Toote arvamus.. : FAZE Ultra Small Quadcopter

Teemast mööda vestlus... ehk kõik mis pole seotud mudelismiga!
Post Reply
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Toote arvamus.. : FAZE Ultra Small Quadcopter

Post by kyylik »

Tere! sain siis täna kätte ühe pisi pisi putuka.. esmalt pean ära kahjuks mainima et nähes eelnevalt matsa poolt pakutavat siis olen natukene pettunud.Tegu siis FAZE Ultra Small Quadcopter.Minu teine kohene küsimus tekkis seoses puldiga,miks peab neid pisikeseks ajama? st nanodroon nano näppudele? :D
Lisaks kere,tundub hubsaniga võrreldes vääääga õrn.
+ on laadimine,ei pea mingeid pistikuid avama vms.(muidugi lisa akusid paigaldada ei kannata) NB! see on aind minu arvamus!

Hetkel laeb,eks pajatan õhtal ka lennu omadustest.

Image

Image


Image

Image

Image

Image
User avatar
kyylik
Posts: 1181
Joined: Sun Feb 20, 2011 21:53
Location: Rakvere

Post by kyylik »

Sry ma pean võrldema hubsaniga seda,,juhtimine on raskem,äkilisem! samas minule meeldib! puldi kangid on veits naljakad.Kui saaks kopteri panna toimima hubsani puldiga siis oleks eriti supper! Puldil tundus isegi mingi kopteri kaitse,,pidi kallutama et kopter lukust avaneks.

lisaks avastasin mootorite alt pehmendused,+punkt!
Kui antud koperil oleks hubsani pult ja natu korpust ümber võiks saada sellest isegi täitsa äge masin.ma lihtsalt kardan et ta väga õrn.
User avatar
Gerry
Posts: 44
Joined: Fri Feb 13, 2015 1:07
Location: Viljandi
Contact:

Post by Gerry »

Pult näeb 1:1 välja nagu CX-10 nanokopteril. Seal pidi kopteri käivitamiseks viima gaasi korra põhja ja tagasi nulli. Lisaks klikk gaasikangil vahetas reziime ja paremal kangil klikkides sai saltot panna tegema. Juhitavus oli nii, et esimese päeva lõpuks polnud kohvitopsi otsa maandumine enam probleem.

Selle Fazei kere tundub nagu see murduks esimese külgees kukkumisega pooleks. Enda CX-10 elektroonika läks lolliks ära paar päeva tagasi, sellega sai käidud läbi nii Parrot AR.drone 2 propsidest kui kõrgelt teatrisaali laealt kukutud vastu lavalaudu, füüsiliselt pealtnäha masin korras kuid peale ca 20 lendu mis said tehtud ühe päeva jooksul ja mille jooksul oli korralike crashegi lõpetas elektroonika toimetamise, lendaks, aga kukub suvalistel hetkedel alla, eriti kui kindla nurga alla kallutada õhus.
Post Reply