17 dets. lendama!?

Teavita toimuvatest võistlustest ja kokkusaamistest ning treeningutest.

Moderators: Marek, mart63

Post Reply
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

17 dets. lendama!?

Post by Marek »

Tere!

Nii, minul on igastahes pikk lennupaus seljataga ja nüüd plaan jälle aktiviseeruda. Pühapäevane ilmaprognoos on suht hea. Koht? Vot ma ei tea nüüd kuidas Allikuga on (kõlblik või ei), eks seda võib keegi kommenteerida aga Piibe ehk Jägala on alati üks variant. Palju oleks muidu kogunejaid ja mis kohta eelistada pühapäeval?

Marek
User avatar
Aleksandr
Posts: 132
Joined: Wed Sep 27, 2006 9:36
Location: Tallinn

Post by Aleksandr »

Kui ilm lubab siis tulen küll!
Minu jaoks on praegu kaks varianti - 1 Jägala 2 Loo.
Teine variant meeldib mulle rohkem.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Kuidas seal Lool selle startimise-maandumisega lood on?
vana
Posts: 676
Joined: Tue Sep 05, 2006 11:43
Location: Tallinn, Õismäe

Post by vana »

Prognoos paistab sobivat.
Kui Loo`l stardi-maandumisrada pole, lähen pigem Allikule või Punasele väljakule...
User avatar
Aleksandr
Posts: 132
Joined: Wed Sep 27, 2006 9:36
Location: Tallinn

Post by Aleksandr »

Kuno wrote:Kuidas seal Lool selle startimise-maandumisega lood on?
Tuleb kohale minna ja vaadata. Nädal aega tagasi muru oli umbes 10sm kõrge, nüüd võib olla 15 või 50, aga võib olla mahaniidetud. Kui ilmub et tingimused ei sobi siis võib Jägalasse edasi sõita.
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Siis maakeeli - käest start ja kõhu peale maandumine?
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

No aga läheks vaataks selle Loo koha ära ja saab ju alati edasi Piibele sõita kui miskit ei sobi. Kohtumine siis seal MUNA juures? Ilmaprognoos on paljulubav aga arvestades hetke heitliku ilma pea ka "no go" -ga arvestama nagu NASA inimestel kombeks öelda :)
User avatar
Aleksandr
Posts: 132
Joined: Wed Sep 27, 2006 9:36
Location: Tallinn

Post by Aleksandr »

Marek wrote:No aga läheks vaataks selle Loo koha ära ja saab ju alati edasi Piibele sõita kui miskit ei sobi. Kohtumine siis seal MUNA juures? Ilmaprognoos on paljulubav aga arvestades hetke heitliku ilma pea ka "no go" -ga arvestama nagu NASA inimestel kombeks öelda :)
Nikolai, Roman ja mina homme kohtume kell 11:00 MUNA juures.
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Homme on tuuline
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Aleksandri saadetud info Loo platsi kohta...

Image

Kaardilink 1 ja kaardilink 2
Lauri Laidna - www.pistik.com
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Nii, homne ilmaprognoos püsib. Ma pakun, et võiks ikka Piibele minna, aga Loolt põikaks ka läbi. Piibel oleks kindel, et kuiva jalaga liikuda saab. Aleksandr võiks muidugi kirjeldada kuidas täna Lool lood olid ja kas homme ka Kolja, Maksim jne tulevad? Kell 11 võiks kogunemisele mõelda?
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

egas midagi lähen lennukit pakkima.
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
Kuno
Posts: 1436
Joined: Tue Apr 11, 2006 18:03
Location: Tallinn

Post by Kuno »

Käisin täna Lool koos Aleksandri & co -ga.Plats tegelikult sama hea kui Allikul,seega ei ole mõtet mootorlennukiga sinna minna.Siitpoolt kandi meestel on mõistlikum Alliku peale mõelda.Aga Piibele võiks homme minna küll,kui ilm soosib,Lasnamäe mehed arvasid ka samamoodi.
Tänane ilm oli ekstreemne - sai endale tõestatud,et ka sellise tuulega on võimalik lennata,aga väga mõnus see ei olnud,seest huvitav ja hariv.
Kristjan
Posts: 577
Joined: Thu Aug 24, 2006 17:45
Location: Tallinn
Contact:

Post by Kristjan »

Ma käisin kell 14:00 Hüürus, seal küll erilist tuult polnud.

