku leppima.
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Marek wrote:Tere kutid! Lõpuks siis kinnitus ka Keksilt. Tore, et üritus jälle toimub. Palun kirjutage mulle PS kes osa tahavad võtta, ma siis täiendand nimekirja- Keks vast ei ole nii tihti netis.
Eraldi ei ole mõtet oma osalemisest postitada.
Kes on eelmise korra eest veel võlgu parandagu oma viga! 8)
Keegi peab siis kõllide ja musa eest see aasta hoolitsema, Ervin kahjuks ei tule vist.
Palun lugege korralikult Keksi postitust.
Saatke ka päris eesnimigi vähemalt. Kogu ürituse mõte ongi ju ka suhelda ja tuttavaks saada.
Aga kes selle muusikaga siis tegeleb ?
Mul kodus mingi lahja võimendi subwoofer ehk leidub.

Küsimus kuidas on vooluga ? Pikendusi vaja ? (Võin võtta kaasa jätkujuhtme 25m,ja paar pikendus kolmikut )
Kui eelmist aastat meenutada siis oli koguaeg nii,et seina kontaktid olid täis
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

eks igaüks peab võtma igaxjuhuks ühe pikenduse kaasa:D

igaljuhul mina üritan teha selleks ajaks ühe penoplaadilennuki,millest kahju poleks.kui midagi muud sellega teha ei saa,siis vähemalt kase juures tiirutada.
User avatar
cuprum
Posts: 1548
Joined: Fri Mar 09, 2007 22:16
Location: EEKE

Post by cuprum »

kyylik wrote:kui midagi muud sellega teha ei saa,siis vähemalt kase juures tiirutada.
Yeah, lootus säilib, ning kunagi õpetame me selle kase kõrvale hüppama, vòi siisvähemalt kummardama niikuinii :-)
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Mõtlesin, et kui oleks kuulajaid, siis võiks ka keegi huvitava ettekande teha. Nt ohutuse teemal või miks mitte Eesti õhuruumi ülesehitusest - kõrgused, piirangud jne? Kui MKM-i eelnõu osas miskit selgemaks saab, siis seda selgitada? Võib ka külalisesineja kutsuda. Ei tea kas Parts tuleks aga äkki keegi Lennuametist?
User avatar
prosper
Posts: 1621
Joined: Mon May 11, 2009 18:22
Location: Hiiumaa
Contact:

Post by prosper »

Hea mõte Marek :) Ja siis on justkui valijatega kohtumine kus me oma kõhukesed head paremat täis tangime. Olen aru saanud, et nii on kombeks. Ja kui arutada miskit siis ajakava võiks olla laupäeva pärastlõuna ennem sauna. Pärast ei kosta möla seest juttu enam väljagi ütles mulle kord üks vanamees. :)
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Post by Maikkel »

Olen ise 15 õhtu Tallinnast sõitma hakkamas, võimalik, et leiab ruumi 1-2 inimesele koos mõne pisema lennukiga.

Kel huvi on, andke teada 57862362 või PS.

Sooviks suht kiirelt teada saada, otsime endale autosse inimesi. Küttekulu läheb siis inimeste arvuga jagamisse.

On huvilisi?
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Keegi Jõhvi poolt Ufo ka peale võttab või peab lennukiga kohale lendama ? :lol: :roll:
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
trebla
Posts: 1141
Joined: Fri Oct 29, 2010 13:45
Location: Tallinn

Post by trebla »

Esialgne plaan (reaalne elu võib muidugi sinna korrektuure teha) on hakata reedel Tallinnast peale lõunat sõitma, autos on 1 koht vaba ja kui Tallinnast keegi peale ei tule, võin ka Jõhvist läbi sõita :D
TZ Frenzy V2 .50, Trex600N, GAUI Hurricane 550, HK500CMT TT, HK450V2, Trex250, HK250GT FBL, NE Solo Pro 100&125 3D, WLToys V977
GWS Mini-Dragonfly, Esky Lama V3, Nine Eagles Solo Pro II &Free Spirit
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

trebla wrote:Esialgne plaan (reaalne elu võib muidugi sinna korrektuure teha) on hakata reedel Tallinnast peale lõunat sõitma, autos on 1 koht vaba ja kui Tallinnast keegi peale ei tule, võin ka Jõhvist läbi sõita :D
Aega on veel aga igajuhuks võid arvestada minuga :) (JÕHVIST) :)
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Vähe asjalikumat asja siis ,
Kas pikendus juhet vaja ? (kolme auguga 1,5m pikk)
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
Andu
Posts: 323
Joined: Wed Jan 19, 2011 23:06
Location: Tallinn
Contact:

Post by Andu »

Majanduslikel ja muudel tobetatel põhjustel jääb minul see aasta osalemata.
Kõike head, vaikset ja ilusat ilma teile ürituseks!
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Kõigest mõni päev veel ürituseni. Kas muusikat saab keegi tekitada? Ropka? Võtke siis jälle kidrad kaasa moosekandid.
Loodame, et ilmataat meid hellitab. 8)
User avatar
Riho
Posts: 269
Joined: Tue Oct 04, 2011 18:12

...

Post by Riho »

Jah loetud päevad talvepäevadeni... Kas tõesti hetke seisuga +- 15 inimest ainult :shock:
F2D
User avatar
Kpe
Posts: 660
Joined: Thu Apr 02, 2009 15:16
Location: Tallinn

Re: ...

Post by Kpe »

Riho wrote:Jah loetud päevad talvepäevadeni... Kas tõesti hetke seisuga +- 15 inimest ainult :shock:
Tundub, et Keks pole aega saanud nimekirja uuendada 8)
User avatar
ufo
Posts: 1239
Joined: Mon Jan 03, 2011 19:23
Location: Eesti
Contact:

Post by ufo »

Nädalavahetusel juba kohtume.Ai kurja tuli meelde,et talvepäevadel saan oma kopteri ka kätte :lol:
Ärge siis simu kaableid ka maha jätke ;) :)

PS! Kas on keegi kes reedel läheb juba Toila ?
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
User avatar
Maikkel
Posts: 271
Joined: Fri Nov 05, 2010 18:20
Location: Tallinn

Re: ...

Post by Maikkel »

Kpe wrote:
Riho wrote:Jah loetud päevad talvepäevadeni... Kas tõesti hetke seisuga +- 15 inimest ainult :shock:
Tundub, et Keks pole aega saanud nimekirja uuendada 8)
Nagu aru sain, siis Marek on nimekirja uuendamas(üleval mainis) kuna Keks ei saa nii tihti seda teha. Tahaks loota, et nii väikseks seltskond ikka ei jää ja et tõesti on lihtsalt märkimata. :)
DX6i>Vapor>Radian>Mustang>Apprentice>Blade Mqx
Post Reply