K.
User avatar
Aleksandr
Posts: 132
Joined: Wed Sep 27, 2006 9:36
Location: Tallinn

Post by Aleksandr »

Marek wrote:Nii, homne ilmaprognoos püsib. Ma pakun, et võiks ikka Piibele minna, aga Loolt põikaks ka läbi. Piibel oleks kindel, et kuiva jalaga liikuda saab. Aleksandr võiks muidugi kirjeldada kuidas täna Lool lood olid ja kas homme ka Kolja, Maksim jne tulevad? Kell 11 võiks kogunemisele mõelda?
Ega mina kirjanik ei ole, kes tahab see tuleb ja lendab :D
Pühapäeval samal kohal ja samal ajal - 11 MUNA => Loo
Marek
Posts: 2912
Joined: Tue Jul 26, 2005 15:43

Post by Marek »

Nii,

laupäeval käisid värsket õhku hingamas ja päikest võtmas Aleksandr, Nikolai (Kolja), Kuno, Reivo, Lauri (Submarine), mina (ilma lennuvahendita) ja veel 2 vene keelt kõnelevat meest (kahjuks nimesid ei tea).
Lool olid Nikolai ja Aleksandr plaaneritega, mina põikasin ka sealt läbi Lauriga ja siis edasi Piibele kella 11:20ks. Kohale jõudes tegi Kuno juba shoud.
Õnnitlema peab Laurit!!! Tegi tema oma esimese lennu sisepõlekaga. Kuigi Kuno aitas maast lahti ja maha tagasi, lendas Lauri tiire Piibe kohal täiesti kindla käega.
Enne seda pani Reivo kõigi südamed kiiremini külmunud verd pumpama oma õhuakrobaatikaga, mis sooritati mingi 200 g (kindlasti eksin) kerge funflyeriga.
Kuigi mina lahkusin suht vara, kuulsin hiljem, et kõigi lennukid jäid terveks ja kena põsepuna said kõik näole.

Tore oli!

Tervitades,

Marek
User avatar
Submarin
Posts: 826
Joined: Sun Aug 27, 2006 17:49
Location: Tln

Post by Submarin »

Tänud Marek.

Esimene lend õnnestus jah normaalselt,natuke küll ujus aga pole viga...tänu kunole jäi ka lennuk terveks :) Peab tegema 2 puldilist treeningut sisetunne ei luba veel ise tõusta ja maanuda.

Muidu oli väga tore ja ilus ilm aga...kuradi külm oli :)
Futaba T8FG
TBS Discovery
GoPro 3 BE +

51980760
User avatar
lauri
Administrator
Posts: 3057
Joined: Wed Jul 20, 2005 23:13
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by lauri »

Õnnitlused ka minu poolt eduka lennu puhul :!: Kui aeg käes, et ise startida ja maanduda, võiks seda küll kuskil mujal, kui Piibel harjutada - seal ikka jube kitsas - puud, inimesed, autod, maantee ja väike jupp, kuhu saab maanduma tulla kõige selle vahel...

Vaatasin just kalendrit... tulemas aeg, kus on 9 päeva, millest 3 tööpäeva ja 6 vaba! Niiet üritan siis ka ise kampa lüüa, kindlasti peaks midagi organiseerima!
Lauri Laidna - www.pistik.com
User avatar
vallojoe
Posts: 501
Joined: Tue Aug 08, 2006 23:41
Location: Tallinn/Harjumaa

Post by vallojoe »

See loo plats teeb mind natuke murelikuks. Kaardi järgi asukohast päris täpselt aru ei saanud :( , aga tundub, et on mu maakodule ohtlikult lähedal. :P
Sesmõttes, et võib tekkida sageduskonflikt, kui ma õuepeal oma propelleri pöörlema ajan. Peab vist sagedusscanneri muretsema. Endal hetkel ainult 70da kanali kvartsid.
Post Reply